Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Kobiety nie spotykają się z ciotamiZastanawiałeś się dlaczego mijając na ulicy piękną kobietę trzyma ją za ręke jakiś przerośnięty i głupawy łysy kark? Czy denerwuje cię to, że kobiety w twoim otoczeniu mówią o romantyzmie, kwiatach, kolacjach przy świecy, a tymczasem sypiają z kolesiami którzy nigdy im takich rozrywek nie dostarczyli? W poniższym artykule opisze Ci co tak naprawdę kobiety sądzą o miłych kolesiach na każde ich zaufanie. Wskaże Ci zasady, które wyjaśnią Ci dlaczego twoje koleżanki spotykają się z tępakami, kiedy tak naprawdę mogłyby wybrać znacznie inteligentniejszego i milszego partnera.

 

 Kobiety nie spotykają się z ciotami

 

 

Kobiety nie spotykają się z ciotami

 

 

Kobiety nienawidzą prowadzić

Tańcząc z kobietą wiesz, że to ty jako facet jesteś zobowiązany do prowadzenia jej. Kobieta, która musi sama prowadzić partnera na parkiecie nie posiada nawet 1% przyjemności jaki towarzyszy jej przy kimś kto ,,potrafi nią zakręcić’’. Jeżeli jakakolwiek dziewczyna się z tym nie zgadza to po prostu nie trafiła w życiu na dobrego tancerza. Ta sama zasada tyczy się życia codziennego: kobiety nienawidzą decydować za faceta.  Jeżeli chcesz, żeby twoja dziewczyna była zadowolona z kontaktu z tobą zrozum, że musisz być pewny swoich decyzji. Nawet w błahych sprawach nie możesz zrzucać tego na swoją kobietę, spraw żeby czuła się prowadzona przez życie na podobnych zasadach jak podczas tańca.

 

Facet musi mieć jaja

 

Kobiety nie spotykają się z ciotami

 

Jeżeli chcesz zdobyć dziewczynę, która ma mnóstwo adoratorów to pokaż jej, że jesteś prawdziwym mężczyzną. Nie wstydź się tego co myślisz, kim jesteś, nie tłumacz się i nie przepraszaj bez powodu. Miej odwagę zainterweniować kiedy Ci coś nie pasuje i to zmienić. Spraw, żeby kobieta przy tobie czuła się bezpieczna. Kiedy 20000 lat temu przychodził do jaskini wilk, mężczyzna był w stanie obronić swoją rodzinę nawet za cenę swojego życia. Pomimo, że minęło wiele tysięcy lat to zasada pozostała ta sama: powinieneś być gotów zachować zimną krew w każdej sytuacji.  

 

Przyjaciółka z penisem.

 

Kobiety uwielbiają skupiać wokół siebie niegroźnych kolesi na każde ich zawołanie. Jeden służy do trzymania torebki, inny podwozi na imprezy swoim samochodem, jeszcze inny zaprasza do SPA na odrobinę relaksu. Prawda jest taka, że żaden z nich nigdy nie dotarł tym sposobem do majtek dziewczyny. Wyjątkiem są jedynie dziewczyny idące z litości z takim przyjacielem do łóżka. Ale nie oszukujmy się, Ty nie chcesz nigdy być z nikim z łaski. Dlatego, nie zachowuj się jak przenośna skarbonka i pomoc domowa na każde zawołanie. Jeżeli chcesz zdobyć wymarzoną kobietę, to wyzbądź się przekonania że dziewczyny zdobywa się poprzez prawienie im komplementów, kupowanie drogich prezentów, wysłuchiwanie ich problemów i bycie na każde zawołanie.
 

 

Kobiety chcą być dotykane.

 

Kobiety nie spotykają się z ciotami

 

Tworzenie więzi z kobietą zaczyna się praktycznie od pierwszych minut rozmowy i trwa aż do końca związku. Dziewczyny potrzebują dotyku, aby wytworzyła się pomiędzy nimi a ich partnerami odpowiednia więź seksualna. Jeżeli nie chcesz być odbierany w oczach kobiety jako ciota bojąca się w życiu płci przeciwnej to z szyderczym uśmiechem na twarzy oswajaj je ze swoim dotykiem. To ważny krok, abyś mógł zbudować z wybraną przez siebie kobietą coś więcej niż przyjaźń.

 

Błaźni nie sypiają z kobietami.

 

Dowcip opowiedziany raz jest zabawny, drugi raz śmieszy, a za trzecim razem drażni. Ta sama zasada tyczy się żartownisiów, którzy nigdy nie potrafią być poważni. Nie bądź jednym z nich. Chcesz przecież, żeby kobiety odbierały Cię jako doskonałego kochanka, materiał na męża czy ojca. Robienie z siebie błazna nie pomaga w tym. Poczucie humoru jest bardzo cenione przez kobiety, lecz nigdy nie jest to cecha decydująca o tym dlaczego są ze swoimi partnerami.
 

 

Być prawdziwym mężczyzną.

 

Jeżeli chcesz, być konkurencją dla mniej inteligentnych sportowców trzeciej kategorii to od dzisiaj nigdy nie idealizuj kobiet. One także mają swoje wady, urojenia i gwarantuje Ci, że żadna nie jest warta tego żebyś ją wielbił niczym bóstwo. Kobiety, nawet te wyjątkowo piękne i atrakcyjne, zawsze będą wolały być z kimś kto traktuje je z dystansem i ma swoje cele, marzenia, plany niż z kolesiami, którzy byliby w stanie zostawić wszystko w imię swojej wielkiej miłości. Kobiety pociągają faceci z pasją i jasno określonymi celami. Spraw żeby twoje życie było dla Ciebie powodem do dumy, a sam zobaczysz że w twoim otoczeniu zaroi się od pięknych dziewcząt.

 

Komentarze   

+3 # Justi 2011-11-09 15:11
Artykuł mówi caaałą prawdę o naszych oczekiwaniach - uwielbiamy być prowadzone przez życie przez stanowczych, zabawnych, odważnych i intrygujących facetów. Ale z jednym się nie zgodzę- o ile dziewczyna nie jest próżną solarą- nawet z tymi wszystkimi cechami przygłupa nie weźmie. tak więc połączcie wszystko w złoty środek i dodajcie odrobinę inteligencji,a powstanie mężczyzna doskonały. pzdr!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # tezetertiper 2013-02-26 20:12
A co jeżeli ktoś ma już wyrobioną opinię, wśród wielu osób chodzą takie słowa na jej temat, a potencjalne partnerki o tym słyszą? Zakładając że osoba, już taka nie jest, bo się zmieniła, a tamte osoby dalej się tak zachowują, np. śmieją się, wyzywają, itd. Przyznam że sytuacja mnie dotyczy. Jak w takich sytuacjach postępować?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin