Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwac dziewczyneChodzisz na siłownię, zdrowo się odżywiasz, posiadasz pracę, która sprawia Ci niezmierną satysfakcję, generalnie wszystko w życiu masz świetnie poukładane… no prawie wszystko… brakuje Ci tylko kobiety z którą mógłbyś dzielić swoje pasje. Pomimo licznych sukcesów jakie do tej pory odniosłeś, w tym jednym jedynym aspekcie nie masz odpowiednich umiejętności i zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę.

 

 

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ?

 

Wielu mężczyzn zastanawia się nad tym jak poderwać dziewczynę. Kombinują, wymyślają niestworzone plany, których poziom skomplikowania nierzadko przekracza plany lądowania w Normandii, a i tak jakimś cudem nic z tego nie wychodzi i wieczorem druga strona łóżka pozostaje nieprzyjemnie pusta i zimna. Do tego Internet roi się od mądrych głów, które już wszystko wiedzą, wszystko przeżyli, a teraz w ramach swojej nieskończonej łaskawości gotowi są podzielić się z Tobą tą magiczną „wiedzą”, prezentując niemniej absurdalne koncepcje będące ich własną odpowiedzią na pytanie „Jak poderwać dziewczynę”.


Od razu Ci powiem – to wcale nie jest takie trudne. Zresztą nic w życiu takie nie jest, to umysł ludzki komplikuje sobie sprawy, które z założenia powinny być proste. Najważniejsze jest żebyś był spójny wewnętrznie, ponieważ nieważne jakich dobrych tekstów byś użył albo jak nieprawdopodobną sytuację skonstruował, to jeśli nie będą to rzeczy spójne z Tobą i Twoją osobowością, to i tak nic z tego nie wyjdzie. Dziewczyny wyczuwają fałsz z kilometra i są na niego wyczulone jak „mohery” na przemieszczanie krzyża, więc nie próbuj przekłamywać rzeczywistości.

 

Jak poderwac dziewczyne
 
Jeśli chcesz zdobyć kompletną wiedzę na temat podrywania kobiet - zamów już teraz zestaw płyt DVD Perfect Dating Mowa Ciała.

 

REGUŁA TRZECH SEKUND

Podstawowa zasada to reguła „trzech sekund” – od zobaczenia dziewczyny masz trzy sekundy żeby podejść i zacząć z nią rozmowę, po tym czasie raz, że zaczną się pojawiać w Twojej głowie zbędne wątpliwości, które będą paraliżować Twoje działanie, a dwa – kobiety są spostrzegawcze, więc jestem więcej niż pewien, że Twój cel już zauważył, że się nią interesujesz i jeśli szybko czegoś nie zrobisz, to pomyśli sobie, że po prostu nie masz jaj, a uwierz mi, facet bez jaj nie jest atrakcyjny dla kobiety.


Kolejną istotną rzeczą jest mowa ciała oraz tonacja głosu. Strasznie ciężko opisać mi to słowami, więc polecam Ci nasze szkolenia na DVD, gdzie ten temat jest naprawdę bardzo skrupulatnie wyjaśniony.
Na koniec pozostawiam Ci niespodziankę – nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale około 70 procent kobiet nie pamięta jak zaczęło interakcję z mężczyzną. Możesz więc powiedzieć jakiś naprawdę głupi tekst, a kobieta dalej będzie chciała z Tobą rozmawiać, mało tego w dalszej części rozmowy może dać Ci swój numer, a nawet umówić się z Tobą na randkę!

Jak poderwac dziewczyne

TY TEŻ TO POTRAFISZ!

Ja wiem, że jesteś fascynującą osobą, masz wiele wspaniałych cech charakteru i z pewnością jesteś nimi w stanie zainteresować niejedną piękną kobietę… nie wiesz jak to zrobić, albo brakuje Ci pewności siebie? Wiesz co, w pełni Cię rozumiem, ponieważ byłem tam gdzie Ty i też się tak czułem, ale jest na to jeden prosty sposób…

PRAKTYKA, PRAKTYKA I JESZCZE RAZ PRAKTYKA

Bardzo prawdopodobne, że jeśli w tym momencie spotkałbyś kobietę swojego życia, to prawdopodobnie nie udałoby Ci się jej poderwać, nawet jeśli zastosowałbyś, któryś z tych cudownych sposobów, których jest tak dużo w rubrykach „Jak poderwać dziewczynę”. Dlaczego? Ponieważ brak Ci obycia z kobietami. Nie przejmuj się, skoro ja mogłem się tego nauczyć, to Ty też możesz… Musisz zacząć rozmawiać z kobietami… Jeśli podejście do nieznajomej na ulicy to dla Ciebie wyzwanie niczym gramatyka dla Kononowicza, to zacznij na początek więcej rozmawiać z kobietami z Twojego najbliższego otoczenia – koleżanką, kuzynką, siostrą, koleżanką siostry itp. Spotykaj się często z nimi, a z czasem nabierzesz wprawy…

Jak poderwac dziewczyne

Jeśli zaczniesz czuć się swobodnie w otoczeniu kobiet, to potem będziesz mógł podejść do dziewczyny z naprawdę głupim tekstem, w stylu „Hej, czy to prawda, że polski baleron jest słodszy od niemieckiej golonki?” i zobaczysz jak dalej dzieje się magia. Poczucie humoru, kreatywność i pewność siebie – to prawdziwy klucz do sukcesu jeśli chodzi o podrywanie kobiet!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin