Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Sztuka podrywania humoremLudzie lubią się śmiać. Jest to fakt, który powinieneś wykorzystać w kontakcie z kobietami. Śmiech potrafi być potężnym spoiwem łączącym dwie osoby.  Fakt ten pomoże Ci w poszukiwaniach idealnej partnerki.  W tym krótkim poradniku, pokażę Ci jak opanować sztukę podrywania humorem

 

Sztuka podrywania humorem

 

Śmiech jest idealnym narzędziem do sterowania ludzkimi emocjami. Gdy człowiek się śmieje, jego mózg uwalnia endorfiny, których wpływ jest porównywalny do działania narkotyków. Dlatego warto nauczyć się wykorzystywania poczucia humoru w kontaktach międzyludzkich. Pozwoli Ci to nie tylko na poznanie wielu nowych ludzi, ale przede wszystkim na zdobycie Tej Jedynej. Jak to na ogół bywa z technikami dobrze działającymi, nie są one tak proste do opanowania, jak mogłoby się wydawać. Ze śmiechem i poczuciem humoru jest podobnie. Jest wielka różnica w posiadaniu poczucia humoru, a byciu śmiesznym. W przypadku podrywania, oczywiste jest, że interesuje nas poczucie humoru, a nie robienie z siebie błazna.
 
Sztuka podrywania
 

Wywołuj śmiech, a nie bądź śmieszny

Podstawowym elementem w sztuce podrywania humorem jest znalezienie granicy między wywoływaniem śmiechu, a byciem pośmiewiskiem, a następnie nie przekraczaniem jej. Nie możesz dopuścić do sytuacji, w której dziewczyna z którą rozmawiasz (lub cała grupa) śmieje się z Ciebie, a nie z Twoich żartów. Wszystko sprowadza się do Twojego statusu społecznego, który abyś odniósł sukces, musi być wysoki. Wchodząc do np. klubu musisz roztaczać aurę pewności siebie i sukcesu. Dziewczyna z którą rozmawiasz, powinna odnosić wrażenie, że jeśli dobrze się sprawdzi, to Ty będziesz dla niej nagrodą, nie na odwrót. Zachowując się jak klaun, na pewno nie uda Ci się tego osiągnąć, co więcej będziesz odbierany tylko przez pryzmat śmiechu, nie jako potencjalny partner.
 
Oczywiście odrobina autoironii jest dozwolona, ale bez przesady. Rzecz w tym, że kobiety widząc faceta, który potrafi śmiać się z samego siebie, odbierają go jako kogoś dostępnego, otwartego i godnego zaufania, w przeciwieństwie do zadufanego w sobie bufona, który każdy żart skierowany w jego stronę traktuje jak osobisty atak i zniewagę. Jest jednak cienka linia między pokazaniem dystansu do swojej osoby, a zrobieniem z siebie pośmiewiska. Za dużo autoironii może doprowadzić do umniejszenia Twojej wartości w oczach rozmówcy, a tym samym obniżenie Twojego statusu społecznego, co jest efektem wielce niepożądanym. Dlatego z autoironią postępuj ostrożnie, częściej śmiej się z sytuacji które przeżyłeś, rzadziej ze swoich cech lub bezpośrednio ze swojej osoby.
 

 

Sztuka podrywania

 

 

Atakuj, nie bądź atakowany

 

Może to się wydać dziwne osobom niedoświadczonym, ale najlepszym obiektem śmiechu jest dziewczyna, którą chcesz poderwać. Jeśli umiejętnie pokierujesz swoje żarty, oraz odpowiednio zrównoważysz ich siłę, kobieta nie odbierze tego jako atak na jej osobę, lecz jako ‘niegrzeczny’ flirt. Przypomnij sobie, jak się zachowujesz Ty i Twoi przyjaciele. Na pewno Wasze spotkania przy piwku, czy w innych okolicznościach, są pełne docinek i żartów skierowanych na różnych członków Waszej grupy. Czy ktoś się obraża lub żywi jakąś urazę? Wręcz przeciwnie, takie wewnątrzgrupowe żarty wzmacniają Wasze relacje i zbliżają Was do siebie. Dokładnie tak traktuj sztukę podrywania humorem.
 
 
Sztuka podrywania
 
Wprowadzając niewinne żarty w stosunku do niej, stworzysz luźną atmosferę, z odrobiną napięcia seksualnego. Możesz się nawet do tego odnieść jak do igraszek – to jeszcze nie gra wstępna, ale powoli do celu. Oczywiście są też pewne granice. Nie możesz wyśmiewać się z widocznych defektów dziewczyny np. jeśli ma odstające uszy, nigdy, ale to przenigdy, nie czyń z nich żartów. Kobieta mająca kompleksy, z powodu swoich realnych niedociągnięć, nie odbierze Twojego poczucia humoru dobrze i po prostu poczuje się obrażona. Powinieneś raczej rzucać humorystyczne uwagi w stronę kobiet, które nie powinny mieć kompleksów. Jeśli dziewczyna ma płaski brzuszek, czuj się wolny, żeby zażartować na jego temat. Oprócz tego:


•    przeinaczaj to co powiedziała: mówi „powiem Ci coś do uszka”, Ty powiedz „nie, nie zaciągniesz mnie do łóżka”
•    źle interpretuj jej słowa: opowiada Ci, że była na wakacjach na Teneryfie, Ty powiedz, że nie wyrwie Ci na kasę
•    śmiej się z jej drobnych potknięć i przejęzyczeń

Sztuka podrywania

Bądź inny niż inni

 

Wykazanie się inteligentnym poczuciem humoru, a do tego nie wchodzenie dziewczynie w dupę, sprawi że będziesz wyjątkowy. A to jest Twój cel. Nie możesz być jak dziesiątki, setki i tysiące zwykłych, nudnych facetów. Ponad to, pokażesz że w Twoim towarzystwie można się dobrze bawić, co zaprocentuje jej chęcią do następnego spotkania. Dodatkowo, jeśli kartę dobrego humoru zagrasz będąc w towarzystwie jej znajomych, oni także Cie zaakceptują, dodając jej odwagi na bliższe relacje z Twoją osobą. Dlatego nie bądź burakiem, ŚMIEJ SIĘ!


Chcesz poznać więcej sekretów podrywania? Więcej dobrych rad znajdziesz w szkoleniu uwodzenia - tutaj.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin