Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak wyrwać dziewczynę na wyglądJako przedstawiciele płci męskiej jesteśmy w komfortowej sytuacji: nasze cechy fizyczne, nie mają większego znaczenia! Nie trzeba być boskim Adonisem, żeby zdobyć najpiękniejszą laskę. Oczywiście osobom o wątpliwym wyglądzie fizycznym jest trudniej, ale istnieją tricki zwiększające Twój seksapil do stopnia, kiedy żadna laska Ci się nie oprze. Dlatego czytaj dalej, a dowiesz się jak wyrwać dziewczynę na wygląd.

 

Jak wyrwać dziewczynę na wygląd?


Tak jak wspomniałem wcześniej, jesteśmy w komfortowej sytuacji. Kobiety, w granicach rozsądku, nie dbają o wygląd mężczyzny. Kiedy facet spotyka kobietę, jest w stanie natychmiast powiedzieć czy jest dla niego seksowna, czy nie. Jedynie alkohol jest w stanie zmienić trochę postrzeganie, ale to jest temat na inny czas. W większości przypadków; seksowna dziewczyna – jest zawsze seksowna, a paszkwil – paszkwilem pozostanie.

 

Jak wyrwać dziewczynę na wygląd

 

Kobiety podchodzą jednak do tej sprawy zupełnie inaczej. Owszem, liczy się pierwsze wrażenia, lecz ono nie przesądza o całokształcie znajomości. Nie będzie to dla nikogo nowością, jak powiem, że kobieta zmienną jest. A jest na tyle zmienna istotą, że koleś wstępnie brzydki, pokazując swoją klasę i wartość, jest w stanie zmienić się w jej oczach w Georga Clooneya. Dlatego Panowie, nie zgłębiając się w sferę fizyczną, której nie jesteśmy w stanie zmienić (chyba, że mamy akurat luźne kilkaset tysięcy PLN, na kilka operacji plastycznych) przyjmijmy, że na wygląd, jesteśmy w stanie wyrwać każdą dziewczynę. Oto parę rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

1.    Ubiór

Skoro ustaliliśmy, że samego wyglądu fizycznego nie zmienimy, skupmy się na ciuchach. Pokrywają ok. 70% ciała, więc są główną rzeczą, którą kobiety widzą i zapamiętują. Głównym wyznacznikiem naszego ubioru powinny być oczekiwania wobec parterki. Jeśli szukamy eleganckiej kobiety sukcesu, to ubieramy garnitur lub coś równie eleganckiego. Kręcą nas laski słuchające metalu, ubieramy glany. Nasz ubiór powinien być dostosowany nie tylko do okazji, ale także do preferencji kobiet, które nas interesują. Jeśli nie mamy określonego typu kobiety, najlepszą opcją, łączącą elegancję, modę i wygodę, jest marynarka. Nie tylko dobrze wygląda, ale także pasuje prawie do wszystkiego. Dobrze się komponuje z jeansami, spodniami materiałowymi, koszulą, t-shirtem, lakierkiem czy adidasem. Dodatkowo marynarki nie wychodzą z mody, co najwyżej dostosowują się do niej. Dlatego jeśli mamy ochotę, możemy znaleźć multum marynarek reprezentujących różne style. Eleganckie, sportowe, ekstrawaganckie, czy kolorowe. Jest w czym wybierać.

Jak wyrwać dziewczynę na wygląd

 

Oprócz samego ubioru, należy zwrócić uwagę na dodatki. Wydają się nieważne, ale kobiety je zauważają. Przez dobór odpowiednich dodatków, jak kapelusz czy pieszczoszek, facet jest w stanie pokazać wiele cech swojego charakteru. Co więcej, pasujące dodatki zainteresują kobietę, sprawią że doceni nasz dobry gust i zapamięta naszą oryginalność. W doborze ubioru i dodatków najlepiej jest zdać się na kobiecy gust, dlatego na zakupy chodzimy z koleżankami, które zrobią wstępny przesiew Twojej szafy i wybiorą tylko to, co dobrze wygląda. Perfekcyjne zestawienie ciuchów z dodatkami, potrafi być bardzo pomocne w wyrywaniu dziewczyny na wygląd.

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz w rewolucyjnym materiale DVD "Mowa ciała".

2.    Ciało


W tej części jest zawarty jeden, ważny przekaz – facet musi dbać o siebie! Dlatego obcięte, czyste paznokcie, umyte włosy i ogolona twarz (chyba, ze naszym wyglądem docelowym jest zadbana broda lub bródka) powinny być w standardzie. Powinniśmy także zadbać o naszą prezencję, poprzez odwiedzenie jakiegoś modnego fryzjera czy kosmetyczki, żeby poprawiła naszą cerę.

Jak wyrwać dziewczynę na wygląd

Należy jeszcze zwrócić uwagę na owłosienie. Choć to zależy od osobistych preferencji kobiet, stosujmy jednak zasadę: im mniej włosów, tym lepiej. Dlatego włosom na plecach, pod pachami, czy przy Wacku (tak, dużą literą:) – mówimy stanowcze nie! Brak włosów nie tylko podnosi walory estetyczne, ale także pozwala na łatwiejsze dbanie o higienę. Skoro o higienie mowa, ucząc się podrywania należy być gotowym na wszystko, w tym także przypadkowy numerek w toalecie. Dlatego żeby zaoszczędzić sobie wstydu, należy być zawsze czystym i pachnącym.


Stań się mistrzem podrywania. Zaufaj ekspertom w rewolucyjnym materiale DVD "Mowa ciała"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin