Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

co kobiety lubia w mezczyznachJeśli śledzisz na bieżąco publikacje Perfect Dating, masz już pojęcie jak się nie zachowywać i jakich swoich cech się pozbyć, aby mieć większą skuteczność w podrywaniu. Teraz przedstawię Ci kilka elementów Twojego wizerunku, które na kobiety działają jak magnes. Dowiesz się co kobiety lubią w mężczyznach i jak się stać facetem idealnym.

 

Co kobiety lubią w mężczyznach?


Uniwersalna prawda przedstawia się następująco: wymagania kobiet odnośnie mężczyzn, nie zmieniły się od tysięcy lat. To czego kobiety poszukiwały w czasach prehistorycznych od swoich partnerów, nie zmieniło się przez wszystkie następne epoki. Pewne drobne zmiany nastąpiły (głównie przez hasła wyzwolenia kobiet, równości itp.), lecz w gruncie rzeczy wszystko sprowadza się do jednego: przetrwania. Obraz faceta kreowany przez nowoczesne media, a przede wszystkim filmy, zupełnie odbiega od wizerunku faceta, który rzeczywiście kobiety kręci. Mit gościa romantycznego, czułego, wrażliwego i robiącego wszystko żeby tylko dogodzić partnerce, jest na tyle głęboko zakorzeniony w kulturze, że nawet samym kobietom jest ciężko przyznać prawdę. Ale na szczęście masz nas, drogi Czytelniku. Pokażemy Ci prawdę i dokładnie powiemy; co kobiety najbardziej lubią w mężczyznach.


Więcej przydatnych informacji znajdziesz w Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

 

co kobiety lubia w mezczyznach

 

 Poczucie bezpieczeństwa


Właśnie ten element jest dla kobiet najważniejszy. Przez tysiące lat kobiety poszukiwały partnerów mogących im zapewnić bezpieczeństwo. Kiedyś prawdziwym mężczyzną, godnym uwagi wszystkich kobiet, był gość który potrafił upolować zwierzynę, obronić wioskę przed najazdem wroga, i zdolnym spłodzić hordy dzieciaków o równie mocnych genach. Wszystko to miało na celu zapewnienie sobie przetrwania. Samotna kobieta nie była w stanie poradzić sobie we wszystkich aspektach życia, więc naturalną rzeczą było poszukiwanie partnera mogącego zapewnić bezpieczną teraźniejszość, a także przyszłość. Dzisiaj mimo, że kobiety lubią uważać się za samowystarczalne, dalej w ich podświadomości tkwi przekonanie, że najlepszy partner to ten przy którym mogą się czuć pewnie i  bezpiecznie. Zresztą wszystkie badania socjologiczne potwierdzają potrzebę bezpiecznego życia np. piramida potrzeb Maslowa, gdzie poczucie bezpieczeństwa zajmuje jedno z najwyższych miejsc. Dlatego zapomnij o hollywoodzkim mięczaku, i stań się facetem, którego kobiety nie tylko chcą, ale i potrzebują.

 

co kobiety lubia w mezczyznach

 

Ekscytujące życie


Jeśli już nie jesteś, to stań się ekscytującym gościem, przy którym każdy dzień to przygoda. Płeć piękna uwielbia ciekawych mężczyzn. Jeśli facet jest w stanie sobie samemu zorganizować życie pełne ekscytujących, nowych doświadczeń i doznań, to kobieta może być pewna, że nie będzie prowadziła z nim nudnego życia. A jak wiemy nuda i rutyna jest w stanie zniszczyć każdą parę. Dlatego zadbaj o nowe sposoby dostarczania sobie adrenaliny i wzbogacania swojego życia. Znajduj nowe hobby, rozwijaj swoje zainteresowania i pasje. Bądź ciekawy świata i próbuj nowych rzeczy. Uprawiaj dużo sportu, a szczególnie (jeśli tylko masz taką możliwość) te nietypowe; jak spadochroniarstwo czy skoki na bungee. Dzięki temu będziesz w formie, będziesz miał o czym opowiadać i będziesz naprawdę atrakcyjnym kąskiem dla każdej kobiety.

 

Bądź dżentelmenem


W tym dziale chciałbym uświadomić Ci, jak ważną częścią Twojego wizerunku jest szczerość. Każdy facet powinien być szczery. Jest to jeden z najważniejszych elementów, cechujących prawdziwego mężczyznę. Gdy masz dużą pewność siebie, popartą Twoim zachowanie i doświadczeniem, możesz w każdej sytuacji pozwolić sobie na bycie w 100% szczerym. Zresztą kobiety bardzo lubią w mężczyznach niezachwianą pewność siebie oraz gotowość i brak strachu przed szczerością. Już nigdy nie będziesz musiał ściemniać, kłamać i kombinować (co zresztą najczęściej kończy się źle). Także w związku postaw na szczerość, a dokładnie – nie zdradzaj! Najgorszym typem faceta, jest facet zdradzający. Posiadanie kochanki, wcale nie jest wyznacznikiem Twojego sukcesu czy niepohamowanego libido. Oznacza to po prostu, że jesteś skończonym frajerem, który mimo posiadania świetnych cech, nie jest w stanie znaleźć sobie partnerki, która spełniałaby wszystkie Twoje wymagania. Zdradzając, wartość Twojej osoby gwałtownie spada, zarówno w oczach innych, jak i w Twoich własnych.


Chcesz zostać mistrzem podrywania? Zapisz się już dzisiaj na szkolenie weekendowe.

 

co kobiety lubia w mezczyznach

 

Z kim się zadajesz, takim się stajesz


W procesie kreowania swojego wizerunku jako faceta idealnego, nie należy zapominać o znajomych. Dziewczyna widząc ludzi, którymi się otaczasz i z którymi się przyjaźnisz, z góry założy że jesteś taki sam jak oni. Dlatego zwróć szczególną uwagę, żeby nie otaczać się dresami, ćpunami i osobami, które ogólnie nie wzbudzają szacunku czy sympatii. Niech Twoi znajomi będą osobami ciekawymi, inteligentnymi  i pełnymi życia jak Ty.

Teraz już wiesz, co kobiety lubią w mężczyznach. Wiesz już też, że kobiety wcale nie szukają romantycznych poetów, czy wrażliwych chłoptasiów, a twardych facetów potrafiących zadbać o ich bezpieczeństwo i ciekawe życie. Wykorzystaj tą wiedzę i stań się mężczyzną idealnym!

 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin