Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

20 Zasad podrywu dziewczynPodryw dziewczyn jest łatwy. Wystarczy tylko, że zastosujesz te 20 zasad i od razu zobaczysz - jak łatwo jest poderwać kobietę. 

 

Podryw dziewczyn - 20 najważniejszych zasad podrywania.

 

1. Bądź otwarty - rozmawiaj wszędzie, z każdym. Nauczysz się wtedy swobody w komunikacji z obcymi osobami i pozbędziesz się zdenerwowania na randkach.

2. Twórz sam sobie dogodne sytuacje - wykorzystuj otoczenie dla własnej wygody - np. gdy nie masz gdzie usiąść - przynieś sobie fotel. Gdy spotykasz fajną dziewczynę - weź ją od razu na mini-randkę do najbliższej kawiarni.

3. Stawiaj na swoim - często kobieta będzie Cię testować - pamiętaj jednak, że to tylko testy i trzymaj się przy swoim zdaniu. Gdy pękniesz - przegrałeś.

4. Zaopatrz się w dobry poradnik uwodzenia - dzięki niemu poznasz mnóstwo technik podrywu kobiet i zaoszczędzisz setki godzin czasu na szukanie materiałów.

5. Bądź arogancki i zbyt pewny siebie - mimo tego, że kobiety będą Ci zarzucać te dwie cechy - będą na Ciebie lecieć jak muchy do lepu.

 20 zasad podrywu

 6. Nie bój się "pocisnąć kobiecie" - one uwielbiają, gdy facet je neguje. Komplementy zostaw ciepłym kluchom.

7. Podryw dziewczyn zacznij od pracy nad swoim charakterem - nawet najlepsze techniki nie skryją Twojego prawdziwego "ja" - doskonal się od wewnątrz a wtedy kobieta sama wyczuje Twoją moc.

8. Stań do kobiety pod kątem 90 stopni - będziesz mógł wtedy bliżej podejść i nie wywołasz w niej skrępowania.

9. Mów głośno i wyraźnie - twój ton głosu jest bardzo istotny - prezentuje Twoją pewność siebie i status społeczny.

10. Traktuj kobiety dobrze, bądź szarmanckim dżentelmenem - zawsze kobiety będą Cię szanować i dobrze wspominać.

11. Naucz się kilku tekstów na początek rozmowy - nie będzie wtedy sytuacji, kiedy nie wiesz co powiedzieć.

12. Nie dyskwalifikuj kobiet - czasem nawet taka, która Ci się nie podoba może mieć fajne koleżanki.

13. Nie pytaj się o nic kobiet - nie lubią dokonywać wyborów. Zamiast tego prowadź je stanowczo, a będą jadły Ci z ręki.

14. Zdaj sobie sprawę z tego, jaka kobieta Cię interesuje - jeśli nie wiesz, kogo szukasz - nigdy go nie znajdziesz.

15. Trenuj podryw dziewczyn - jeśli chcesz poznać naprawdę fajne kobiety - musisz nabyć umiejętności praktycznych - żaden poradnik uwodzenia nie wykona za Ciebie pracy w rzeczywistości.

 20 Zasad podrywu

16. Dużo dotykaj - jest to jedyny sposób, abyś nie miał potem problemów z pocałowaniem kobiety - stopniowo intensyfikuj swój dotyk - dziewczyna przyzwyczai się do Twojej obecności w jej strefie intymnej.

17. Zrób rozgrzewkę przed podrywem dziewczyn - tak jak na siłowni - również tutaj, gdy rozgrzejesz swoje mięśnie konwersacji na kilku dziewczynach - będzie szło Ci zawsze lepiej.

18. Skup się na procesie a nie na rezultacie - niech podryw dziewczyn będzie dla Ciebie przyjemnością samą w sobie - niezależnie od skuteczności.

19. Traktuj odrzucenie jako swojego przyjaciela - każda porażka jest tylko krokiem, zbliżającym Cię do sukcesu.

20. Nie nachylaj się nigdy do kobiety - oddajesz przez to swoją moc kobiecie, zamiast tego mów głośniej i odchyl sylwetkę do tyłu.

 

Jeśli chcesz już teraz poznać wszystkie tajniki sztuki uwodzenia - zamów u nas największe kompendium uwodzenia na świecie - Księgę związków, podrywu i seksu.

Komentarze   

+9 # Hip23 2011-04-28 18:03
6. Nie bój się "pocisnąć kobiecie" - one uwielbiają, gdy facet je neguje. Komplementy zostaw ciepłym kluchom.

10. Traktuj kobiety dobrze, bądź szarmanckim dżentelmenem - zawsze kobiety będą Cię szanować i dobrze wspominać.

Pomiędzy tymi dwoma punktami widzę pewną nieścisłość,móg łbyś to mi jakoś lepiej wyjaśnić? :]

Pozdrawiam,Hip23
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Tnx 2012-12-30 01:46
Hmmm .. Dzięki za porady :) Właśnie straciłem na podrywie z 4 dziewczyny i 1 Miłość z którą męczyłem się 8 miesięcy ;) WIELKIE DZIĘKI ! ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # elo 2013-06-17 06:35
ciśnięcie nie zawsze jest oznaką braku szacunku. można sobie żartować przecież tak jak z kumplem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # johny 2014-07-19 15:50
ale niemasz jej cisnąć w stylu " ty chamiaro"
tylko coś bardziej na żarty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # arti 2015-01-03 22:31
ludzie, to jest wędka na płytkie kobiety. Takie puste i w ogóle. Jeżeli ktoś stosuje tę technikę na paniach, które są wartościowe i znają swoją wartość, może spotkać się z ogromnym niepowodzeniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin