Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakpodniecickobieteZastanawiałeś się nieraz dlaczego twoja dziewczyna nie osiąga orgazmu lub nie odczuwa satysfakcji z seksu? Czy na pewno robisz wszystko dobrze, by ją podniecić? Przeczytaj artykuł z naszego nowego cyklu ABC seksu, na jakich zasadach działa podniecenie seksualne u kobiet!

 

Jak działa podniecenie seksualne u kobiet?

Podniecenie seksualne u kobiet działa za zupełnie innych zasadach niż u mężczyzn, mało jednak panów posiada odpowiednią wiedzą na jego temat. Dlatego powinieneś zdać sobie sprawę z kilku rzeczy…

Mokra nie równa się podniecona!

Przede wszystkim, by podniecić kobietę powinieneś skupić się na grze wstępnej (o niej przeczytasz w następnym artykule). Zapewnia ona lepszą więź emocjonalną kobiecie z partnerem oraz pobudza ją i  pomaga osiągnąć podniecenie seksualne, które jest niezwykle złożonym mechanizmem i nie polega na tym, że dziewczyna robi się „mokra”. Sprowadzenie gotowości na seks i podniecenia wyłącznie do stopnia nawilżenia pochwy jest bardzo częstym błędem. Tymczasem z pochwy może wydzielać się dużo śluzu, a kobieta nie będę odczuwać żadnego podniecenia. Nie będzie miała przyspieszonej akcji serca, nie będzie wydawać z siebie żadnych odgłosów, ani nie będzie traciła w żadnym stopniu kontroli nad swoim zachowaniem. Dlaczego? Gdyż do tego, by się podniecić, kobiecie potrzebne są świadome doznania psychiczne, które są bardzo zindywidualizowane (każda dziewczyna inaczej odbiera bodźce seksualne, dla jednych część z nich będzie przyjemna, dla innych nie).
jakpodniecickobiete
 

Czynniki osłabiające stan podniecenia.

Musisz wiedzieć, że kobietom trudniej niż mężczyznom jest osiągnąć stan podniecenia i jest masa czynników, które w tym mówiąc delikatnie „przeszkadzają”. Począwszy od czynników biologicznych (np. niski poziom hormonów odpowiedzialnych za libido, niska ilość neuroprzekaźników) psychicznych (trudne dzieciństwo, strach przed ciążą), uwarunkowań społeczno-kulturowych (wyuczony wstyd przed własną seksualnością ) a skończywszy na miejscu stosunku (np. seks w samochodzie czy w domu, gdy rodzice za ścianą). Każdy czynnik da się wyeliminować, tylko potrzebna jest rozmowa i diagnoza.
 
jakpodniecickobiete

Potęga umysłu.

Ważne więc byś zapamiętał, że osiągnięcie gotowości do seksu przez kobietę nie jest związane wyłącznie (w przeciwieństwie do mężczyzn) z drażnieniem i pieszczeniem okolic intymny czyli łechtaczki i sromu. Prawdziwe podniecenie (nie to udawane) jest korelacją bodźców dotykowych z psychicznymi odczuciami. Ciekawostką jest, że istnieją kobiety, które potrafią osiągnąć orgazm w myślach, dzięki swojej wyobraźni, siedząc czy np. jeżdżąc konno, czytając książkę o tematyce erotycznej lub oglądając film. Zupełnie się przy tym nie dotykają! Może brzmi dla ciebie to, jak fikcja, ale to jest magia naszego umysłu i mózgu, który wystarczy, że pomyśli o czymś odbiera to tak, jakbyśmy tego doświadczali na żywo. Potwierdzają to badania nad olimpijczykami z lat 80-tych i 90- tych, w których ustalono, że gdy sportowcy przywołali w myślach wyścig, same mięśnie wydały impulsy o tej samej częstotliwości, jak podczas rzeczywistego biegu.
 
 
jakpodniecickobiete

 Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, jak zadowolić kobietę? Zapisz się na szkolenie uwodzenia Perfect Dating!

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

Komentarze   

+6 # Ewelina 2012-06-24 09:12
To mogą widzieć małe dzieci więc trzeba zrobić jakieś zabezpieczenie, które i tak nie pomoże, ale może będzie troche lepszym pomysłem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin