Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak ustrzec się od zdrady kobiety?Dużo osób obawia się, że gdy opuszcza choćby na kilka godzin swoją kobietę może to doprowadzić do wskoczenia przez nią do łóżka innego faceta. Powoduje to nerwowe napięcie w związku,  strach przed pozostawieniem partnerki samej, ograniczanie jej i siebie z przerażającymi wyimaginowanymi scenariuszami przyszłości . Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak sprawić, żeby twoja wybranka nigdy Cię nie zdradziła.

 

Jak ustrzec  się od zdrady kobiety

 

Statystki mówią, że w Polsce średnio co drugie zawierane aktualnie małżeństwo kończy się rozwodem.  Bardzo częstym wytłumaczeniem dla stron w procesie jest zdrada ze strony partnera. Chyba nikt na świecie nie chciałby, żeby osoba która jest mu bliska i z którą stworzył związek mógł  w ciągu jednej chwili wszystko zaprzepaścić i zrujnować. Prawda jednak jest taka, że każdy skutek ma swoją przyczynę.  Dlaczego więc kobiety zdradzają?    
 
Jak ustrzec się od zdrady kobiety?
 

1. Brak zaufania

Bardzo popularnym sposobem mężczyzn na uchronienie się od poniżenia i ciosu ze strony zdradzającej partnerki jest okazywanie jej całkowitego braku zaufania. Przejawia się to natrętnymi telefonami i smsami z pytaniami w których sfrustrowani  chłopcy wypytują swoją dziewczynę z kim, gdzie i co robią. Mając głęboką nadzieję uświadomić jej, że może robić tylko na ile pozwala mężczyzna nagle prześladuje ją i pokazuje własny strach. Doprowadza to do sytuacji, gdy związek zaczyna wyglądać jak pole bitwy gdzie każdy wczuwa się w rolę poszukiwanego kryminalisty, a poprzez kłamstwa i manipulacje próbuje uchronić się od kłótni, wrzasków, poniżania oraz wyzwisk. Kobieta w takim wypadku bardzo często nie rozumie powodu dla, którego miałaby pozostać wierna swojemu mężczyźnie. Skoro w opinii swojego partnera kobieta jest traktowana, jakby go zdradzała to dlaczego miałaby się od tego powstrzymywać? W umyśle kobiet pojawia się prosta kalkulacja, stwierdzająca że skoro do tej pory sam fakt bycia wiernym nie wystarczał do wytworzenia więzi zaufania i szacunku to nie ma powodów, aby odmówić sobie przyjemności spróbowania grzesznego owocu zdrady.

 

Zainteresował Cię ten temat? Zamów Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn i dowiedz się więcej!

 

2. Świadomość swojej własnej wartości

 

 Jak ustrzec się od zdrady kobiety?

 

Mężczyźni, którzy są szczęśliwi w swoich związkach nie boją się zdrady ze strony swojej kobiety. Są w pełni świadomi tego, że ich partnerki otrzymują to co jest dla nich najlepsze: czują się bezpiecznie, szanowane, zaintrygowane męskością i pewnością siebie swojego mężczyzny.  Kobiety są w pełni świadome faktu, że nie istnieje w dzisiejszych czasach zbyt dużo przypadków męskiego i opiekuńczego samca. Dlatego nie pozwalają sobie na ryzyko utraty możliwości dalszego spotykania się ze swoim doskonałym partnerem. Po co mają szukać szczęścia w ramionach innego mężczyzny skoro ty jesteś w stanie sprawić, żeby jej życie było wyjątkowe?

 

3. Jasne reguły gry

 

Jak ustrzec się od zdrady kobiety?

 

Bardzo częstym błędem par, gdy zaczynają tworzyć związek jest pominięcie momentu gdy wspólnie ustalają granice dalszej znajomości.  Wbrew pozorom każdy  może mieć inne pojęcie tego co uważa za zdradę , a co za jedynie przyjacielski wybryk. Dla jednych może to być pocałunek, dla innych dopiero pójście z kimś do łóżka po raz trzeci w ciągu jednego tygodnia. W jaki sposób twoja partnerka może uszanować twoje zasady, skoro nawet nie wytłumaczyłeś jej tego na samym początku? Należy tutaj pamiętać o tym, aby zbytnio nie ograniczać żadnej ze stron,  biorąc pod uwagę to że brak spójności i jednolitych poglądów na temat związku i jego granic nie wróży nic dobrego.

 

4. Budowanie na piasku

 

Mężczyzna, który nie kieruje się podczas wyboru swojej partnerki konkretnymi  wymogami bagatelizuje pewne sygnały wysyłane przez cały świat w celu uchronienia go od rozczarowania i goryczy. Zamiast poznać i zaakceptować to jaką naprawdę jest jego kobieta, dochodzi do sytuacji gdy próbuje się stworzyć związek skazany z góry na porażkę. Spowodowane jest to tym, że kobiety podczas swojego życia posiadły różne wartości, poglądy, zasady którymi na co dzień się kierują. To właśnie zasady dziewcząt, a raczej ich brak może spowodować że nie będzie ona widziała nic złego w jednorazowym wyskoku w postaci wyświadczenia ,,przysługi’’ w piwniczce swojego byłego.

Zainteresował Cię ten temat? Zamów Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn i dowiedz się więcej!

5. Co zrobić, gdy kobieta zdradzi?

 

Jak ustrzec się od zdrady kobiety?

 

Spójrz prawdzie w oczy, jeżeli posiadasz wysoki poziom własnej wartości i szacunku do siebie to wymagasz od innych tyle ile od siebie. Zdrada nigdy nie dzieje się bez powodu, ale skoro się wydarzyła to nikt nie jest w stanie jej cofnąć. Zamiast obwiniać siebie bądź kogokolwiek innego spraw, żeby taka sytuacja w przyszłości nigdy nie miała miejsca. Buduj swoje związki na twardej skale, która będzie w stanie wytrzymać każdy sztorm. Pamiętaj, życie jest za krótkie, aby spełniać go z osobą z którą nie jesteś w pełni szczęśliwy.

 

Komentarze   

+2 # darek 2013-12-29 07:08
Mama duzy problem z dziewczyna .jestem znia juz 7 miesięcy i ostatnio dziwnie sie zachowuie malo zemna gada tel wylacza i wieczorami wychodzi i co ja ma zrobic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jakub 2015-02-19 04:36
Może po prostu Cię sprawdza. To przecież normalne, że nawet w trakcie długiego związku, kobieta będzie sprawdzać, czy przypadkiem nie jesteś zbyt zazdrosny :-)

Kobiety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Sebastian 2015-08-26 18:53
Ja jestem z dziewczyną 5 lat. I teraz są schody. Studiuję 150 km ode.mnie. I ja nie wiem co mam robić. Po roku studiów.złapałe m ja na zdradzie. niby jesteśmy razem spędzamy czas. Ale nie powiedziała mi czemu to zrobiła. Sam nie wiem. Robiłem dla niej wszystko
wszystko.miała wszystko.pezent y.potrafiłbym oddać dla niej życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin