Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Czułe miejsca dziewczyny.Każdy dobry kochanek zdaje sobie sprawę, że by sprawić kobiecie przyjemność nie można ograniczać się do pieszczenia okolic krocza i piersi. Choć te dwa punkty wydają się najbardziej newralgiczne, mogą zawieść, gdyż u niektórych kobiet orgazm osiągany jest przez stymulację zupełnie nietypowych miejsc np. włosów i skóry głowy…

 

Czułe miejsca dziewczyny.

Strefy erogenne kobiety zajmują mniej więcej 15% powierzchni ciała, u mężczyzn znacznie mniej, dlatego też to panowie muszą bawić się w odkrywanie miejsc, które są niezwykle wrażliwe u jego partnerki.
Każda kobieta posiada swoje własne strefy erogenne, żeby jednak przekonać się, które to z nich warto zapoznać się z listą potencjalnych miejsc, których odpowiednie drażnienie może wywołać niezwykłe podniecenie. Zacznijmy zatem od góry…

 

Skóra głowy i włosy

Skóra głowy jest silnie unerwiona, dlatego fantastycznie reaguje na bodźce. Jeśli tylko twoja ukochana nie ma nic przeciwko temu, byś dotykał jej włosy gładź je, wsuwaj między nie palce i delikatnie masuj głowę okrężnymi ruchami palcami lub całą dłonią.

Uszy

Uszy są znakomitym pobudzaczem, zwłaszcza, że bardzo łatwo do nich się dostać i że świetnie przewodzą bodźce. Oprócz samego głaskania, dmuchania czy pocierania doznania potęguje wypowiadanie czułych bądź sprośnych słów, które dodatkowo pobudzają wyobraźnię.

Usta

Usta to miejsce to jest niezwykle delikatne, dlatego powinno się z nimi obchodzić uważnie. Rzadko, która kobieta lubi przygryzanie warg, dlatego powstrzymaj się od tego. Nie musisz ich stymulować wyłącznie własnymi wargami czy językiem, możesz także muskać je wilgotnym palcem.
 
Czułe miejsca dziewczyny.

   Chciałbyś dowiedzieć się, jak stać się jeszcze lepszym kochankiem? Zamów doskonały kurs uwodzenia na DVD. 

Szyja i plecy

Szyja to nieoceniony skarb. Lizanie jej, pocieranie, gryzienie czy delikatne dmuchanie na nią ciepłym oddechem może wywołać prawdziwą falę rozkoszy. Dla wielu pań również plecy są strefą silnie erogenną, gdyż wzdłuż kręgosłupa przebiegają liczne włókna nerwowe. Gładzenie pleców, drapanie ich czy masowanie niezwykle odpręża a także zwiększa gotowość na seks partnerki.

Czułe miejsca dziewczyny.

 

Dłonie i ręce

Wiele jest miłosnych sen, podczas których kochanek stoi za swoją wybranką, i muska ją swoimi ustami wzdłuż jej całych dłoni. Sceny takie powstały nie bez przyczyny. Dłonie, nadgarstki, zgięcia łokci i ręce są miejscami, które warto pieścić i całować w czasie miłosnych igraszek, gdyż sprawia to kobietom wiele przyjemności.

Piersi

Piersi są doskonałym przewodnikiem zmysłowych doznań. Często im są mniejsze tym lepiej spełniają swoją funkcję. Pieszczoty piersi najlepiej rozpocząć od gładzenia, i delikatnego muskania całej ich powierzchni. W następnej kolejności można przejść do pieszczot samych brodawek. Technik ich pobudzania jest wiele, ale trzeba pamiętać, by nie przesadzać z intensywnością drażnienia ich, gdyż może wywoływać to spory ból po stosunku, kiedy podniecenie kobiety opadnie.
Czułe miejsca dziewczyny.
 

Brzuch

Brzuch i okolice podbrzusza są miejscami, których nie powinien przegapić żaden facet, który chce doprowadzić do orgazmu swoją partnerkę. Masowanie tych okolic i lizanie wywołuje w wielu paniach dreszcze, zwłaszcza gdy schodzi się w okolicę bioder i łona. 

 

 
Czułe miejsca dziewczyny.
 

Pośladki i wewnętrzna strona ud

Pupa i okolice odbytu, podobnie, jak w przypadku mężczyzn jest jedną z silnie oddziałujących erogennych stref. Trzeba jednak uważać z drażnieniem samego odbytu, gdyż wiele pań wstydzi się tego typu zabaw i odczuwa ogromny dyskomfort, gdy palce partnera kręcą się koło ich drugiej dziurki.
Równie silne doznania co przy drażnieniu odbytu odczuwa kobieta podczas pocałunków wewnętrznej strony ud. Wiele kobiet ma tendencję, by w miarę wzrostu podniecenie zacieśniać je, dlatego nie staraj się ich rozszerzać, gdyż obniżasz w ten sposób doznania swojej partnerki.

Miejsca intymne

Do tego typu miejsc z pewnością zalicza się kilka rzeczy. Każda z nich powinna być potraktowana oddzielnie, mianowicie należy zająć się z osobna: wzgórkiem łonowym, wargami sromowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi), wejściem do pochwy, pochwą oraz samą łechtaczką. Nie przejmuj się jednak, gdy pieszczenie którejś z tych części kobiecego ciała nie będzie przynosić rozkoszy twojej partnerce. Jest to sprawa bardzo indywidualna.

 

Czułe miejsca dziewczyny.

 

Zgięcia i pachwiny

Miejsca na zgięciach kończyn człowieka są niezwykle wrażliwe i istotne na erotycznej mapie ciała. Należą do nich: tylna strona kolan, zgięcia łokci, skóra pod piersiami, powieki, pachy i pachwiny oraz miejsca między palcami u rąk i stóp. Do stymulacji tych miejsc idealnie nadaje się język, który giętko wchodzi w każdą szparkę.

Stopy

Tak jak wyżej już zostało wspomniane pieszczenie miejsca między palcami stóp może potęgować znacznie podniecenie. Ale nie koniecznie trzeba ograniczać się do tego typu pieszczot. Odpowiedni masaż stóp, np. uciskanie wgłębienia w podeszwie również może okazać się pobudzający.

 

Czułe miejsca dziewczyny.

  Chciałbyś dowiedzieć się, jak stać się jeszcze lepszym kochankiem? Zamów doskonały kurs uwodzenia na DVD. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin