Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak wyznać miłość kobiecie?Czy zastanawiasz się w jaki sposób wyznać miłość kobiecie, którą kochasz? Jeżeli wahasz się jakich użyć słów to pomyśl najpierw dlaczego chcesz użyć tak potężnych słów.

 

Jak wyznać miłość?

 

Jak wyznać miłość kobiecie?

 

W życiu każdego z nas dochodzi do momentu, kiedy spotykamy kobietę z którą chcemy się związać. Stworzenie związku powinno być początkiem drogi przepełnionej szczęściem, wzajemnym zrozumieniem i szacunkiem. W pewnym momencie chcesz, aby druga strona zrozumiała jak cenna jest dla ciebie. W jaki więc sposób najlepiej wyznać miłość kobiecie?

 

Jaki jest odpowiedni moment na wyznanie miłości?

 

Jak wyznać miłość kobiecie?

 

W bardzo wielu filmach mogłeś zauważyć, że słowa ,,kocham cię’’ padały w momencie kiedy mężczyzna w ogóle nie intrygował kobiety. Za sprawą tych słów ona zostawiała swojego dotychczasowego kochanka. Nagle, rozumiała jak cenny jest dla niej jej przyjaciel i …żyli długo i szczęśliwie.

Bzdura.

Życie to nie film. Na pewno zauważyłeś, że sposoby przekazywane nam na co dzień przez media nie działają. Nie wyznaje się miłości kobiecie, która nie czuje tego samego. W naszym codziennym życiu, jeżeli wypowiesz te słowa za wcześnie wystraszysz swoją ukochaną i zostaniesz ze złamanym sercem. Zagubiony i zakłopotany. Pamiętaj, że najlepszym momentem na wyznanie miłości jest chwila w której zarówno ty jak i twoja kobieta jesteście tego świadomi. Prawdę mówiąc, nawet nie potrzebujesz tych słów. Ona będzie wiedzieć. Kobieta wie, po tym jak się poruszasz, jak na nią patrzysz. Po tym jak się czujecie przebywając razem, dziewczyna wie co was tak naprawdę łączy.
 

 

Dlaczego chcesz wyznać miłość?

 

Zanim użyjesz magicznych słów ,,kocham cię’’, zastanów się poważnie dlaczego chcesz ich użyć. Jeżeli ma to być sposób, żeby kobieta nagle zaczęła zwracać na ciebie uwagę to przestań się łudzić. W ten sposób nie zdobędziesz jej uznania. Zamiast tego możesz dużo stracić. Pamiętaj, że kobieta powinna sobie zasłużyć na pewne prezenty z twojej strony. Takim właśnie prezentem dla niej jest wyznanie miłości. Jest to największy dar, który powinieneś trzymać do odpowiedniego momentu. Nigdy nie wyznawaj miłości kobiecie, którą znasz od kilku dni. Te słowa powinny paść po tym jak już uświadomisz sobie, że dziewczyna z którą jesteś okazała się taką jak oczekiwałeś. Sprawdziliście się już w wielu sytuacjach tworząc związek. Razem przeżyliście wiele wspaniałych, a także i cięższych chwil. W momencie, w którym jesteś z kobietą w spaniałym i długim związku wyznanie miłości jest czymś naturalnym. Czymś co może doprowadzić do założenia już niedługo rodziny.
 

Wartość słowa spada wraz z jego użytkiem.

 

Jak wyznać miłość kobiecie?

 

Jeżeli wyznajesz miłość każdej kobiecie, którą spotykasz się kilka dni to wyznanie miłości w twoich ustach będzie niewiele więcej warte od obietnicy składanej przez 2 letnie dziecko. Wyznanie miłości dla kobiety, którą intrygujesz, która na twój widok słabnie i cieszy się z każdej chwili z tobą, jest oznaką traktowania przez ciebie związku na poważnie. Jeżeli nie chcesz, aby kobieta wyobrażała sobie spędzenie reszty życia razem z tobą to nigdy, przenigdy nie wyznawaj jej miłości. Nigdy nie oszukuj kobiet, nie krzywdź ich. Jeżeli natomiast chcesz być prawdziwym mężczyzną, który szanuje zarówno siebie jak innych to doceniaj wartość pewnych słów. Wyznanie miłości powinno być przemyślaną decyzją. Pamiętaj, że w momencie kiedy będziesz chciał założyć rodzinę, spłodzić dzieci, wyznawanie miłości swoim bliskim powinny być dla ciebie codziennością. W końcu będą to osoby, które zasługują na to, aby każdego dnia być świadomymi tego co do nich czujesz.


Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!

Komentarze   

0 # DarkMan 2013-02-04 06:54
jest taka dziewczyna ktora przyjezdza do mojej wsi na wakacje i ja sie w niej zakochalem no i wyznalem jej milosc po 2 tygodniach no i dostalem kosza teraz przed wakacjami che jak to naprawic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin