Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jak rozmawiac zeby skutecznie podrywacNasz gatunek bardzo poważnie traktuje komunikację. W przeciwieństwie do zwierząt, rozmów nie używamy tylko aby przekazać jakąś informację, ale także aby podtrzymać lub rozwinąć istniejące już więzi międzyludzkie. Dlatego kluczową częścią teorii podrywania kobiet jest rozmowa. Celem tego artykułu jest zwrócenie Ci uwagi: jak i o czym rozmawiać z kobietami, aby być skutecznym w podrywaniu.

 

Jak i o czym rozmawiać, żeby skutecznie podrywać


Przede wszystkim, rozmowę traktuj jak każdą inną umiejętność, z którą człowiek się nie rodzi, lecz musi się jej nauczyć. Z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym i wielką chęcią do nauki i praktyki, każdy człowiek może stać się najlepszym mówcą. Jeśli wystarczająco dużo będziesz ćwiczył, zauważysz o ile łatwiej jest oczarować dziewczynę swoim opowieściami, niż używając innych sztuczek. Szczera, ekspresyjna i porywająca rozmowa z kobietą, pozwoli Ci nawiązać z nią kontakt tak silny, jakbyście się znali już od lat. W sztuce rozmawiania należy zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów: rodzaj relacji, tematy, język oraz sposób mówienia. Ogromnie ważnym elementem jest także mowa ciała, lecz biorąc pod uwagę obszerność tego tematu, poruszę go następnym razem.

 

jak i o czym rozmawiac

 

Rodzaj relacji


Rozmawiając z kobietą, pamiętaj iż sposób komunikacji między mężczyzną a mężczyzną, znacząco odbiega od sposobu komunikacji między mężczyzną a kobietą, a w szczególności podczas podrywania. Kiedy faceci skupiają się na słowach i ich znaczeniu, kobiety odbierają jeszcze emocje. Każde słowo jest nacechowane pozytywne lub negatywnie. Unikaj słów negatywnych, skup się na tych pozytywnych. Traf do serca kobiety przemawiając tak, aby ona CZUŁA to, co masz do powiedzenia.   

 

Tematy


Żeby skutecznie podrywać, musisz nie tylko wiedzieć jak, ale też o czym rozmawiać. Temat rozmowy, oczywiście nie zależy w 100% od Ciebie, lecz jednak masz duży wpływ na przebieg rozmowy, dlatego naucz się ją kontrolować. Poprzez szybkie skoki na inny temat, kulturalne przerywanie, czy szybkie ucinanie, jesteś w stanie stanowczo kończyć pewne tematy, a bez problemu wprowadzać nowe. Musisz się nauczyć tej sztuki, ponieważ da Ci ona możliwość omijania tematów potencjalnie zagrażających efektywności Twojego podrywu. Tematy które nie powinny być poruszane to tematy smutne jak np. wojna, śmierć czy podatki, oraz tematy trudne: polityka, religia itp. Są to tematy, które mogą wpłynąć negatywnie na odbiór Twojej osoby, czy to przez niezgodność poglądów, czy po prostu negatywne skojarzenia. Dlatego omijaj tego typu rozmowy jak ognia, i w ich miejsce zawsze wprowadzaj coś wesołego i lekkiego. Świetnym i zawsze skutecznym tematem jest dzieciństwo. Każda kobieta chętnie opowiada o dzieciństwie, co wyzwala w niej pozytywne emocje, a Ty opowiadając o swoim, możesz wyeksponować wiele swoich cech jak miłość do rodziny, opiekuńczość, wrażliwość itd. Poza tym, dużo czytaj magazynów, reportaży i książek, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Pozwoli Ci to mieć świetny temat, na każdą okazję. Mając wiele do powiedzenia w różnych kwestiach, dasz dziewczynie do zrozumienia, że jesteś interesującym i oczytanym człowiekiem. Pamiętaj tylko, żeby nie zalać dziewczyny Twoim potokiem elokwencji. Zawsze powinieneś dać jej szansę na wypowiedź, oraz zadawać pytania. Słuchaj jej tak, jakbyś chciał żeby słuchała Ciebie.

 

jak i o czym rozmawiac


Aby poznać wszystkie sekrety i sposoby uwodzenia, sięgnij po Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

 

Język


Nie bądź prostakiem. Dużo czytaj lub rozwiązuj dużo krzyżówek ,aby rozwijać swoje słownictwo. Nie chodzi o to, żebyś zaginał ją niezrozumiałymi, pseudonaukowymi terminami, lecz o to żebyś poprzez dobór słownictwa i tematyki, potrafił pokazać swoją inteligencję. Nie powinieneś popełniać błędów gramatycznych i stylistycznych, a już na pewno powinieneś porzucić wszystkie gwarowe przyzwyczajenia i naleciałości (jeśli, oczywiście takowe posiadasz). Gwarantuję Ci, że każda kobieta na poziome, będzie miała gdzieś gościa, który używa zdań typu: „ino poszłem po browara”. Szanuj swój język i staraj się go szlifować przy każdej możliwej okazji.

 

jak i o czym rozmawiac

 

Sposób mówienia


To jak mówisz i jakie masz maniery językowe, mocno wpływa na Twój wizerunek w oczach kobiety, którą chcesz poderwać. Aby Twoje wypowiedzi nabrały charakteru i mocy; mów wolno. Stresowe sytuacje mogą u wielu powodować przyspieszenie wypowiedzi. Dlatego powinieneś kontrolować tempo swoich słów, aby nie pokazać zdenerwowania. Każdym słowem delektuj się i wypowiadaj je głośno i wyraźnie. Nie zdobędziesz żadnej laski bełkocząc coś pod nosem. Istnieje także sztuczka, która pozwoli Ci stworzyć, lub zwiększyć napięcie seksualne pomiędzy Wami. Podczas ważnych wypowiedzi, używaj 2-3 sekundowych przerw. Wprowadzi to element tajemniczości i oczekiwania, co na wiele kobiet działa podniecająco. Cicho wypowiedziana sentencja do jej ucha: „Odkąd tylko tu weszłaś (przerwa) wiedziałem, że (kolejna przerwa) jesteś kobietą, która wie czego chce” na pewno zrobi na niej wrażenie. Czynnikiem, który w wielu wypadkach obniża atrakcyjność, jest przeklinanie. Oczywiście, nie możesz zachowywać się jak cnotka-niewydymka i czerwienić się na każde usłyszane przekleństwo, ale nie możesz też wrzucać kurwy w każdą Twoją wypowiedź. Bądź męski i nie bój się czasami nadać charakteru i ‘pazura’ swoim opowieściom, ale nie bądź chamski i niekulturalny.
 Aby w pełni opanować sztukę efektywnego i efektownego wypowiadania się, musisz ćwiczyć. Rozmawiaj jak najczęściej i z jak największą ilością ludzi, aby nie tylko poznawać nowe opowieści i ćwiczyć swoje, ale także aby nabyć ogłady i przyzwyczajenia potrzebnego przy świadomie kierowanych konwersacjach. Teoria to dobry początek, lecz aby dokładnie wiedzieć jak i o czym rozmawiać, żeby poderwać kobietę - musisz ćwiczyć!


Więcej na ten temat znajdziesz w Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin