Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pewność siebie podczas randkiW wielu poradnikach przeczytasz, że by zdobyć kobietę wystarczy poczucie humoru, dobry wygląd, miła aparycja i ciekawa rozmowa. Nie łódź się jednak! Tymi cechami zdobędziesz co najwyżej nową przyjaciółkę, która nigdy nie pójdzie z Tobą do łóżka. Przeczytaj o tym, jak ważna jest pewność siebie podczas pierwszego spotkania z kobietą!

 

Pewność siebie podczas randki.

 

CO SĄDZĄ O TYM KOBIETY?

Kiedyś czytałem w jednym z bardzo znanych magazynów dla kobiet ankietę według której numerem jeden na liście najbardziej atrakcyjnych rzeczy u mężczyzn dla kobiet jest pewność siebie. Trochę czasu mi zajęło żeby zagłębić się w tym temacie i odkryć o co w tym tak naprawdę chodzi. Czy to oznacza, że trzeba się przekształcić w jaskiniowca, nie brać „nie” za odpowiedź i zawsze stawiać na swoim? Czy to oznacza, że należy pojawić się pod drzwiami dziewczyny z którą ledwo co rozmawialiśmy i zaproponować jej wyjazd do Paryża na weekend? Co to znaczy pewność siebie? Musiałem znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Każda kobieta, której pytałem się o pewność siebie odpowiadała w inny sposób, więc nie sposób było z tego przygotować wiedzy uniwersalnej dla wszystkich mężczyzn. Wychodzi na to, że pewność siebie to bardo płynne pojęcie. Co gorsze, bardzo często mamy mylne pojęcie odnośnie pewności siebie, przez do dochodzi do wielu nieciekawych sytuacji. W sumie to łatwiej zdefiniować przeciwieństwo pewności siebie, strach. Strach u mężczyzn nie jest w żadnym stopniu atrakcyjny. Strach określa danego mężczyznę, jako osobę, która nie zna swojej własnej wartości, osobę, która nie ma poczucia własnej wartości, osobę nie będącą pewną swoich umiejętności, osobą o słabej prezencji i niskim poziomie determinacji. Mogę jedynie dodać, że jest to bardzo różne od tego poczucia strachu, któremu wszyscy stawiamy czoła i który da się usprawiedliwić.
Pewność siebie na pierwszej randce

 

Okej, ale wracając do pewności siebie. Jedna przyjaciółka powiedziała mi kiedyś, że mężczyźni są atrakcyjni kiedy są pewni siebie. Inna powiedziała mi, że „pewny siebie mężczyzna sprawia, że miękną mi kolana”. Postanowiłem podrążyć z nimi ten temat. Wyszło na to, że pewny siebie mężczyzna to taka osoba, która potrafi podejmować decyzję, ale zdecydowanie nie jest arogancka.
 
Pewność siebie to stan umysłu kiedy mężczyzna jest świadomy swoich umiejętności i tego kim jest, wie co chce osiągnąć, wie do czego jest zdolny, wie kiedy może ponieść porażkę, ale mimo wszystko nie boi się spróbować. Pewny siebie mężczyzna ma pod kontrolą swoje przeznaczenie, swoją przyszłość, swoją karierę, każdy dzień swojego życia – dla kobiet jest to ekstremalnie podniecające.

 

PEWNOŚĆ SIEBIE, CZY NAPRAWDĘ POTRZEBNA?

Tak naprawdę kobiety poszukują partnera, który nie tylko będzie do nich pasować pod względem mentalnym i fizycznym, ale także kogoś kto posiada ambicje i energię do życia i potrafi te wartości przekazać kobiecie. Pewny siebie mężczyzna jest seksowny, ponieważ czuje się komfortowo we własnej skórze, ma wszystko pod kontrolą i jest w stanie podejmować decyzję, dobre decyzje. Bycie wybranym przez właściwego mężczyznę również potrafi być sexy.
 
Pewność siebie na pierwszej randce
 
 
Zbyt wielu mężczyzn przed podejściem do kobiety zastanawia się czy są godni jej uwagi czy nie. Zbyt często dochodzą do wniosku, że jednak nie. Jedynym wyjątkiem jest kiedy są pod wpływem alkoholu. Mężczyźni przy barze powiększają swoją pewność siebie kolejnymi drinkami, ale jednocześnie drastycznie zmieniają woń swojego oddechu! Interesującym jest fakt, że nieśmiali mężczyźni często sami strzelają sobie w kolano, myśląc, że jakimś magicznym zbiegiem okoliczności to kobieta podejdzie do nich i rozpocznie całą interakcję, przez co przez całą noc nie sami nie podejmują własnej inicjatywy. Chyba nie muszę ci mówić jaki jest skutek takiego działania?

 

URODA TO NIE WSZYSTKO

Znam wielu bardzo przystojnych mężczyzn, którzy boją się podejść do kobiety, więc chyba nie chodzi w tej kwestii o wygląd. Pewność siebie polega na respektowaniu samego siebie i zrozumienia siebie. Czasami  brak pewności siebie wynika z braku akceptacji własnego wyglądu, ale to akurat jest łatwe do naprawienia. Dwanaście tygodni na siłowni i po sprawie. Dobrze wyglądający mężczyzna to pewny siebie mężczyzna. Ubiór to kolejna sprawa, która wpływa na pewność siebie. Niechlujny ubiór nie jest żadną wymówką i chyba nie muszę ci tłumaczyć dlaczego.  
 
Pewność siebie na pierwszej randce
 
Prawda jest taka, że od czasu do czasu KAŻDY z nas ma gorszy dzień w podczas którego nie grzeszy pewnością siebie.  Możemy zostać niej pozbawieni zarówno w domu jak i w pracy, będąc w związku oraz będąc singlem. Jeśli jest coś co mężczyzna może zrobić dla siebie w kwestii randkowania to nauczyć się swoich poziomów pewności siebie i postarać się je zwiększyć… jak? O tym możesz poczytać w innych artykułach na stronie.
 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat pragnień kobiet i budowania prawdziwych, szczerych i długotrwałych związków? Jeśli tak sięgnij po bestseller ostatnich miesięcy: Księgę związków, podrywu i seksu autorstwa Krzysztofa Króla!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin