Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Miłość platonicznaNa pewno przynajmniej raz byłeś zakochany do granic ludzkiej możliwości w kobiecie, która nie wiedziała o twoim istnieniu. Co sprawia, że potrafisz zakochać się bez opamiętania w kobiecie, która czasami nawet nie jest świadoma twojego istnienia?

 

Miłość Platoniczna

 

Miłość platoniczna

 

Czy w wieku 12 lat wzdychałeś do dużo starszej koleżanki? A może byłeś zauroczony panią od polskiego? Te jej piękne usta i kobiecy uśmiech. Może koleżanka z ławki obok nigdy się nie dowiedziała,  jak bardzo ją lubiłeś? Na pewno bolało Cię gdzieś w głębi, kiedy nie udało Ci się z nią zatańczyć na pierwszej dyskotece. Czy aktualnie koleżanka z pracy, uczelni, siłowni śni Ci się po nocach? Jeżeli podoba Ci się to, że tkwisz w świecie marzeń i ułudy to nie czytaj dalej tego artykułu. Jeżeli natomiast podejmiesz decyzję, że chcesz zrozumieć dlaczego z tych marzeń i twojego wspaniałego uczucia nigdy nic nie wynikło to usiądź wygodnie. Następnie weź głęboki wdech i skup się na tym co zaraz przeczytasz.

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Już dzisiaj zamów Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

 

Twój ideał- twoją wyobraźnią

 

 

Miłość platoniczna

 

 

 

Człowiek rodzi się z bardzo bujną wyobraźnią. Jako dziecko, trzymające w ręce rolkę od papieru toaletowego byłeś w stanie wymyśleć tysiące, jeżeli nie miliony dla niej zastosowań: broń, statek kosmiczny, tunel, lornetka, pistolet. Tyczyło się to każdej zabawki jaką otrzymywałeś. Może zdarzyło Ci się kiedyś, że marzyłeś o tym, żeby jakaś zabawka ożyła i sama poruszała się jak w bajce. Każdy jak był dzieckiem marzył i nie jest to nic złego. Problem polega tylko na tym, że samo marzenie o tym, że opakowanie po zabawce to baza kosmiczna nie zmieniło nigdy faktu, że było to opakowanie. Teraz się z tego śmiejesz, ale przypisywałeś kawałkowi kartonu albo jakiejś innej zabawce cechy, której nigdy nie miała. To samo tyczy się platonicznych miłości. Skoro nigdy nie związałeś się z kobietą o której marzyłeś całymi tygodniami to po prostu wyrobiłeś sobie na jej temat tysiące, jeżeli nie setki tysięcy cech które ją opisują. Wyobrażałeś sobie jak zachowa się w jakiejś sytuacji, a szczególnie wtedy gdy wydarzy się coś złego np. napadnie was złodziej kiedy będziecie na spacerze. Później oczywiście uratujesz ją, a ona odda Ci się na całą resztę swojego życia.
Prawda jest taka, że to się nigdy nie wydarza. Jeżeli kiedykolwiek zakochałeś się w dziewczynie z którą nie stworzyłeś związku to wiedz, że związałeś się emocjonalnie tak naprawdę z własną wyobraźnią. Dopóki tego sobie nie uświadomisz, będziesz uważał że twoja platoniczna miłość odzwierciedla rzeczywistość. Nie wiesz jak kobieta zachowywałaby się gdybyście stworzyli związek. Bardzo często, wyobrażenia nie są spójne z prawdą. Całe uczucie jakie w sobie rozbudziłeś do swojej platonicznej miłości oparte jest jedynie na twojej bujnej wyobraźni, kilku informacjach i wierze w to, że jeszcze kiedyś uda Ci się z nią być.  

 

Ból i samotność

 

Im więcej myślałeś o swoim obiekcje uczuć tym większy ból i cierpienie czułeś z każdym dniem. Ból i samotność związane z platoniczną miłością, są odzwierciedleniem twojego wewnętrznego roztargnienia, pragnienia spotykania się z ukochaną. Problem polega na tym, że jest to ból, który sam sobie serwujesz za każdym razem kiedy zaczynasz idealizować kobietę, której de facto nie znasz (ponieważ nigdy nie stworzyłeś nią niczego więcej). Zamiast spojrzeć prawdzie w oczy, i stwierdzić że platoniczna miłość w którą się wplątałeś do niczego nie prowadzi, a samo wzdychanie i cierpienie niczym ,,Młody Werter’’ jest żałosne.  Jeżeli lubisz się zamartwiać i robić z siebie ofiarę losu, to dalej wzdychaj i denerwuj się, dlaczego świat jest taki okrutny. Możesz też wybrać inną drogę i zmienić swój sposób postępowania na tyle, żeby tego typu sytuacje już nigdy nie miały miejsca.

 

Jak się otrząsnąć z amoku?

 

Miłość platoniczna

 

Zacznij na nowo żyć. Otaczaj się jak największą ilością nowych znajomych, poznawaj nowe kobiety. Nie ma lepszego sposobu. Sam, już po krótkim okresie czasu zauważysz,  że tak naprawdę masz wokół mnóstwo innych kandydatek na partnerki. Po co miałbyś więc dalej karmić swoją wyobraźnię? Tym bardziej, że wiesz już o tym w jak dużym błędzie byłeś zakochując się w kobiecie której nie znasz.  Teraz, zastanów się czy chciałbyś już nigdy nie zakochać się bez wzajemności w kobiecie. Jeżeli tak to rozpocznij swoją drogę w staniu się najlepszym wydaniem samego siebie. W pewnym momencie, kobiety będą zakochiwać się w tobie bez pamięci, a ty jedynie będziesz musiał wybrać w odpowiednim momencie tą z którą będziesz chciał założyć rodzinę. W ten sposób będziesz szczęśliwy i nie będziesz zawracać sobie już nigdy wzdychaniem do kobiet, które tak naprawdę nigdy nie miały przyjemności Cię poznać.
 

 

Komentarze   

+7 # Piotrek 2012-08-17 20:01
Dość ciekawy artykuł, bo dotyczy mnie.
Też cały czas zakochuję się bez wzajemności, mimo, że jestem dorosłym człowiekiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # lejdiss 2013-07-25 14:27
szczere i pomocne:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin