Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Drogie randki to tylko spotkaniaCzy kiedykolwiek chcąc zrobić wrażenie na nowopoznanej kobiecie często obmyślałeś plan idealnej randki na którą musiałeś wydać niebotyczne sumy pieniędzy? Czy w twoim umyśle istnieje przekonanie, że na pierwsze spotkania z dziewczyną powinieneś szykować bukiety róż, rezerwować stolik w najlepszej włoskiej restauracji, zabierać ją w podróże na koniec świata itp.? W tym artykule dowiesz się, dlaczego tego typu zachowania całkowicie mijają się z prawdą. Za chwilę dowiesz się, dlaczego w oczach kobiety jesteś w stanie zdobyć tyle samo zarówno, gdy posiadasz olbrzymią ilość zer na koncie jak, i gdy jesteś całkowicie spłukany.

 

 

Drogie Randki to tylko spotkania

 

 

Drogie randki to tylko spotkania

 

 

Kobiety nie chodzą na randki

 

Dziewczyny, które zaczynają spotykać się z nowopoznanym facetem podchodzą z dystansem do niego i nie chcą się za szybko angażować. Pamiętaj, że kobieta najpierw musi się czegoś o tobie dowiedzieć i przekonać się czy jesteś odpowiednim materiałem na jej chłopaka zanim zaakceptuje, że istnieje możliwość zaangażowania się. Zapraszając dziewczynę na randkę dajesz jej jasno do zrozumienia, że chcesz od niej czegoś więcej jeszcze zanim zdążyłeś ją poznać. Wyobraź sobię grubą i śmierdzącą frytkami starą kobietę, która prosi Cię o podwiezienie jej do domu i próbuje zaciągnąć Cię do łóżka. W taki sam sposób widzą cię kobiety, kiedy już po chwili od poznania zapraszasz na ,,poważną randkę’’. Zamiast tego powiedz jej: ,,na randki chodzę ze swoją dziewczyną,  a z tobą chce się jedynie spotkać i cię lepiej poznać’’.
 

 

Plusik nie może być większy

 

Drogie randki to tylko spotkania
 
 
Nie ważne ile wydasz na spotkanie, gdzie ją zabierzesz, co jej pokażesz. To wszystko i tak da Ci tylko jednego plusika. Możesz zabrać swoją koleżankę na drugi koniec świata, pokazać jej zachód słońca w Tokio, a i tak w jej umyśle da to tyle samo co wspólne wygłupy na placu zabaw w twoim rodzinnym mieście. Budując wartość w oczach kobiety nigdy nie zapominaj, że to ty i twoja osobowość jesteście największym afrodyzjakiem dla kobiety. Nie potrzebujesz do tego wymyślnych planów, spacerów po murze chińskim czy wynajmowaniu kina tylko dla was dwojga. Tego typu zagrywki zostaw dla swojej kobiety za to, że tworzycie fantastyczny związek. Najważniejsze, żebyście spędzali z sobą czas i od ciebie zależy, gdzie się spotkacie i co będziecie robić. Zapomnij o tych wszystkich bzdurach, które wyświetlane są w kinach nt. zabierania kobiet do restauracji i płacenia za nie niebotycznych sum. To wszystko jest niepotrzebne,  bo już wiesz że możesz osiągnąć to samo zabierając ją na piknik na łące.

 

Nie zdobędziesz od razu królestwa

 

Drogie randki to tylko spotkania
 
 
Tworzenie związku z kobietą to jedna prosta droga, która wymaga czasu i zaangażowania obu stron. Podczas jednego spotkania nie jesteś w stanie wytworzyć odpowiedniej więzi pomiędzy wami.  Każda kolejna ,,randka’’ z twoją wybranką powinna wiązać się ze stopniowym zbliżaniem się was do siebie. Jeżeli nawet uda Ci się wylądować z dziewczyną w łóżku po 30 minutach rozmowy możesz być pewien, że nie doprowadzi to do niczego więcej niż seksu. Kobieta będzie traktować tego typu sytuacje jako jednorazowy wybryk bądź pojawią się u niej wyrzuty sumienia związane ze zbyt szybkim otwarciem się przed mężczyzną. Zdobywając nawet największą i najlepiej skonstruowaną fortecę w królestwie wystarczy, że obierzesz do tego odpowiednią i sprawdzoną taktykę. W tym celu zachęcam Cię do zgłębienia wiedzy zawartej w książce Krzysztofa Króla pt. ,,Księga Związków, Podrywu i Seksu dla mężczyzn’’.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin