Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Twoja idealna kobieta.Czy zdarzyło Ci się, że spojrzałeś na jakąś dziewczynę na ulicy i pragnąłeś rzucić całe swoje dotychczasowe życie, aby ją poznać? Czy w twojej głowie pojawiła się wizja wszystkich wspaniałych chwil, jakie mogliście razem przeżyć? Czy zdarzyło Ci się rozpocząć rozmowę i traktować nowopoznaną dziewczynę jak bóstwo? Zapewne nie doprowadziło to do niczego więcej niż kilku nieprzespanych nocy marząc o tym, żeby z nią porozmawiać skoro jest taka wspaniała i idealna. Najgorsze jest to, że nawet jej nie poznałeś, a zacząłeś traktować ją jak swoją królewnę.  A królewny lubią patrzeć na rycerzy, gdy w tym czasie sypiają z czarownikami i zaklinaczami.

 

Twoja Idealna Kobieta

 

 

Twoja idealna kobieta
 

 

Komplementowanie pierwszym krokiem do piekła.

 

Rozmawiając z nowo poznaną kobietą mężczyźni próbują wykorzystać pewien schemat działania, wpojony im przez filmy i społeczeństwo: piękne kobiety należy komplementować. Bzdura, która jest powielana przez miliony mężczyzn na całym świecie, którzy dalej nie rozumieją dlaczego w ten sposób nie mogą nawet zdobyć numeru telefonu. Kobieta, która każdego dnia otrzymuje setki, jeżeli nie tysiące komplementów na swój temat, traktuje wszystkich adoratorów w ten sam sposób. Spławia ich ponieważ, zdążyła przejąć nad nimi kontrolę często jeszcze zanim poznali swoje imiona. Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał zdobyć jakąś dziewczynę to zachowaj wszelkiego typu komplementy dla kobiety, z którą stworzysz już związek. Dopiero wtedy będą posiadać one jakąkolwiek wartość.
 

 

Jeszcze jej nie poznałeś.

 

Twoja idealna kobieta

 

Większość mężczyzn robi ten sam błąd podczas poznawania kobiety, która jest dla nich atrakcyjna. Zaczynają ją wielbić jeszcze zanim z nią porozmawiają i tworzą iluzję, która nigdy nie jest zgodna z rzeczywistością. Pamiętaj, że każdy z nas ma na swoim koncie różnego rodzaju życiowe błędy i porażki. Każdy ma tajemnice o których wolałby nigdy nikomu nie mówić. Nikt nie jest idealny i nikt nie jest warty tego, żeby traktować go jak bóstwo. Nawet z pozoru najpiękniejsza, najinteligentniejsza i najlepiej tańcząca kobieta świata może w dalszym rozrachunku okazać się słabym materiałem na partnerkę bądź matkę twoich dzieci. Zanim jej nie poznałeś wystarczająco dobrze nie traktuj swojej kobiety jak ideału bo możesz się gorzko rozczarować. Pamiętaj, że jesteśmy tylko ludźmi i ona także jest tylko człowiekiem. Traktuj ją i rozmawiaj z ,,idealnymi’’ kobietami w taki sam sposób w jaki rozmawiasz z tymi, które zupełnie Ci się nie podobają. Czemu miałbyś traktować kogoś lepiej skoro jeszcze na to nie zasłużył?
 

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Zamów już dzisiaj Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!

 

 

Rozczarowanie

 

Wiesz już, że każda kobieta ma własny bagaż przeżyć i doświadczeń, który składa się na jej sposób postrzegania rzeczywistości i mężczyzn. Nawet przy poznawaniu pięknej kobiety możesz się mocno rozczarować zabierając ją np. na kawę i obserwując w jaki sposób się zachowuje w stosunku do ciebie i innych. Nigdy nie próbuj na siłę spotykać się dalej z kobietami, które cię rozczarowały. Najzwyczajniej w świecie szkoda na to czasu. Rozczarowanie i pomyłki wliczone są w drogę, którą wybrałeś: chcesz przecież obracać się w życiu najlepszymi kobietami. Nigdy nie marnuj za dużo czasu z kobietą, tylko dlatego że doszukujesz się w niej cech, których po prostu nie ma. Szczególnie tyczy się to zasad i wartości jakie posiada kobieta. Jeżeli są inne od tych, które ty uznajesz bądź szanujesz to bądź pewien, że im więcej czasu jej poświęcisz tym bardziej się rozczarujesz tym co zobaczysz dalej.

 

Gdzie są idealne kobiety?

 

Twoja idealna kobieta

 

Zacznijmy od tego, że skoro nikt nie jest idealny, to i nie ma jednej jedynej idealnej kobiety, z którą musisz przeżyć swoje życie. Ok 50% populacji naszej planety to kobiety, wśród których możesz wybrać swoją partnerkę. Zanim jeszcze zaczniesz poszukiwać wśród nich tych, które są dla ciebie optymalnymi wyborami, zastanów się jakie cechy są dla ciebie u dziewczyn najważniejsze. Czy jest to fakt, że muszą być opiekuńcze i zawsze pozytywnie nastawione do życia? Może najbardziej cenisz sobie w kobietach uczciwość i konkretne wartości? Może chciałbyś żeby twoja wybranka posiadała odpowiednią figurę i sposób poruszania się, doprowadzający cię do wrzenia? Jeżeli zastanowisz się nad tym jakie kobiety naprawdę Ci się podobają to w szybszy i efektywniejszy sposób jesteś w stanie opuszczać te, które nie spełniają twoich standardów. Pamiętaj, jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz donikąd nie dojdziesz. Jeżeli chcesz otrzymać od życia cokolwiek to otrzymasz cokolwiek. Jeżeli wiesz czego pragniesz i tego poszukujesz to…
…wystarczy do tego dążyć.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin