Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

zasadyflirtuWiększość mężczyzn przyznaje, że lubi flirtowanie, choć lepiej się czują raczej w roli podrywaczy niż flirciarzy. Rzadko który z panów ma opanowane dobrze zasady flirtowania, co powoduje, że tracą oni wiele szans na rozpoczęcie ciekawej znajomości. A wystarczy tylko przyswoić sobie kilka wiadomości, by to zmienić.

 

Jak flirtować z kobietą? 

Tak naprawdę królowymi flirtu są kobiety. Zdecydowaną większość interakcji damsko – męskich inicjują i podtrzymują kobiety, które dają swojemu potencjalnemu adoratorowi wiele sygnałów, które świadczą o ich chęci i gotowości do nawiązania z nim kontaktu. Żeby mężczyzna dobrze odebrał te sygnały, przyjął w odpowiednią porę zaproszenie do gry i nie dał się zwieść kobiecym wybiegom musi poznać żelazne zasady flirtu. Bez tego, stoi on na przegranej pozycji, gdyż natura poskąpiła mu pewnych zdolności. Jakich?
 
zasadydobregoflirtu
 
Niestety mężczyźni nie są często świadomi, co faktycznie oznaczają flirtowe sygnały i lekceważą je lub po prostu ich nie zauważają. Powodem takiej sytuacji, jest ewolucyjne ukształtowanie pewnych zdolności. Mężczyźni widzą zdecydowanie mniej szczegółów od kobiet, a także mają mniejszą zdolność do odczytywania mowy ciała. Dlatego można by rzec, że przy podrywie stoją na przegranej pozycji. Jednak nie do końca. Wiedzę na temat znaków dawanych mężczyźnie przez kobietę, gdy wpadnie mu w oko można łatwo przyswoić. Trzeba jedynie bacznie przyglądać się otoczeniu i sprawdzać, jakie gesty zostały wykonane, w jakim czasie i w czyim kierunku (może się zdarzyć, że ktoś będzie siedział za danym mężczyzną, i to nie on będzie obiektem starań, a sąsiad).

Tworzenie gruntu pod znajomość

Jednym z podstawowych sygnałów świadczących o chęci nawiązania kontaktu, jest dotykanie włosów. Odgarnianie ich, zaplatanie, mierzwienie. Im są dłuższe tym bardziej jest to widoczne. Drugim bardzo częstym znakiem jest zabawa różnymi przedmiotami np. szklanką, pierścionkiem, wisiorkiem, chusteczką leżącą na stole. W zasadzie może być to każdy przedmiot, który jest w zasięgu jej ręki. Oczywiście w tym czasie kobieta będzie wodzić oczami za upatrzonym przez siebie mężczyzną, chichotać ze swoją przyjaciółką, puszczać zalotne oczka, będzie dotykać się po ciele, dekolcie, rękach, ustach. Jeśli mężczyzna rozegra dobrze tę fazę będzie mógł przejść do kolejnej, czyli bezpośredniego kontaktu. Jeśli kobiecie faktycznie będzie zależało na poznaniu danego mężczyzny, to zrobi się dla niego "dostępna". Co to znaczy? Jeśli jest z przyjaciółką, oddali się od niej, jeśli on będzie tańczył, ona również wejdzie na parkiet i będzie przesuwać się w jego kierunku. Będzie cały czas w pobliżu swojego celu. Będzie to trochę przypominało zabawę w podchody. Nikłe są jednak szanse, że odważy się ona zrobić pierwszy krok. To mężczyzna musi przejąć inicjatywę.

zasadydobregoflirtu

Konfrontacja face to face.

Dlatego gdy już podejdziesz do kobiety, która zachowuje się w wyżej opisany sposób, możesz spokojnie zacząć rozmowę i kontrolować jej kolejne zachowania. Czasami jest tak, że kobieta po kliku zamienionych zdaniach traci ochotę na dalszy kontakt, bo dana osoba ją rozczarowała np. wydawała się jej bardziej sympatyczna na pierwszy rzut oka niż jest w rzeczywistości. Dlatego konieczne jest kontrolowanie dalszej sytuacji. Gdy będziesz już blisko nowo poznanej kobiety, jeśli jest ona tobą zainteresowana powinna pochylać się ona w twoją stronę (w ten sposób będzie okazywała swoją uległość). Nie będzie miała oporów przed tym, by Cię dotykać, sama będzie dawała się obejmować czy gładzić po skórze.
 
Będzie prężyła także swoje piersi, jeśli ma fałdki na brzuchu, będzie go wciągać, albo trzymać ręce na nim, by go zasłonić. Jeśli będziecie siedzieć, założy nogę na nogę, odsłaniają całkiem swoje kolana, a czasem i uda, w zależności od długości spódnicy czy sukienki. W czasie rozmowy kobieta będzie wykazywać ogromne zainteresowanie, nie będzie zwracać specjalnie uwagi na swoich znajomych, ani na to co dzieje się w około. Będzie starać się śmiać z tego co mówisz, będzie podkreślać, jaki jesteś zabawny i przystojny. Jeśli zamilkniesz sama będzie szukać tematów do rozmów i jakiś wspólnych zainteresowań.
 
zasadydobregoflirtu

Nie tylko mowa ciała…

Często, gdy kobiety chcą uwieść mężczyznę zniżają dodatkowo głos, mówią spokojnie, przeciągają niektóre słowa, robią różne seksualne aluzje. Jeśli jednak będziesz chciał przejść do jakiś konkretów, szybko wycofają się zgodnie z zasadą, że „zabawa polega na gonieniu króliczka, a  nie złapaniu go”. Innymi dającymi łatwo się zaobserwować sygnałami jest pilne obserwowanie zachowania mężczyzny, każdego jego gestu i ruchu. Jeśli na przykład oddali się od niej, zacznie nerwowo spoglądać na wszystkich i wiercić się niespokojnie, aż do momentu gdy znów będziesz blisko niej.
 
zasadydobregoflirtu

Kiedy masz zielone światło?

Generalnie trudno nie zorientować się, że dziewczyna daje mężczyźnie zielone światło do poderwania jej. To widać, jak na dłoni. Należy po prostu przeanalizować odpowiednio sytuację i połączyć wszystkie te oznaki w jedną całość. Jeden sygnał nie wystarczy. Jeśli kobieta zatrzyma na Tobie przez chwilę wzrok nie oznacza, to już że pragnie Cię poznać. Jeśli jednak będzie się bawić na twoich oczach włosami i będzie się do ciebie zalotnie uśmiechać nie powinieneś w żaden sposób się krępować, by zacząć z nią znajomość. Ważne jest, żebyś zareagował w miarę szybko. Jeśli, po raz kolejny wasz wzrok napotyka na siebie, nie zwlekaj, bo kobieta może uznać cię za tchórzliwego kurczaka i stracisz w jej oczach na wartości.
 
zasadydobregoflirtu

Naciągaczki i wyrafinowane uwodzicielki

W całym podrywie i flircie musisz także uważać na wyrafinowane flirciary i uwodzicielki. Czasami zależy im tylko na pieniądzach i sponsorze, dlatego nigdy nie podchodź do kobiet, które same najpierw nie kupią sobie drinka czy czegoś do picia. Jeśli widzisz, że kobieta jest ze znajomymi również jest niższa szansa, że przyszła na łowy a nie do klubu się odprężyć. Sygnałem ostrzegawczym jest też samo zachowanie takich kobiet. Spędzają one zwykle dużo więcej czasu przy barze niż na parkiecie i nie wydają się specjalnie dobrze bawić.
 
 
zasadydobregoflirtu

Chcesz wiedzieć więcej o podrywie i flircie? Skorzystaj z wiedzy o podrywaniu dostępnej na DVD!

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin