Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

jakpodrywacdziewczynyPodryw dziewczyn, kobiet, płci pięknej, niewiast - nazwij to jak chcesz - jest procesem bardzo prostym. Skuteczny podryw dziewczyn powinien składać się z trzech elementów: otwarcia, gry, komfortu i domknięcia.

 

Etapy podrywania dziewczyn.

Każdy z etapów jest równie ważny. Jeśli zawalisz jeden z nich - musisz liczyć się z porażka (która oczywiście będzie dla Ciebie znakomitym sprzężeniem zwrotnym i kolejną lekcją - jak podrywać).

Otwarcie jest to pierwszy kontakt z kobietą. Cały rozdział na temat otwarć znajdziesz w "Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn".

Gra jest inaczej nazywana przez nas flirtem. Jest to etap, w którym kobieta musi poczuć, że chce Cię poznać i pociągasz ją fizycznie. 

Komfort jest etapem, w którym zdobywasz zaufanie kobiety i poznajecie się bliżej

Domknięcie jest ostatnim etapem, w którym dostajesz numer telefonu, całujesz dziewczynę, idziecie razem do łóżka itp. Jest etapem przełomowym Waszej znajomości.

Wszystkie etapy są doskonale opisane w książce: "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn".

 

jakpodrywacdziewczyny

 

Pamiętaj - jeśli chcesz nauczyć się skutecznie podrywu dziewczyn powinieneś doskonalić się w każdym z tych czterech etapów. Można to porównać do grania w grę komputerową - nie dojdziesz do końca, jeśli nie jesteś wystarczająco dobry w każdym z poziomów. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin