Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Teksty na podrywWielu facetów z którymi rozmawiam, ma podobny problem; nie wiedzą jak nawiązać z kobietą pierwszy kontakt. Te pierwsze słowa do płci pięknej, sprawiają im największy kłopot. Stąd, tak często pojawiające się pytanie: jakie są dobre teksty na podryw?

 

 

Teksty na podryw


Przede wszystkim postawmy sprawę jasno i ustalmy jedną, ale najważniejszą zasadę: nie ma dobrych tekstów na podryw! Co najwyżej, może trafić się odpowiednia sytuacja, w której dany tekst będzie na miejscu, ale jeśli liczysz, że jakiś krótki frazes jest w stanie zapewnić Ci sukces z każdą kobietą – jesteś w błędzie i nie pobawisz się w tym odcinku. Owszem, jesteś w stanie oczarować każdą kobietę, ale nie dzięki tanim tekstom, ale dzięki kreatywności, spostrzegawczości i pewności siebie.

Aby poznać więcej sekretów podrywania, przeczytaj Poradnik uwodzenia już teraz!

Nie powtarzaj się


Najgorszą z możliwych opcji przy pierwszym kontakcie z dziewczyną, jest zacząć od jakiegoś marnego tekstu na podryw, kiedyś usłyszanego od znajomych, na ulicy, czy w filmie. Nawet nie myśl, że tekstem typu „Bolało jak spadłaś z nieba?” czy „Gdzieś już Cie widziałem. W moich snach”, zdobędziesz jakąkolwiek kobietę. Poza banałem płynącym z tych słów, jest to po prostu oklepane. Najbardziej prawdopodobną reakcją każdej kobiety, będzie zwykłe wyśmianie delikwenta sypiącego takimi tekstami. Nawet jeśli Tobie wydaje się, że brzmi to dobrze – kobiety uważają inaczej.
Chcesz wiedzieć czego kobiety nie chcą usłyszeć? Sięgnij po…..

 

Teksty na podryw

 

 

 

Trzy sposoby


Zamiast wyżej wspomnianych tekstów, wypróbuj jedną (a nawet wszystkie) z 3 zasad, którymi kierują się najlepsi:

1.    Spontaniczność

Zanim przemówisz do niewiasty po raz pierwszy, zorientuj się w sytuacji. Dokładnie obserwuj jak jest ubrana, co robi itp. Miej oko na wszystkie detale, które mogą Ci pomóc nawiązać kontakt. W klubie zobacz co pije, w autobusie co czyta, a w sklepie co kupuje. Gdy już będziesz posiadał podstawowe informacje na jej temat, możesz zacząć rozmowę, właśnie od nich. Poproś o szybką recenzje książki, którą właśnie czyta, bo też planujesz zacząć, a w klubie rzuć tematem finezyjnych drinków, oczywiście w żadnym wypadku nie proponując jej jednego. W zależności od sytuacji, masz duże pole do popisu. Odrobina kreatywności i będziesz w stanie poderwać każdą dziewczynę, w każdym miejscu i o każdej porze.

Teksty na podryw

2.    Ściema

Jest to także sprawdzony i wysoce skuteczny sposób, choć wymaga on nie tylko wprawy i bogatej wyobraźni, ale także wrodzonej zdolności do ściemniania. Metoda ta polega na wymyśleniu jakieś prostej historyjki, która zaangażuje obiekt Twojej adoracji i zmusi ją do interakcji. Najlepszym sposobem na bliższe poznanie tej metody, jest analiza przykładu:

Wieczór w klubie, przy barze siedzą przyjaciółki w liczbie dowolnej, wśród nich ta, którą jesteś zainteresowany. Podchodzisz Ty:

Ty (T): Słuchajcie dziewczyny, mam problem i potrzebuję Waszej pomocy. Otóż mój kumpel, tam stojący, potrzebuje rady, ale my jako męskie grono, nie jesteśmy w stanie mu nic poradzić i potrzebujemy kobiecego punktu widzenia.

One (O): O co chodzi?

T: Jest w związku z dziewczyną od trzech miesięcy i właśnie razem zamieszkali. Z tym, że nadal kumpluje się ze swoją byłą. Co o tym sądzicie?

O: Bla, bla, bla… jeśli są tylko kumplami… bla, bla, bla

T: Tak, są tylko kumplami, ale wyobraźcie sobie, że w tym mieszkaniu ma pewna szufladę, a w niej kilka zdjęć oraz listów od tej właśnie byłej. Nie żeby jakoś na nie patrzył czy czytał, raczej sprawa jest czysto sentymentalna. Problem jednak jest w tym, że jego obecna partnerka żąda całkowitej izolacji od tej byłej. W tym koniec spotkań, pozbycie się listów, zdjęć itp. Czy uważacie, że dobrze robi?

O: Bla, bla, bla… cokolwiek… bla, bla, bla

Taka oto, krótka historyjka pozwoli Ci się wkraść w łaski, dla ogółu niedostępnej, grupy dziewczyn. Przede wszystkim jednak, odpowiednio nawiązując kontakt wzrokowy, będziesz w stanie zbliżyć się do dziewczyny, którą chcesz poderwać. Taki wstęp, będzie świetnym startem do bliższej znajomości. Oczywiście przytoczona historyjka, choć sprawdzona w działaniu, jest tylko przykładem, którego detale zależą, tylko i wyłącznie od Ciebie.


Teksty na podryw
 
3.    Podejście standardowe.

Ten sposób jest najłatwiejszy, ale najskuteczniejszy dla tych z dużą pewnością siebie. Polega na podejściu do dziewczyny i postawieniu sprawy jasno: „Cześć, jestem X i wyglądasz na bardzo interesującą osobę. Chcę Cię bliżej poznać” Metoda szybka i prosta. Brak skomplikowania sprawia, że dziewczyna wie doskonale jakie są Twoje zamiary i nie staje się podejrzliwa, co Tobie ułatwia sprawę. Czasami najprostsze metody są dużo skuteczniejsze niż nawet najbardziej finezyjny tekst na podryw.

Pamiętaj, że opisane tutaj sposoby są skuteczne w połączeniu z kilkoma elementami, które powinny nieodłączne w każdym kontakcie z płcią piękną: kontakt wzrokowy, uśmiech i pewność siebie.   


Aby poznać więcej sekretów podrywania, przeczytaj Poradnik uwodzenia już teraz!

Teksty na podryw

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

Komentarze   

+2 # Nikodem 2013-08-06 22:58
zeby mieć dziewczyne trzeba ją poznać a nie o sobie gadać! Kodeks Faceta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Gerard 2016-07-03 15:48
Jak poderwac kobiete. Jakie tematy nawiazac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin