Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Komplementy

Od najmłodszych lat telewizja, filmy Walta Disneya uczyły Cię, że najlepszym sposobem na poderwanie dziewczyny jest kupienie jej stosu kwiatów, komplementowania jej kiedy tylko jest to możliwe. Niestety, prawda jest okrutna. Tą drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz zostać jedynie zakwalifikowany jako przyjaciel. Ten artykuł ma na celu pokazanie Ci czym naprawdę są komplementy w oczach kobiety.
 

Komplementy – do czego potrafią doprowadzić.

 

Komplementy 

 
Większość mężczyzn uważa, że komplementy są najlepszym sposobem na zainteresowanie sobą kobiety. Na pewno zdarzyło Ci się zobaczyć, jak sterta kolesi komplementuje jakąś twoją koleżankę, a ta nie zwraca na nich zupełnie uwagi. Czemu dzieje się tak, że kobiety są wręcz uczulone na komplementy? Przecież wszyscy dookoła ciągle to robią, a jednak nie udaje im się wywalczyć nic po za uśmiechem i ,,skromnym dziękuje’’.
 

Oceniłeś ją zanim ją poznałeś.

 
Skoro zaczynasz znajomość z kobietą od komplementów w jej stronę, to tak naprawdę oceniasz ją zanim zdążyłeś ją poznać.  Pomimo, że nie znasz dziewczyny to ona już nie musi się w żaden sposób wysilać przy kontakcie z tobą. Nie będzie zabiegać o kogoś, kogo już zdobyła. Im mniej bardziej dostępny jesteś tym bardziej spada twoja atrakcyjność w oczach kobiety. Ocenianie kogoś zanim się go poznało i prawienie tej osobie komplementów ukazuje cię jako osobę, która niewiele wie o życiu. Nie ocenia się przecież książki po okładce. W głębi serca nikt z nas nie chce być oceniany w ten sposób. Każdy wolałby usłyszeć szczerą pochwałę zachowań, ale o ile wartościowsze jest to w ustach przyjaciela bądź kochanka niż nowo poznanego kolesia. 
 

Komplementowanie i ukazywanie swojej niższości.

 

Komplementy

 
Komplementowanie kobiety bardzo często ukazuje twoją niższość wobec niej. Skoro musisz komplementować kobietę, żeby ją zdobyć to zapewne nie masz w sobie niczego innego co mogłoby ją zaintrygować. Zamiast ukazywać swoją wysoką wartość jako materiał na potencjalnego partnera możesz oczywiście mówić jaka jest wspaniała w porównaniu do ciebie, i jak bardzo chciałbyś żeby była z tobą. Jak mały płaczący piesek prosi o jedzenie to też może ktoś się nad nim zlituje. Pytanie tylko czy naprawdę chcesz, aby kobiety były z tobą z litości? Jak myślisz jak długo może wytrzymać taki związek? Będziesz w nim naprawdę szczęśliwy?
 
 

Typowe i nudne zachowanie faceta.

 
Kobiety poszukują mężczyzn, którzy są wyjątkowi. Jak same mówią : ,,On musi po prostu mieć to coś’’. Jeżeli będziesz zachowywać się jak każdy inny to dziewczyny będą reagować na ciebie tak jak na innych. Zamiast więc mówić kobiecie o tym jaka jest fantastyczna i komplementowaniu jej, zastanów się w jaki sposób możesz okazać, że nie jesteś nudnym i typowym facetem, którzy setki razy zaczepiają ją w ciągu dnia.  
 

Komplementowanie zachowaj dla swoich bliskich.

 

Komplementy

 

 
Zupełnie czym innym jest docenianie starań swojej dziewczyny, z którą stworzyłeś związek. Dzięki temu twoja kobieta będzie ciągle miała świadomość, że jest dla ciebie kimś wyjątkowym.  Wszystkim swoim bliskim powinieneś regularnie mówić ile dla ciebie znaczą. Sam fakt, że będą o tym informowani w znaczący sposób wpłynie na ich poczucie własnej wartości. Jeżeli będziesz doceniać z głębi serca ludzi wokół ciebie, oni będą czuli tego wartość i będą chcieli coraz więcej czasu spędzać razem z tobą. Nie ma w tym nic dziwnego, wiedzą że twoje słowa są prawdziwe i za ich pomocą nie próbujesz niczego zdobyć. 
 
 
 

Komentarze   

+3 # Betty 2011-12-14 19:15
Oj tam, oj tam... Jako kobieta stwierdzam, że komplementy są zawsze miłe. =) A komplementujący ma dodatkowe plusy. =)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Martula0007 2012-10-09 16:27
Ale bzdet! A facet, który w ogóle nie komplementuje kobiety? Jestem właśnie z takim...po prostu porażka...czy ja mu się w ogóle podobam? w ogóle nie mówi mi miłych rzeczy:(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Piotrek 2012-10-23 11:01
Martula0007, przeczytaj jeszcze raz artykuł, tym razem dokładnie... Autor pisze, żeby komplementować kobiety z którymi jest się w związku, ale nie wcześniej!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin