Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

jakzaplusowacukobiety?Każdy chłopak wie, że by zdobyć dziewczynę lub utrzymać związek musi jakoś plusować u swojej wybranki. Sposoby są różne, lecz nie zawsze dają pożądane rezultaty, sprawdźmy dlaczego…

 

 Jak zapunktować u dziewczyny?

 

Jak zwykle mężczyźni zdobywają uznanie u partnerki?

To, jak mało mężczyźni wiedzą o kobietach pokazuje próba zdobycia uznania u partnerki. Panowie zakładają, że kobiety różnie oceniają zasługi, dlatego najlepiej zrobić coś niesamowitego lub podarować coś niezwykle drogiego. Tymczasem to niestety nie działa, a facet, który całą swoją energię skupił na jednej rzeczy, często przeżywa rozczarowanie, bo liczył na to, że jego wielka niespodzianka sprawi partnerce dużo większą radość. Rodzi się przy tym pewnego rodzaju żal, że on się tak starał, a ona tylko się uśmiechnęła, a powinna w końcu skakać ze szczęścia…

jakzaplusowacudziewczyny?
 

Pęczniejące plusiki…

Mężczyźni nie pojmują, że za każdą rzecz, którą zrobią, mogą dostać maksymalnie jednego plusa. Czasem będzie to większy plus, w serduszku na przykład, ale zawsze jeden, nie więcej. Zabranie dziewczyny w niezwykle romantyczne miejsce, przygotowanie super przyjęcia urodzinowego, napisanie dla niej piosenki czy odwiezienie jej do domu po imprezie będzie równie ważne. Dlatego, by kobieta czuła się szczęśliwa, jej partner musi zadbać o mnóstwo małych gestów i prezencików, w postaci uścisków, niesienia za nią ciężkich toreb, odkręcenia słoika, dania buziaka, wymasowania stóp czy karku. Wtedy worek z plusikami pęcznieje i pęcznieje.
 
jakzaplusowacudziewczyny?
 

Konsekwencje nieplusikowania…  

Jeśli mężczyzna skupia się wyłącznie na kliku rzeczach, które sprawiają partnerce przyjemność lista z plusikami jest uboga  inie robi porażającego wrażenia, co bezpośrednio przekłada się na odbiór partnera i uczucia kobiety, która gdy nie widzi i nie odnotowuje tych małych dowodów miłości czuje się niekochana. A gdy czuje się nie kochana, z coraz większą rezerwą przyznaje jakiekolwiek plusy…
 

Czym więc na pewno można zapulsować u dziewczyny?

Z jednej strony dobrym sposobem na zdobycie jeszcze większej sympatii i uznania dziewczyny są mini niespodzianki. Możesz podarować jej kwiatuszka zerwanego na spacerze z psem, kupić i zaparzyć jej ulubioną herbatę, zrobić śniadanie do łóżka, zabrać ją na film lub koncert z jej idolem. Możesz także zrobić jej ciasto lub danie, które bardzo lubi lub kupić jakiś ciuszek albo drobną biżuterię. Poza tym, zadbaj o nastrój, gdy jesteście tylko we dwoje. Kup dobre wino, zapal świece, przygaś światło, rozpal ogień w kominku…
 
jakzaplusowacudziewczyny?

Drobne gesty

Drobne i z pozoru nic nie znaczące gesty są dla kobiet niezwykle istotne. I nic, nawet z pozoru najbardziej prozaicznego nie uchodzi ich uwadze. Panie dostrzegą, zarejestrują i zapamiętają nawet delikatne muśnięcie ciała czy uśmiech.
 
Kobieta czuję się wspaniale jest, gdy pomagasz jej iść gdy ma obcasy, a nawierzchnia jest nierówna, gdy trzymasz jej parasol, by na nią nie padało, gdy otwierasz drzwi od auta i pomagasz wysiąść i wsiąść, gdy zdejmujesz jej płaszcz, gdy siedząc w kinie lub spacerując trzymasz ją za rękę i otulasz ją swoją marynarką gdy jest zimno. Gdy się witacie niezwykle pozytywny jest buziak na dzień dobry. Sama na przykład uwielbiałam, gdy podczas jazdy partner trzymał rękę na moim kolanie… Wtedy czułam, że jestem cała tylko dla niego…
 
jakzaplusowacudziewczyny?

Inne sposoby…

Kobietom niezwykle imponuje, gdy pytasz się o jej najlepszą przyjaciółkę oraz gdy kojarzysz jej przyjaciół i rodzinę. To niezwykle ważne, że interesujesz się jej bliskimi lub osobami, na których jej zależy. Równie pomocne w plusowaniu u kobiety są komplementy, dlatego chwal swoją partnerkę za wygląd, np. za to że schudła, albo że przytyła, jeśli ma problem z niedowagą, za osiągnięcia czy pomysłowość. Bardzo dobrze postrzegane jest także poświęcanie dużej uwagi partnerce, gdy jesteście w jakimś towarzystwie i nieodbieranie telefonów od ludzi w czasie, gdy przebywacie ze sobą.

Jak pogoń za sukcesem może zniszczyć związek?

Mężczyźni wierzą, że tylko wielkimi osiągnięciami zdobędą miłość partnerki. Poświęcają bardzo dużo czasu i energii np. po to, by dużo zarabiać, by zapewnić jeszcze lepsze warunki życia kobiecie. Prowadzi to do coraz większego zaniedbywania partnerki przez co psują się bardzo relacje w związku. Kobiety oczywiście często same przyczyniają się do takiej sytuacji, gdyż nie mówią wprost o swoich odczuciach i nie chwalą zupełnie swoich mężczyzn za drobne rzeczy, przez co oni nie widzą celu, by je dalej robić. Każdy facet potrzebuje odpowiedniej zachęty, by zdobywać się na kolejne małe gesty.
 
jakzaplusowacudziewczyny?

Historia z morałem

Znam historię mężczyzny, który myślał, że sprawi swojej partnerce ogromną radość biorąc ją na egzotyczną wycieczkę zagraniczną. By na nią zarobić, bardzo dużo pracował. Nie mógł przez to poświęcać jej za dużo czasu, przez co czuła się ona bardzo zaniedbywana. Gdy już chłopak miał ofiarować dziewczynie bilety na niesamowitą wyprawę, ona z nim zerwała, bo nie miała już cierpliwości do jego ciągłych spóźnień i nieobecności. Historia ta pokazuje, że nie warto zbyt skupiać się na wielkich rzeczach przy imponowaniu kobiecie, bo tracimy z oczu prawdziwy cel naszych działań.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin