Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

TajemniczośćWielokrotnie, w relacjach z kobietami, z pewnością trafiały Ci się niespodzianki. A to okazywało się, że kobieta, z którą się spotykasz ma męża, a to wyszedł na jaw jej zawód, jako striptizerki lub dziewczyny na  sponsoringu… Jak tego uniknąć? Jak rozpoznać, że dziewczyna ma coś do ukrycia?

 

Tajemniczość – wiedz, że coś się dzieje…


Na poniższe sytuacje, powinieneś zwracać uwagę, gdy chcesz zbudować z daną dziewczyną solidny związek. Często tak jest, że kobieta (zresztą mężczyzna tak samo) udaje kogoś innego, zakłada maski, które mają ukryć jej lub jego prawdziwą osobowość.

W długoterminowej relacji szczerość jest jedną z podstawowych zasad – buduje zaufanie, sprawia, że czujecie się ze sobą dobrze, nie boisz się, gdy Twoja dziewczyna imprezuje z koleżankami, wręcz przeciwnie – sam ją wyganiasz, aby się zabawiła.

Tajemniczość
 


Zaufanie może być jednak w mocny sposób naruszone, gdy jedna ze stron zaczyna oszukiwać, ukrywać fakty, które mają wpływ na Wasz związek. Oczywiście każdy ma swoją przeszłość i nie należy ani osądzać, ani rozdrapywać starych ran. Są jednak sytuacje, w których pewne aspekty oddziałują na Wasz związek w teraźniejszości i będą mieć wpływ na Waszą przyszłość.

Kiedy więc poznasz wspaniałą kobietę, zakochasz się w niej i będziesz chciał przeżywać z nią wspaniałe chwile, zwróć uwagę na kilka symptomów, które mogą (ale oczywiście nie muszą), zwiększyć Twoją czyjność:

Tajemniczość

 

Zbytnia tajemniczość, powodem do niepokoju


Kiedy kobieta jest w dziwny sposób enigmatyczna, to wiedz, że coś się dzieje

Kiedy kobieta nosi przy sobie kilka telefonów bez rozsądnego powodu, to wiedz, że coś się dzieje

TajemniczośćKiedy jesteś z kobietą ponad rok, a dalej nie poznała Cię z nikim ze swojej rodziny, to wiedz, że coś się dzieje

Kiedy spotykasz się z nią kilka tygodni, a dalej nie wiesz, gdzie mieszka, to wiedz, że coś się dzieje

Gdy nie wiesz nic o jej przeszłości, a ona dziwnie reaguje, gdy zapytasz, to wiedz, że coś się dzieje

Gdy dziewczyna często wyjeżdża na długi czas, to wiedz, że coś się dzieje

TajemniczośćNawet, gdy poznasz jej znajomych, a ona ucisza ich przy Tobie, gdy zaczynają schodzić na niewygodne tematy, to wiesz, że coś się dzieje

Kiedy jesteś z nią już pół roku, a dalej nie poznałeś jej ani jednego znajomego, to wiedz, że już jest źle!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin