Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie kobietCzy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektórzy faceci działają na kobiety jak magnes? Nie mają sportowego samochodu, nie mają okularów Ray Bana, a i tak są otoczeni laskami. Jaki jest ich sekret? Co Ty robisz nie tak? Odpowiedź jest prosta: status społeczny. W tym krótkim poradniku przeczytasz jaki jest związek między uwodzeniem kobiet a statusem społecznym oraz dowiesz się jak go podnieść. Zapraszam do lektury…

 

Uwodzenie kobiet a status społeczny

Status społeczny jest podstawowym elementem Twojego wizerunku. To od niego zależy jak ludzie Cie postrzegają oraz traktują. Pewnie się teraz zastanawiasz; jak mogę mieć wysoki status społeczny, skoro nie mam wysokich zarobków? Jak mogę robić dobre wrażenie na ludziach, skoro nie stać mnie na drogie ciuchy czy samochód? Najciekawsze jest to, że status społeczny wcale nie zależy od wysokich zarobków.  Istnieją ludzie, którzy posiadają mnóstwo kasy, a wcale nie cieszą się szacunkiem, ba są nawet nie lubiani. Za to są osoby średnio majętne, które są otoczone przyjaciółmi, kobietami i cieszą się niesłabnącym szacunkiem i poklaskiem. Wysoki status społeczny, zależy tylko i wyłącznie od tego jak siebie postrzegasz, a następnie kreujesz. Tak jak Ty widzisz siebie, widza Cie inni. Ponad to, przy odrobinie silnej woli i trochę większej ilości pracy nad samym sobą, jesteś w stanie w każdej chwili podnieść swój status społeczny, a tym samym stać się lepszym w uwodzeniu kobiet. Oto kilka pomysłów na poprawę swojego statusu:

1.    Motywuj się

Tak jak wspomniałem wcześniej, ludzie odbierają Cie, tak jak Ty postrzegasz samego siebie. Z tego powodu powinieneś spełniać swoje marzenia, realizować plany i dążyć do poczucia samorealizacji. Nie musisz od razu we wszystkim odnosić sukcesów, ale samo dążenie do nich da Ci na tyle pozytywnej energii, że Twój status społeczny zacznie stopniowo, ale zauważalnie rosnąć. Z każdego, nawet najmniejszego sukcesu, ciesz się jakbyś już spełnił wszystkie swoje marzenia. Takie budowanie swojej wartości i ciągłe motywowanie się do dalszego działania, pozwoli Ci na wykreowanie w swoim umyśle wizerunku człowieka sukcesu. Jeśli tak zaczniesz sam siebie postrzegać, ludzie też to zauważą i właśnie tak będą o Tobie myśleli.
 
Uwodzenie kobiet

2.    Bądź pewny siebie.

Budowanie pewności siebie nie jest łatwym procesem, ale jego skutki są spektakularne. Postępując zgodnie z radami udzielonymi kilka linijek wyżej, jesteś w stanie zwiększyć także pewność siebie. Każdy sukces niech utwierdza Cie w przekonaniu o swojej wysokiej wartości, a każdą porażkę traktuj jako naukę, jakich błędów już nigdy nie popełniać. Po czasie zaczniesz emanować niezłamaną pewnością siebie. Każdy Twój ruch, każde Twoje działanie będzie utwierdzało innych o twoim wysokim statusie społecznym. Osoba pewna siebie, dużo łatwiej nie tylko zdobywa szacunek innych, ale także ich szacunek, a nawet uwielbienie. Pamiętaj jednak, żeby pewności siebie nie pomylić z arogancją, która w za dużych ilościach może zaszkodzić Twojej opinii, a zarazem obniżyć Twój status społeczny.
 
Uwodzenie kobiet
 

3.    Pokaż się

Jeśli jesteś już pewny siebie i zmotywowany do działania, Twój status społeczny rośnie. Musisz jednak  pamiętać, że ludzie nie widzą tego, co siedzi w Twoim umyśle. Owszem, podświadomie wyczuwają Twoją wysoka wartość, jednak łatwo jest zniwelować efekt Twoich działań, nieadekwatną stroną materialną. W skrócie; jak się ubierasz i jak wyglądasz. Choćbyś miał pewność siebie Donalda Trumpa, jeśli będziesz wyglądał jak żul spod budki z piwem, nikt Cie nie doceni, a tym bardziej dziewczyna, którą się interesujesz. Nie mówię tu o drogich garniturach, brylantynie we włosach i porschaku, ale o zwykłym dbaniu o siebie. Budując wysoki status społeczny musisz pamiętać, że tak jak Cie widzą, tak Cie piszą. Dlatego ubieraj się, jeśli nie elegancko, to chociaż przyzwoicie, dbaj o swój wygląd, zapach, maniery. Nie są to procesy wymagające nakładów finansowych, co najwyżej odrobiny czasu i wysiłku. Kombinacja pewności siebie, eleganckiego ubioru oraz fajnej osobowości, która na pewno posiadasz, jest kombinacją, której nie oprze się żadna kobieta.
 
Uwodzenie kobiet
 

4.    Bądź sobą

Kolejnym sposobem na budowanie wysokiego statusu społecznego jest bycie sobą. Wydaje się proste? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. Kultura, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn, dąży do unifikacji. Wszyscy są tacy sami, myślą tak samo i postępują tak samo. Poza paroma wyjątkami, społeczeństwo dąży do niwelowania odmienności. Jaki wniosek z tego płynie? Bądź odmienny! Postępuj tak jak uważasz, rób to co myślisz i nie szukaj na siłę aprobaty. Osoby dla których opinia innych ludzi jest najważniejsza, zatracają swoją osobowość i staja się przeciętni. Ty, jako osoba o wysokim statusie społecznym, nie możesz sobie na to pozwolić. Zawsze stawiaj na swoim, bądź pewny swoich poglądów i nie daj się stłamsić społeczeństwu. W kontakcie z kobietami także musisz to pokazywać. Jeśli coś w jej wypowiedzi Ci nie pasuje, z czymś się nie zgadzasz – powiedz to. Daj jej do zrozumienia, że nie starasz się jej przypodobać, masz swoje racje i nie zmienisz się tylko dla niej. Taka twarda postawa jest obowiązkowym elementem uwodzenia kobiet, a także statusu społecznego na wysokim poziomie.


Jeszcze więcej informacji na ten temat znajdziesz w szkoleniu uwodzenia Perfect Dating.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin