Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakznajomiwplywajanarelacjezkobietamiByć może jesteś tego nieświadomy, ale często krąg twoich znajomych jest twoją wizytówką. Jaki wpływ ma on na relacje z kobietami? Większy niż ci się to może wydawać…

 

Oto fragment bestsellerowej książki Krzysztofa Króla "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn". 

 

Twoi znajomi a twój wizerunek wśród kobiet.

 

Zrewiduj swój krąg znajomych.

„Z kim się zadajesz, takim się stajesz” — ta stara maksyma jest jedną z najciekawszych zasad, na które zwracam Ci tutaj uwagę. Dla kobiety ważne jest to, jakimi ludźmi się otaczasz… Ale czekaj — dla Ciebie chyba to też powinno być istotne, nieprawdaż? Jeśli otaczasz się fajnymi ludźmi, to duże są szanse, że i Ty jesteś fajny. Prosta rzecz, z której istnienia nie zdaje sobie sprawy większość społeczeństwa. Kobieta podświadomie zwraca uwagę na takie mechanizmy.
 
znajomiakobieta
 

 Kilka prostych przykładów…

Jeśli zadajesz się z narkomanami — wyciągnie na temat Ciebie wnioski, że Ty również jesteś narkomanem. Jeśli wszyscy Twoi koledzy chodzą na dziwki, to kobieta również będzie uważać, że chodzisz na dziwki. Jeśli Twoi znajomi będą ludźmi na poziomie — to dziewczyna również stwierdzi, że masz wysoki poziom. Ta sytuacja jest analogiczna do poznawania dziewczyn przez swoich znajomych — w większości przypadków ta dziewczyna potraktuje Ciebie zupełnie inaczej niż obcego człowieka — będzie podświadomie przekonana, że jeśli jej fajny kumpel utrzymuje z Tobą kontakt, to Ty również musisz być OK.
 
znajomiakobieta
 

Zdobywaj nowe kontakty.

Dlatego tak ważne jest budowanie silnego kręgu znajomych. Nie tylko Twoje życie stanie się barwniejsze i ciekawsze, lecz również kobiety będą Cię postrzegać jako osobę obytą w towarzystwie, Ty również będziesz się lepiej czuł wśród ludzi, a dodatkowo poznasz mnóstwo dziewczyn przez swoich znajomych. Z czasem powinieneś starać się przejmować przywództwo w swoim kręgu znajomych. To Ty powinieneś być inicjatorem spotkań, imprez, wspólnych wyjść — to Ty powinieneś decydować, gdzie pójdziecie i co będziecie robić.

Bądź przywódcą stada!

Przypominasz sobie, co mówiłem na temat przywódcy stada? To jest właśnie to! Zaczynasz powoli otaczać się ludźmi, którzy Cię szanują, dla których staniesz się przewodnikiem — zawsze będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia i zawsze będziesz pomysłodawcą ciekawych sposobów na spędzenie czasu. Dla kobiet jest to niesamowicie atrakcyjne. 

 

znajomiakobieta

 

 

„Nie kalaj własnego gniazda…”

Pamiętaj również o swojej rodzinie. Nie będę w tym miejscu skupiał się na całym temacie dobrych relacji z bliskimi. Raczej chodzi mi o sposób, w jaki przedstawiasz dziewczynie swoją rodzinę. Nie możesz nigdy mówić o nich nic złego — sytuacja analogiczna do mówienia o przyjaciołach. Oczywiście rodziny się nie wybiera i czasem zdarzy się, że część Twojej rodziny jest faktycznie porąbana i nie chciałbyś mieć z nimi nic wspólnego. Dziewczyna jednak nie jest osobą, która powinna tego wysłuchiwać. Tutaj podobnie — to, czego ona dowie się o Twojej rodzinie, będzie promieniować na jej ocenę Ciebie.
 
znajomiakobieta

Nie wstydź się za innych…

Oczywiście pamiętaj równocześnie o tym, aby nie wstydzić się swoich krewnych, jeśli na przykład Twoi rodzice to prości ludzie i nie zawsze potrafią się zachować przy niej — nie zwracaj zupełnie na to uwagi. Jeśli dziewczyna będzie widzieć, że szanujesz ich po prostu za to, że są, i za to, co Ci dali w życiu — czyli przede wszystkim życie — będzie również szanować Ciebie. Nie ma nic gorszego niż wstydzenie się swoich najbliższych. Staraj się zatem przedstawiać ich w jak najlepszym świetle, ale jak już coś zrobią, nawet coś tak krępującego, jak puszczenie bąka na salonach — to się nie wstydź. Przyjmij to jak mężczyzna, jak prawdziwy mężczyzna. Pamiętaj — nie masz wpływu na swoją rodzinę, ale masz wpływ na to, jak ją odbierasz i jak ją przedstawiasz. Od Ciebie zależy naprawdę dużo.

 

Właśnie przeczytałeś fragment bestsellerowej książki Krzysztofa Króla "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn". 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin