Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

jak podrywac dziewczyny na ulicyDziewczyny można poznawać w różnych miejscach – od osiedlowego warzywniaka po największe kluby w Europie. Dla osoby obytej z tematem nie ma znaczenia gdzie pozna dziewczynę, która mu się podoba, ale wielu mężczyzn ma problemy z poznawaniem kobiet w niektórych miejscach – mają jakieś wymówki albo po prostu nie czują się pewnie w danym otoczeniu. Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak poderwać dziewczyny na ulicy.

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNY NA ULICY?

 

jak podrywac dziewczyny na ulicy

 

W zależności od tego gdzie się znajdujesz, sposób w jaki zaczynasz rozmawiać z dziewczyną nieznacznie się różni. Inny poziom energii musisz mieć kiedy podchodzisz do nieznajomych dziewczyn w klubie, gdzie wszystko dzieje się szybko, jest muzyka, alkohol, a dziewczyny spodziewają się tego, że mężczyźni mogą do nich podchodzić… mało tego – duża część z nich wręcz tego oczekuje. Zupełnie inaczej jest na ulicy. Tutaj każdy zmierza w jakimś kierunku i zazwyczaj jest pochłonięty swoimi myślami. Nie oznacza to wcale, że jest w jakimkolwiek stopniu trudniej nawiązać interakcję z kobietą, po prostu wygląda to trochę inaczej. Poniżej prezentuję Ci kilka rad, które z pewnością pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie – jak poderwać dziewczyny na ulicy?

1.    Nigdy nie podchodź do dziewczyny od tyłu.


To jest najgorszy błąd jaki popełniają mężczyźni. Zresztą pomyśl sam jakbyś się poczuł gdyby ktoś zaszedł Cię od tyłu i zaczął z Tobą rozmawiać. Co najmniej niekomfortowo, prawda? Dlatego zawsze podchodź do dziewczyny od frontu. Nawet jeśli kobieta idzie w tym samym kierunku, to najpierw ją wyprzedź i zacznij z nią rozmawiać przez ramię.

2.    Bądź wyluzowany.


Jeśli jesteś spięty, a po Twojej głowie kłębią się setki negatywnych myśli i obrazów na temat tego jak bardzo nie uda Ci się każde z podejść, to Twoje szanse na wzięcie numeru od dziewczyny są bardzo nikłe. Z czasem, kiedy potrenujesz już kilka razy takie podejścia, to całość będzie Ci się wydawać bardzo prosta i naturalna, a stres z tym związany będziesz w stanie pokonać w przeciągu kilku chwil. Na początku jednak, kiedy jeszcze nie czujesz się pewnie, to dobrym rozwiązaniem jest zadzwonienie do kilku swoich kolegów/koleżanek i już krótka rozmowa z nimi powinna poprawić Ci humor. Możesz też podejść do kilku przypadkowych dziewczyn, które Ci się zupełnie nie podobają i zacząć z nimi rozmawiać – zobaczysz, że nie gryzą i o wiele łatwiej będzie Ci potem podejść do tych, które przyciągnęły Twoją uwagę.

3.    Nigdy nie rób tego po alkoholu


Jeśli chcesz rozmawiać z dziewczynami na ulicy, to pamiętaj, że nie ma nic gorszego od zapachu alkoholu, który się za Tobą ciągnie. Dziewczyna może się Ciebie przestraszyć, potraktować jako nachalnego adoratora, który potrzebuje odwagi w płynie żeby do niej zagadać albo po prostu menelika, który zapewne po chwili poprosi ją o dorzucenie się do piwa. Jesteś prawdziwym mężczyzną i to zobowiązuje do pewnych zachowań!

4.    Kontroluj swój język ciała.


Ciężko jest to opisać słowami, dlatego nagraliśmy szkolenie Perfect Dating „Mowa Ciała”, gdzie uzyskasz wyczerpujące informację na ten temat. Pamiętaj jednak o tym żeby pozbyć się wszystkich tików nerwowych, bo nie ma nic gorszego niż mężczyzna nerwowo poruszający rękami, przestępujący z nogi na nogę albo co chwilę spoglądający na zegarek.
 
 
 
jak podrywac dziewczyny na ulicy

5.    Pamiętaj jaki jest cel Twojej rozmowy


Kiedy podchodzisz do jakiejś dziewczyny na ulicy to musisz wiedzieć po co to robisz. Sama rozmowa donikąd was nie zaprowadzi, na seks po 3 minutach gadki raczej bym nie liczył, a jeśli się uda to poważnie bym się zastanowił na Twoim miejscu czy chcesz z taką kobietą iść do łóżka. Jeśli dziewczyna ma chwilę czasu, to możesz od razu umówić się z nią na szybką randkę na kawę albo spacer po parku, ale najczęściej będzie się gdzieś spieszyła… więc weź od niej numer telefonu, porozmawiaj jeszcze chwilę i zadzwoń za jakiś czas. Nie kombinuj, nie wymyślaj niestworzonych rzeczy, po prostu weź numer telefonu, to nie jest takie trudne jak Ci się wydaje, zresztą nie wierz mi na słowo, sam się przekonaj!

6.    Zawsze podchodź sam.


Nawet jeśli idziesz z kolegami, a ona z koleżankami to i tak zawsze podchodź sam. Wiem, że w grupie jest zawsze raźniej i łatwiej, ale podchodząc w grupie, pokażesz tylko dziewczynie, że nie masz jaj żeby zrobić to samemu. Zacznie się zastanawiać, czego jeszcze nie jesteś w stanie zrobić sam i prawie na pewno nic z waszej rozmowy nie wyniknie, a przecież nie to Ci chodzi, prawda?

7.    Nie ma znaczenia co powiesz na początku.


Naprawdę. Kobiety zazwyczaj nawet nie pamiętają co powiedziałeś na początku, także możesz podejść z czymkolwiek, od pytania „Co sądzisz o ostatnich podwyżkach cen paliw” do pytań o kluby, muzea itp.

8.    Nie zaczynaj rozmowy od „przepraszam, czy mogę…”


Oczywiście, że możesz, w końcu jesteś prawdziwym mężczyzną!

9.    Pamiętaj o dotyku.

 

jak podrywac dziewczyny na ulicy

 


Nie zbudujesz więzi z kobietą jeśli od początku nie będziesz wytwarzał pomiędzy wami fizyczności. Zwykłe podanie ręki czy popularny „żółwik” mogą zdziałać cuda w późniejszym etapie waszej znajomości.

10.    Nie goń jej.


Kiedy zaczniecie rozmowę, to w wielu przypadkach ona dalej będzie przemieszczać się w swoim kierunku. Po chwili, kiedy zobaczysz, że ona interesuje się tym co mówisz – zatrzymaj się i mów dalej. Zobaczysz, ona też się zatrzyma. Jesteś mężczyzną, to Ty masz przewodzić.

Jeśli zastosujesz się do tych kilku prostych wskazówek, to już  nigdy nie pojawi się w Twojej głowie pytanie – „Jak poderwać dziewczyny na ulicy”. Przeczytałeś całość? To teraz wyjdź na ulicę i bierz się do działania! Powodzenia!
 

 

Komentarze   

0 # kotek 2012-08-25 20:11
to działa dzieki za potpowiedai
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin