Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Nie mogę sobie nikogo znaleźć.Masz ten problem? Bardzo pragniesz znaleźć sobie wreszcie dziewczynę, ale Twoje poszukiwania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Nie martw się, ponieważ za chwilę przeczytasz 7 rad i pomysłów, które pomogą Ci znaleźć Twoją drugą połowę. Jeśli potraktujesz nasze porady poważnie i dokładnie się do nich zastosujesz, już nigdy nie pomyślisz: nie mogę sobie nikogo znaleźć!

 

Nie mogę sobie nikogo znaleźć.

 

 

Nie mogę sobie nikogo znaleźć.
 

 

 

I.    Rozmawiaj z jak największą ilością dziewczyn.


Nie skupiaj się tylko na tych, które Ci się podobają, ale postaraj się pogadać przynamniej z pięcioma kobietami dziennie. Niech to będą kobiety różne; wiekowo, społecznie i wizualnie. Takie krótkie konwersacje pozwolą Ci przełamać strach i niezręczność w kontakcie z kobietami, a poza tym będziesz wiedział o czym i jak rozmawiać, jeśli już spotkasz „tę jedyną”.

 

II.    Bądź naturalny.


Jeśli nie czytałeś naszych wcześniejszych poradników oraz nie miałeś okazji zapoznać się z Księgą związków, podrywu i seksu dla mężczyzn, a nie wiesz jak zacząć rozmowę z dziewczyną która Ci się podoba, postaw na naturalność. Nie sil się na wymuszone tandetne teksty, nie staraj się być kimś, kim nie jesteś i nie rób z siebie pajaca. Zamiast takiego kombinowania, zastosuj nieśmiertelne – „cześć”.

 

III.    Bądź otwarty.

 

Nie mogę sobie nikogo znaleźć.

 


Jeśli już poznałeś dziewczynę, nie pozwól żeby pierwsza randka była Wasza ostatnią. Czasami jedno spotkanie nie wystarczy, aby dobrze poznać kobietę. Może Ci się wydawać, że nie macie ze sobą wiele wspólnego, ale przez tremę i stres związany z randką, czasami ciężko jest być sobą. Dlatego spotkajcie się ponownie, a możliwe że dostrzeżesz w niej dodatkowe zalety. Nie powinieneś też skreślać dziewczyn już Ci znanych np. z Twojego otoczenia. Nawet jeśli nie widzisz wśród Twoich znajomych „dobrego materiału na dziewczynę”, warto sprawdzić ponownie, gdyż bliższe poznanie może odkryć wiele cech, które uważasz za pociągające.

 

IV.    To Ty kończ rozmowę.


Gdy rozmawiasz z kobietą, która Ci się podoba, to Ty powinieneś kończyć rozmowę. Jeśli wyczujesz, że spotkanie zmierza ku końcowi to zakończ rozmowę mówiąc np. bardzo przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało, ale muszę już lecieć. Może dokończmy naszą rozmowę jutro na kawie? W ten sposób zakończone spotkanie, będzie sposobem na uniknięcie niezręcznej ciszy oraz pokaże, że nie jesteś zdesperowany i masz swoje życie, swoje sprawy. Będzie to także pozytywny akcent na koniec i da możliwość następnego spotkania.   

 

V.    Waga dotyku.

 

Nie mogę sobie nikogo znaleźć.

 


Ważnym elementem okazywania kobiecie swojego zainteresowania, jest dotyk. Aby odnosić sukcesy w podrywaniu, musisz opanować magię dotyku. Podczas spotkania i rozmowy z dziewczyną, najlepszym sposobem żeby dać jej do zrozumienia, że jest atrakcyjna i że jesteś nią zainteresowany, jest przemyślany i delikatny kontakt fizyczny. Mówię tutaj o gestach typu; dotknięcie dłoni, włosów czy też siedzenie blisko niej. Wysyłanie taki znaków może być ryzykowna grą, lecz jeśli zostaną pozytywnie zinterpretowane oraz trafią na podatny grunt, możesz już powoli zapominać o wcześniejszym – „nie mogę sobie nikogo znaleźć”.

 

VI.    Potęga śmiechu.


Kolejnym sposobem na zdobycie serca dziewczyny, jest doprowadzić ją do śmiechu. Popisz się swoim poczuciem humoru. Jeśli uważasz się za osobę śmieszną, pokaż to jej. Podczas spotkania z Tobą, niech uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Oczywiście nie rób z siebie głupka, lecz zabłyśnij ciętymi ripostami, ciekawymi anegdotkami i błyskotliwymi tekstami. Jest to naprawdę świetny sposób na poderwanie dziewczyny. W sytuacji, kiedy obiekt Twoich starań nie śmieje się z Twoich dowcipów i jest cały czas śmiertelnie poważna, wiesz przynajmniej, że do siebie nie pasujecie. Po co być z dziewczyną nie podzielającą Twojego poczucia humoru i sposobu bycia?

 

VII.    Bądź cierpliwy.


Choć nie brzmi to pokrzepiająco, pamiętaj że odnalezienie tej idealnej partnerki, może czasami trwać. Może to być kobieta, którą spotkasz dzisiaj po wyjściu z domu, ale może to też być dziewczyna pracująca w sklepie, gdzie za 2 lata będziesz kupował garnitur. Może to być długotrwały proces, którego nie powinieneś starać się przyspieszyć. Dlatego jak poznajesz dziewczyny (a powinieneś poznawać ich jak najwięcej), nie staraj się na siłę stworzyć związku, lecz delektuj się chwilą i czerp przyjemność z przywilejów bycia singlem. Gdy przyjdzie Twój czas – związek idealny trafi na Ciebie sam.


Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie perfekcyjnej drugiej połówki? Sięgnij po Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

 

Komentarze   

+1 # Betty 2011-08-04 14:21
Ja znowu poproszę na ten sam temat, ale dla kobiet. ;-))) Pozdrawiam. =)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin