Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak NIE  należy zdobywać kobiet?Często panom wydaje się, że dając wszystko kobiecie zyskają sobie ich dozgonną miłość, wierność i uznanie.Tymczasem ich starania okazują się zupełnie bezowocne, kobiety tracą nimi zainteresowanie i w końcu zostają sami…

 

Jak NIE  należy zdobywać kobiet?

Istnieje kilka poważnych błędów, jakimi mężczyźni mogą sobie zaszkodzić w relacjach z płcią przeciwną. Co jednak najgorsze, bardzo często panowie nie uczą się zupełnie na własnych błędach i ciągle powielają te same scenariusze (kwiaty, kolacja, wyznanie uczuć, wspólna podróż, kupowanie drogich prezentów), które prowadzą zwykle donikąd. Dlatego pora, by uświadomić sobie raz na zawsze, jak nie należy zdobywać kobiet.
 
 
zdobywaniekobiet

Kupowanie uczuć kobiety

Faceci często podchodzą do związków, jak do inwestycji. Wydają na randki i spotkania z kobietą fortunę. Starają się jej zaimponować. Zabierają do drogich restauracji, galerii, robią prezenty, zabierają na wycieczki i wszystko fundują. Spełniają każdą zachciankę dziewczyny, mimo iż ona wcale nie jest gotowa, by angażować się w związek i nawet nie jest pewna czy dany facet jej do końca odpowiada. Otrzymując jednak tyle od swojego adoratora nie potrafi mu odmówić kolejnych spotkań. Mężczyzna nie widzi jednak tej zależności, jest zadowolony, bo myśli, że osiągnął cel, w końcu dziewczyna się z nim umawia. Z czasem jednak, gdy on chce posunąć się dalej i proponuje wspólne mieszkanie, zaręczyny, dziecko, ona orientuje się, że zapędziła się w kozi róg i próbuje się za wszelką cenę wydostać z tej patowej dla niej sytuacji. Wtedy zaczyna szukać wymówek, by tylko nie spotykać się tak często. Oczywiście wizja luksusów i przyjemności jest dla niej kusząca, jednak rodzące się zobowiązania zaczynają ją przerażać, więc postanawia się wycofać. Facet odczuwa coraz większy dystans kobiety, nie rozumie jednak, gdzie popełnił błąd. A zrobił go już na samym początku. Dlatego, jeśli zależy Ci na poważnym związku zapomnij o inwestowaniu w kobietę pieniędzy. Musisz ją zdobyć najpierw, dopiero potem możesz jej przychylać nieba.

zdobywaniekobiet

Bycie miłym i usłużnym

Jest pewna drobna różnica między byciem gentlemanem a robieniem z siebie służącego i podnóżka. Nie możesz być na każde skinienie kobiety i wykonywać za nią najprostszych czynności, jak na przykład odnoszenie do zlewu kubka po kawie. To już jest gruba przesada. Pomoc w zdjęciu płaszcza czy przepuszczenie w drzwiach jest jak najbardziej pożądane, ale skakanie cały czas koło dziewczyny już nie. Podobnie z byciem miłym. Kobiety nie lubią nadto aroganckich facetów, ale także nie podobają im się zbyt mili kolesie, czyli tacy, którzy są mili do obrzydzenia, ze wszystkim się zgadzają i ciągle prawią komplementy. Kobiety nudzą się w towarzystwie takich mężczyzn, nie odczuwają żadnego „tarcia” ani „ekscytacji”, bo ich rozmówca jest do bólu przewidywalny.

 

zdobywaniekobiet
 
   Chciałbyś dowiedzieć się, jak stać się prawdziwym mężczyzną i zdobywać kobiety? Zamów doskonały kurs uwodzenia na DVD.   

Zbyt szybkie zaangażowanie i zbyt poważne podejście do związku

Równie częstym popełnianym przez mężczyzn błędem w czasie zdobywania kobiety, jest zbyt szybkie okazywanie zaangażowania i zbyt poważne podejście do związku, który de facto jest jeszcze w zalążku. Często gdy relacje układają się doskonale, mężczyznom wydaje się, że w końcu znaleźli wybrankę swojego życia, z którą spłodzą dzieci. Decydują się bardzo szybko przedstawić swoją nową dziewczynę rodzicom, proponują wspólne spędzenie świąt lub wspólne mieszkanie. Jeśli dziewczyna nie jest pewna swoich uczuć i nie jest jeszcze zaangażowana zbytnio w związek, może to ją przerazić, więc w efekcie będzie coraz bardziej się dystansować i wycofywać.
 
Postępując w ten sposób facet naraża się również na ośmieszenie, gdyż wybranka nie musi traktować go w poważny sposób i wiązać z nim przyszłości. Pamiętam sytuację znajomego kolegi, który kupił z wyprzedzeniem dla siebie i dziewczyny bilety na koncert jakiegoś zespołu. Gdy jej o tym powiedział, ona zapytała: „a skąd wiesz, że za kilka miesięcy będziemy jeszcze parą?” Nie muszę dodawać, jak to się skończyło.
 
Poza tym, facet w początkowej fazie nie możesz pokazać kobiecie, że jest w niej totalnie zadłużony, bo straci ona zainteresowanie nim. Nie będzie dla niej więcej wyzwaniem, nie będzie odczuwać tej niesamowitej niepewności, wszystko dla niej będzie oczywiste, przez co spotykanie się z nim straci cały smak. Szybko się nim znudzi i zacznie szukać kogoś, kto dostarczy jej więcej wrażeń.
 
zdobywaniekobiet

Wzbudzanie współczucia i zwierzanie się z problemów

Często mężczyznom wydaje się, że zdobędą kobietę, gdy uderzą w ich emocjonalną stronę i zwierzą się ze swojej trudnej przeszłości, przykrych doświadczeń z  byłymi  partnerkami albo tego, jacy są samotni i jak bardzo potrzebują bliskości. Tymczasem takie wczesne wynurzenia okazują się działać w zupełnie inną stronę! Dziewczyna od razu zaczyna przeczuwać, że ten facet to jakiś emocjonalny wrak, albo ktoś, kto potrzebuje dobrego psychoterapeuty, a nie związku.

Do błędnych zachowań, które działają odstraszająco na kobiety jest zwierzanie się ze wszystkich swoich problemów i słabości. Każdy człowiek ma problemy, jedne są trywialne inne bardzo poważne. Lubimy się nimi dzielić z innymi, zwłaszcza bliskim osobami, bo przynosi nam to ulgę. Jednak wyjawianie ich od razu  potencjalnej partnerce może przynieść więcej złego niż dobrego.
 
 
zdobywaniekobiet
 
Z jednej strony, gdy będzie to bardzo poważny problem, twoja partnerka będzie czuła się obciążona psychicznie równie, jak ty. W związku ludzie przejmują nastrój i odczucia partnera, zwłaszcza kobiety mogą to przeżywać, gdyż mają zwykle dobrze rozwinięte zdolności empatii. Atmosfera w waszym związku może się przez to zepsuć. Inna kwestia dotyczy spadku twojej wartości. Kobieta może zacząć cię postrzegać za osobę niezaradną życiowo i słabą. A to w ostateczności może doprowadzić do tego, że zacznie rozglądać się za innym mężczyzną. Musisz odróżnić związek od przyjaźni. Jeśli masz problemy, które cię przerastają porozmawiaj o nich ze swoim kumplem i zacznij intensywnie myśleć nad rozwiązaniami trudnej dla ciebie sytuacji. Zwierzanie się ze wszystkiego nowo poznanej dziewczynie w niczym ci nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić.
 

Chciałbyś dowiedzieć się, jak stać się prawdziwym mężczyzną i zdobywać kobiety? Zamów doskonały kurs uwodzenia na DVD.   

Komentarze   

-3 # AMEUR MUSTAPHA 2013-05-02 11:58
hi,
Jestem odpowiedzialny za zbawienie tym miejscu, a ja przy tej okazji zapytać zainteresowanyc h do wysyłania kobiety napotykają poważne wiedzy i cel małżeństwa do życia miły typu algierskiego, cichy i ambitny, Muslim!
serdecznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin