Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

MęskośćCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się czym jest męskość? Czy osoby, które non stop przeklinają pod blokiem i myślą o zwinięciu komuś telefonu są męskie? Może usłyszałeś od jakiejś kobiety, że nie jesteś dla niej wystarczająco twardy? W dzisiejszych czasach mężczyzna rzadziej niż w poprzednich epokach może wykazać się swoją męskością w pojedynkach w trakcie bitwy. W tym artykule wyjaśnię Ci czym naprawdę jest męskość i jak działa na kobiety.

 

 

Męskość

 

Męskość

 

W oczach wielu jest to odwaga do bluzgania i okradania innych. Dla innych jest to fakt,  że bardzo często pakują się w różnego typu kłopoty, bójki, zajmują się sprawami których żaden normalny facet nigdy nie zechce się podjąć. Prawda jest jednak zupełnie inna. Męskość nie oznacza faktu, że jesteś w stosunku do innych agresywny, chamski, głośny czy możesz podnieść na klatę więcej niż inni.  Męskość polega na czymś zupełnie innym co nie jest pokazywane przez dzisiejsze media bądź społeczeństwo.

 

Pewność swoich decyzji

 

Kobiety kochają być prowadzone przez mężczyzn.  Nie istnieje na tej planecie kobieta, która nie lubiła by być prowadzona w tańcu. Jeżeli kiedykolwiek pójdziesz na kurs tańca towarzyskiego to zauważysz zależność, że to mężczyzna prowadzi swoją partnerkę. Ta sama zasada tyczy się innych sfer życia. Męski partner potrafi prowadzić przez życie swoją kobietę, wspierać ją w podejmowaniu decyzji i porywać ją na fantastyczne spotkania. Żadna kobieta nie oprze się zniewalającej pewności siebie mężczyzny.
 

 

Odwaga w działaniu

 

Męskość

 

Prawdziwy  mężczyzna wierzy  w to co robi i nikt nie jest w stanie zmienić jego postępowania. Jeżeli chcesz być męski to ułóż swój własny plan na życie i dąż do jego spełnienia. Na twoje postępowanie nigdy i nikt nie powinien mieć wpływu. Każda decyzja, którą podjąłeś powinna zostać zrealizowana. Kobieta szanuje mężczyzn, którzy dotrzymują słowa i mają swoje wartości. Jeżeli kiedykolwiek będziesz się wahać i rozważać jakieś możliwości powinieneś zachować to dla siebie i podjąć decyzję. Wiem, że będzie to dobra decyzja. Będzie to twoja męska, decyzja, którą zaczniesz realizować i w ten sposób zdobędziesz szacunek w oczach swojej kobiety.

 

Brak użalania się nad sobą.

 

Co robi kobieta, która ma problem? Zwierza się ze swoich problemów. Mówi nie dla faktu, żeby znaleźć rozwiązanie. Mówi po to, aby zostać wysłuchana. Męskość polega na tym, że facet jest w stanie najpierw zastanowić się nad swoimi problemami zanim podzieli się nimi z innymi. Mężczyzna jest w stanie podjąć decyzję nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach. Jeżeli myślisz, że męskość godzi się ze słuchaniem innych to jesteś w błędzie. Powinieneś słuchać opinii innych, ale nigdy, przenigdy nie użalać się nad sobą i swoim losem. Życie bywa okrutne i mężczyzna jest w stanie temu podołać, pokonać wszelkie przeciwności losu.

Przeszywające spojrzenie

 

Męskość

 

Męskość spojrzenia polega na tym, że mężczyzna nie boji się spojrzeć drugiej osobie prosto w oczy. Jego spojrzenie kieruje się ku przyszłości. Nie odczuwa niepokoju, wie że życie składa się zarówno z chwil dobrych jak i ciężkich. Każdego dnia podnosi się i patrzy przed siebie z uśmiechem na twarzy. Jest niczym skała, która nigdy nie zostanie skruszona przez innych. Jeżeli chcesz, żeby męskość emanowała od ciebie zacznij być nieugiętym w swoich postępowaniach. Nie poddawaj się nigdy i bądź człowiekiem z zasadami. Takich mężczyzn jest coraz mniej. Bądź wyjątkowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!

Komentarze   

0 # aka 2014-09-21 10:30
kobiety uwielbiają prowadzić, a nie być prowadzone, drogi panie :)

dlaczego tak wielu ludzi wypisuje podobne bzdury?

ilu uroczych, uległych chłopców czyta takie bzdety i zamiast być sobą, dąży do "bycia mężczyzną" czyli takim... śmiesznym, sztucznym tworem, jak ten opisany powyżej? Nie dajcie są oszukać, chłopaki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Mariusz 2016-08-11 07:50
Drogi Krzysztofie, ;)
Bardzo fajnie, że piszesz tego typu artykuly, bo warto wiedzieć co jest męskością i mierzyć wysoko. Rozważając to co piszesz widzę jedno uchybienie. Chodzi o tekst następujący - "Prawdziwy mężczyzna wierzy w to co robi i nikt nie jest w stanie zmienić jego postępowania... ."
- Wydaje mi się, że nie do końca jest to przemyślane stwierdzenie biorąc pod uwagę, że wielu ludzi starszych, bardziej doświadczonych w danych dziedzinach i ogólnie życiu może mieć bardziej realny obraz rzeczy i może baaardzo pomóc mężczyźnie, który robi sobie swój własny plan na życie. Korzystanie z rad innych nie jest zachowaniem niemęskim, a wg. mnie wręcz przeciwnie: jest cechą ludzi mądrych, potrafiących przyznać, że nie są alfą i omegą. Oczywiście sami także powinni rozsądzić, czy coś jest słuszne, czy nie, bo nawet starsi doświadczeni są czasem głupi... Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin