Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

gdyjaciagleboligłowa„Nie mam dziś ochoty”, „boli mnie głowa”, „tylko nie dzisiaj”. Coraz częściej słyszysz takie odpowiedzi, gdy masz ochotę na zbliżenie ze swoją partnerką? Przeczytaj artykuł i dowiedź się, co może kryć się za tymi słowami.

 

Gdy kobieta nie ma ochoty na seks…

 

Są dziewczyny, które ciągle wymyślają jakieś wymówki, by tylko nie pójść ze swoim chłopakiem do łóżka. Jest to niezwykle frustrujące dla panów. Często nie mają oni pojęcia, dlaczego ich partnerki odmawiają im seksu, tymczasem powodów może być bardzo wiele.

Kochanek

Tak, tak. Niestety, jeśli twojej dziewczynie zdecydowanie zmalała ochota na seks może być spowodowane to tym, że zaspakaja ją ktoś inny. Często mężczyźni są tak zakochani w swoich partnerkach, że nie widzą, że ich lube mają kogoś na boku. Jeśli jesteś atrakcyjnym facetem, a wasze życie seksualne było udane do tej pory powinieneś bacznie przyglądnąć się zachowaniom partnerki, czy wraz ze zmniejszeniem się zainteresowania sprawami seksu nie idą w parze częstsze wizyty u przyjaciółek czy konieczność opiekowania się chorą babcią, o której nigdy wcześniej nie słyszałeś.
 
brakochotynaseks

Ból podczas stosunku

Dużo kobiet nie przyznaje się do swoich dolegliwości i zamiast powiedzieć, że odczuwa ból w czasie stosunku, woli unikać partnera. Tymczasem wystarczy tylko zdiagnozować przyczynę i podjąć leczenie, a nieprzyjemny ból przeminie. Może go wywoływać np. nadżerka, zakażenie rzęsistkiem pochwowym, endometrioza. Problem może wywoływać również tarcie spowodowane suchością pochwy, czyli małą ilością śluzu i brakiem odpowiedniego nawilżenia. Za ból może być odpowiedzialna także budowa ciała np. ostre spojenie łonowe.
 
brakochotynaseks
 

Prawdziwe bóle głowy

No cóż, czy to zatoki czy migrena, potrafi na długie godziny uprzykrzyć życie. Czasami mówienie o bólu głowy nie jest wymówką a przykrym stanem rzeczy. Zwłaszcza migrenowe bóle mogą całkowicie odebrać ochotę na wszelkie igraszki. Są okresy w życiu ludzi, że nawiedzają ich niezwykle często.
 

Zmęczenie i stres

Choć wydaje się to prozaiczny powód ciągłe zmęczenie i stres zdecydowanie obniżają ochotę na seks. Zwłaszcza uciążliwe jest ciągłe myślenie nad jednym uporczywym problemem. Warto wtedy dowiedzieć się od partnera, co go trapi i pomóc znaleźć mu rozwiązanie trudnej sytuacji, która go spotkała.
 

Tabletki antykoncepcyjne

Często utrata apetytu na seks wiąże się ze stosowaniem pigułek antykoncepcyjnych. Pod ich wpływem zachodzi wiele zmian, często dają one o sobie znać dopiero po kilku miesiącach i dziewczyna może w ogóle nie wiązać spadku libido z antykoncepcją hormonalną. Dlatego, by się o tym przekonać należy odstawić lub zmienić pigułki.
 
brakochotynaseks

Nieporozumienia

Wycofanie się z życia seksualnego jest też spowodowane nieporozumieniami lub tym, że twoja dziewczyna nie czuje się kochana, doceniana i odpowiednio traktowana. Ponieważ  nie zaspakajasz jej potrzeb w ramach rewanżu postanawia ona cię ukarać i nie spełniać twoich.
 

Spadek libido wywołany chorobami

Istnieje też kilka chorób, które poważnie obniżają pociąg seksualny u kobiet. Do takich schorzeń należy na przykład niedoczynność tarczycy czy hiperprolaktynemia. Dlatego powinieneś dowiedzieć się dokładnie, jak czuje się twoja partnerka. Czy nie zauważyła u siebie, jakiś niepokojących zmian. Jeśli coś w jej zachowaniu i odczuciach się zmieniło powinieneś poradzić jej, by odwiedziła lekarza.
 
brakochotynaseks

Niski temperament

Możliwe jest również, że twoja dziewczyna ma bardzo małe potrzeby seksualne i zmuszała się przez długi czas do seksu ze względu na ciebie. Po dłuższym czasie jednak stwierdziła, że nie może już więcej udawać i nie chce się dalej poświęcać, dlatego unika z tobą kontaktów seksualnych.
 

Kiepskie łóżkowe umiejętności

Może to być dla ciebie przykra informacja, ale twoja kobieta może unikać seksu z tobą dlatego, że jesteś po prostu kiepskim kochankiem. Nawet jeśli inne dziewczyny nie narzekały na ciebie, może okazać się, że zupełnie nie jesteś wstanie sprostać oczekiwaniom obecnej partnerki. A wiele kobiet w Polsce ma to do siebie, że nie potrafi powiedzieć wprost, że seks nie jest dla nich satysfakcjonujący. Wydaje im się bowiem, że w ten sposób zranią swojego partnera lub go stracą.
 

Zaniedbanie

Czasami też kobiety odtrącają nie same niskie umiejętności łóżkowe partnera, a niezadbane ciało. Jeśli nie dbasz bardzo o higienę, roztyłeś się lub chodzisz ciągle w tych samych, starych, rozciągniętych ubraniach nic dziwnego, że dziewczynie odeszła ochota na ciebie. By utrzymać temperaturę w związku należy cały czas podnosić swoją atrakcyjność, by partner czuł, że ma koło siebie kogoś wyjątkowego, kogo może stracić. Jeśli twoja dziewczyna widzi cię ciągle na kanapie w wyplamionym podkoszulku i pięciodniowym zarostem (w stylu Powolniaka z serialu „Co ludzie powiedzą”) nie dziw się, że w waszej sypialni wieje chłodem.
 
 
brakochotynaseks
 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin