Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zaintrygowac dziewczynę?Czy wiesz, że kobiety potrafią całymi tygodniami rozmyślać o mężczyźnie, który potrafił je zaintrygować podczas kilku minut przypadkowego spotkania na ulicy? Czy chcesz dowiedzieć się dlaczego niektórzy faceci samym swym spojrzeniem są w stanie rozbudzić kobiece umysły i fantazje? Nie jest to nic trudnego, wystarczy że staniesz się jednym z mężczyzn, którzy wiedzą jak to robić. W tym celu zachęcam Cię do zapoznania się z poniższym artykułem, który pomoże Ci w intrygowaniu i uwodzeniu kobiet wokół ciebie.

Jak zaintrygować dziewczynę?

 

 

Jak zaintrygować dziewczynę?
 

 

Pewność siebie

 

Jeżeli istnieje jedna cecha, która określałaby dlaczego część facetów posiada dziewczynę, byłaby to z pewnością pewność siebie. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy pewnym krokiem idą przez życie i nie boją się swoich decyzji. Pewni siebie ludzie z zasady posiadają znacznie lepszą mowę ciała, która dla kobiet jest decydującym elementem przy zapoznawaniu się z obcym mężczyzną. Jeżeli chcesz zaintrygować kobietę zacznij chodzić wyprostowany, patrz zarówno przeciwnościom losu jak i innym ludziom prosto w oczy. Nigdy nie odwracaj wzroku, nie bój się zrobić pierwszego kroku. Pamiętaj, że to od twojej pewności siebie zależy czy zaintrygujesz kobietę. Ludzie od których emanuje pewność siebie nie śpieszą się podczas rozmowy, ani spaceru. Wiedzą, że zawsze zostaną wysłuchani i nie wykonują zbędnych i nerwowych ruchów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zamów już dzisiaj Perfect Dating Mowa Ciała na DVD!

Skromność

 

Jak zaintrygować dziewczynę?
 
 
Kobiety nienawidzą pozerów oraz chwalipiętów. Mężczyźni, którzy próbują przechwalać się tym co posiadają bądź jaką to mają pozycję w firmie są w oczach dziewczyn przegrani w momencie kiedy otworzyli usta. Kobiet nie interesuje co masz, intryguje je kim jesteś. Zamiast opowiadać o swoich zerach na koncie skup się na tym, żeby opowiadać o swoich zajęciach z pasją, ale bez niepotrzebnych epitetów i koloryzowania. Traktuj wszystkich wokół siebie z należytym szacunkiem, nawet wtedy gdy sam osiągnąłeś w życiu znacznie więcej od nich. Dziewczyny wokół ciebie będą zaintrygowane tym jak postępujesz i będą chciały spędzać z tobą coraz to więcej wolnego czasu.
 

Tajemniczość

 

Częstym błędem mężczyzn jest otwieranie się przed kobietą już na pierwszym spotkaniu. Czy kiedykolwiek cieszyłeś się z premiery jakiegoś filmu? Te wszystkie reklamy, pozytywne recenzje,  możliwość kupienia biletu na znacznie lepszych warunkach w najlepszym kinie w mieście musiały sprawiać, że sam seans stawał się czymś niesamowitym. Film w którym akcja nie jest sztampowa, a fabuła do ostatniego momentu trzyma w napięciu, z przyjemnością obejrzysz jeszcze kilka razy, nawet w tym samym kinie. Co się jednak stanie jeżeli ktoś opowie Ci całą fabułę w 2 bądź 3 zdaniach zanim jeszcze podjąłeś decyzję, że chcesz obejrzeć ten film? Niestety, nie będzie to już to samo przeżycie, a być może w ogóle odechce Ci się wydawać pieniądze i inwestować swój wolny czas na coś co i tak już jesteś w stanie przewidzieć. Tak samo jest w procesie intrygowania kobiet. Skrawek po skrawku powinny układać w swoich umysłach film przedstawiający to jaki naprawdę jesteś. Chcesz przecież, żeby kobiety nie raz chciały wrócić do ciebie i na nowo przeżyć każdy dreszcz , zagadkę którą jej podarowałeś.

Chcesz wiedzieć więcej? Zamów już dzisiaj Perfect Dating Mowa Ciała na DVD!

Seksualność

 

Jak zaintrygować dziewczynę?

 

Jeżeli chcesz intrygować kobiety i sprawić, żeby marzyły o tobie idąc wieczorem do łóżka to przestań bać się okazywać swoją seksualność. W naszym społeczeństwie funkcjonuje błędne przekonanie, że na początku znajomości powinno się udawać całkowicie obojętnym w stosunku do kobiet. W jaki sposób chcesz sprawić, żeby kobieta wyobrażała sobie ciebie jako swojego kochanka skoro dla ciebie temat seksu są jest zakazany? Jeżeli zaczniesz okazywać zainteresowanie tymi tematami za późno, możesz łatwo zostać umieszczonym w szufladce ,,przyjaciel’’ i pożegnać się z wizją stworzenia związku z kobietą. Sam ton głosu może okazać się dla kobiety na tyle seksowny, że jeszcze tej samej nocy będzie o tobie myśleć relaksując się pod prysznicem.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin