Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Dlaczego kobiety narzekają, a męźczyźni grają w gry?Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czemu kobiety tyle narzekają i mówią o sprawach dla Ciebie zupełnie błahych i mało interesujących? Czy wiesz czemu tak dużo radości i spokoju przynosi Ci możliwość gry na komputerze, oglądania filmów z zombie bądź meczy piłki nożnej? Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, czemu kobiety bardzo często nie potrafią zrozumieć czemu od czasu do czasu nie masz po prostu ochoty z nikim rozmawiać i wyłączyć się od wszelkich problemów choćby pijąc piwo w swoim pokoju.

 

Dlaczego kobiety narzekają, a mężczyźni grają w gry?

 

 

Dlaczego kobiety narzekają, a męźczyźni grają w gry.

 

 

Kobiety są inaczej zbudowane.

 

Nie jest to nic odkrywczego, przecież nie posiadasz piersi, sikasz na stojąco i jesteś świadom tego, że kobiety zazwyczaj nie podnoszą ciężarów. Wiesz, że twoim obowiązkiem jest zarabianie na potrzeby swoje i rodziny, lubisz rozmawiać z innymi nt. samochodów, piłki nożnej, książek, muzyki, gier, tendencji na rynku pracy, planach na przyszłość, pracy, zarobkach i mnóstwie innych itp. Zawsze towarzyszy temu logiczna wymiana zdań i poglądów, z przyjemnością słuchasz rad swoich kolegów, kiedy masz problem bądź zastanawiasz się nad osiągnięciem jakiegoś celu. Rozmowa ma swój cel, a po rozmowie najczęściej przystępujesz do realizowania zamierzonych działań. Najpoważniejszym błędem mężczyzn, który i ty mogłeś popełniać było nie rozumienie faktu, że kobiety są inaczej zbudowane nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.  Gospodarka hormonalna funkcjonuje zupełnie inaczej u ciebie, a inaczej u twoich koleżanek. Nie masz przecież  regularnej miesiączki, podczas której przeżywasz załamania emocjonalne związane z jajeczkowaniem. Podczas wzmożonego wysiłku nie wykorzystujesz nawet tych samych sposobów na radzenie sobie ze stresem. Twój organizm jest po prostu inny.

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!

 

Czemu ona ciągle gada, gdy wraca z pracy?

 

Dlaczego kobiety narzekają, a męźczyźni grają w gry.

 

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek wysłuchiwać problemów swojej dziewczyny? Czy nie wydawało Ci się, że najlepszym co możesz zrobić jest wskazanie jej rozwiązania i pomoc w decyzji? Czy nie tak właśnie rozmawiasz zawsze ze swoimi kolegami? Gdy kobieta otrzymuje rady, o które tak naprawdę nigdy Cię nie poprosiła może stwierdzić, że w ogóle jej nie słuchasz ani nie rozumiesz. Czemu tak się dzieje? Ponieważ kobieta nie postępuje logicznie w swoich wywodach, nie doszukuje się rozwiązań, lecz chce po prostu z kimś porozmawiać. Ona chce jedynie, żebyś przy niej był i ją przytulił kiedy wydusi z siebie wszystko co w niej siedzi. W ten sposób kobieta odreagowuje po całym ciężkim dniu i ładuje swoje własne akumulatory przed kolejnym wysiłkiem. Następnym razem kiedy twoja dziewczyna zacznie zarzucać Cię swoimi problemami i wywodami skup się na tym, aby zamiast doradzać słuchać jej uważnie i przytulić ją jak skończy. Usłyszysz zapewne, że cieszy się z tego jak ją rozumiesz i wspierasz.

 

Potrzebujesz czegoś innego.

 

Kiedy zmuszasz się do wzmożonego wysiłku wykorzystujesz testosteron, który odpowiada za twoje męskie działanie w kryzysowych sytuacjach. To dzięki niemu masz siłę do cięższej i bardziej wzmożonej pracy, rozwiązywania w sposób bardziej konkretny jak najszybszych rozwiązań codziennych problemów czy też podnoszenia większej ilości ciężarów. Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni w których tętni testosteronem są bardziej atrakcyjniejsi dla kobiet ze względu na ich bardziej męskie zachowanie. Kiedy wracasz do domu, siadasz na kanapie i próbujesz pozbierać myśli nie robiąc nic konkretnego to prawdopodobnie w tym momencie uzupełniasz swój poziom testosteronu, który wykorzystałeś w ciągu dnia.

 

Czemu kobiety nie pracują jak mężczyźni?

 

Dlaczego kobiety narzekają, a męźczyźni grają w gry.

 

Fakt, że kobiety nie wykonują niektórych zawodów nie jest spowodowane tym, że nie mogą. W dzisiejszych czasach każdy może osiągnąć to czego pragnie, wystarczy jedynie wybrać do tego odpowiedni sposób. Nikt nie broni kobietom zasiadać na stanowiskach dużych firm,  prowadzić swoją kampanię wyborczą czy zostać kowalem. Statystyki jednak są jednoznaczne: takich kobiet jest mało. Nie wynika to z braku uprawnienia, bo przecież prawo w naszym kraju wprowadza równość płci w każdym jego zakresie, a nawet w niektórych przypadkach faworyzuje płeć piękną (parytety w sejmie, znacznie trudniejsze jest objęcie opieki nad dzieckiem przez mężczyznę w sprawie rozwodowej itp.). Kobiety po prostu cenią sobie w życiu najbardziej ich relacje z ich bliskimi. Dziesiątki tysięcy lat temu, gdy mężczyzna był odpowiedzialny za przeżycie całej swojej rodziny musiał poświęcić się znajdowaniu sposobów na szybsze i łatwiejsze zdobywanie pożywienia. Kobieta w tym czasie poświęcała się wychowywaniu dzieci i sztuce konwersacji z  innymi mieszkańcami jaskini. Dlatego właśnie mężczyźni poszukują coraz to lepszych rozwiązań, coraz lepszej broni, auta, komputera,  podczas gdy kobiety chcą jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi bliskimi na tworzeniu więzi.

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin