Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

przyjaciółkaJeżeli chodź raz zdarzyło Ci się marzyć o swojej przyjaciółce jako o obiekcje swoich miłości to wiesz jaki ból sprawia oszukiwanie samego siebie. Udawanie, że ktoś Ci bliski jest jedynie przyjacielem nie przynosi niczego innego niż rozczarowanie i wiele nieprzespanych nocy. Jedynie pewna marginalna ilość takich historii kończy się happy endem.  Czy warto mieć przyjaciółki? Może chciałbyś, żeby każda nowopoznana kobieta w twoim życiu była twoją kochanką? Niestety, tak nigdy nie będzie.

 

 

Przyjaciółka – kim dla ciebie naprawdę jest?

 

przyjaciółka

 

Jesteśmy istotami społecznymi, żyjemy stadnie w państwach, miastach, osiedlach, mieszkaniach z innymi ludźmi. Dlatego też, każdego dnia poznajemy pewną ilość nowych osób. Wchodzimy z nimi w interakcje . W ten sposób każdego dnia jesteś w stanie poznać niezliczoną ilość kobiet. Typ relacji jaka pomiędzy wami jest w stanie się wytworzyć może zostać określona przez Ciebie i twoje działania.

 

Przyjaciele nie sypiają z przyjaciółkami

 

Jak już zapewne miałeś przyjemność zaobserwować w swoim życiu, przyjaciel nie sypia z przyjaciółką. Przyjaciel najczęściej wysłuchuje kobiety, ale nie oczekuje niczego w zamian. Przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzną nie może bazować na przekonaniu, że pewnego dnia kobieta zauważy jak bardzo jesteś zakochany i otworzy przed tobą swoje serce. Skoro zakwalifikowała Cię w swoim życiu jako przyjaciel to w 99 na 100 przypadków tam właśnie zostaniesz. W jej umyśle wytworzył się obraz Ciebie jako wspaniałego przyjaciela, którego nie chce stracić. Tym bardziej, że wielce prawdopodobny jest fakt, że w tym samym czasie ona spotyka się z kimś innym. Z kimś kto traktuje ją jak kobietę, i o kim marzy idąc spać każdej nocy.  
 

 

Czy warto mieć przyjaciółkę?

 

przyjaciółka

 

A czy warto mieć matkę, ojca, brata, kolegów, znajomych itp? Oczywiście, każdy chce mieć przyjaciół, znajomych, o ile oczywiście nie należy do ludzi kochających koczowanie na bezludnej wyspie, bądź w tybetańskich klasztorach. Skoro jednak tutaj trafiłeś i czytasz ten artykuł to zapewne chciałbyś, aby w twoim życiu było jak najwięcej ludzi, a w szczególności pięknych kobiet. Chciałbym, abyś teraz zastanowił się nad sensem słowa przyjaciel. Jest to kluczowe. Zapewne myślisz sobie, że jest to człowiek z którym wiele już przeżyłeś, którego szanujesz i z którym kochasz spędzać razem czas. Słowo przyjaciółka powinno w twoim słowniku oznaczać nie mniej i nie więcej niż przyjaciel. Dobry przyjaciel jest w stanie swoim życiem zachęcać cię każdego dnia do działania, to właśnie z nim najlepiej bawisz się na imprezach. Przyjaciółki, którymi się otaczasz powinny spełniać tą samą rolę. Budując przyjaźń pomiędzy sobą , a kobietą bądź świadomy faktu, że wspólne spędzanie czasu powinno dla was obojga opierać się na tych filarach. Na pewno jesteś świadom faktu, że twoja przyjaciółka ma także innych znajomych oprócz ciebie. Skąd można wiedzieć czy na następną imprezę organizowaną u ciebie nie przyprowadzi swojej koleżanki. Jakim zaskoczeniem, może się okazać, że opowiadała o tobie w samych superlatywach i tak naprawdę właśnie poznałeś swoją nową dziewczynę.

 

Czy ja chcę się z nią przyjaźnić?

 

przyjaciółka

 

Jako mężczyźni jesteśmy wzrokowcami, od pierwszej sekundy po zobaczeniu kobiety jesteśmy w stanie ocenić czy spełnia ona nasze wymagania pod kątem fizyczności. Można nazywać nas szowinistycznymi świniami, ale zarówno ja jak i ty wiem, że nie jesteśmy w stanie przeskoczyć biologii. Możesz zakochać się w kobiecie za sam jej piękny wygląd. Jeżeli nie ma w niej nic co cię pociąga, to niestety nie zbudujesz z tą kobietą w pełni szczęśliwego związku. Powinieneś dobierać przyjaciółki nie ze względu na wygląd, a jedynie patrzeć na jej charakter. W końcu skoro masz traktować dziewczynę jak kumpla to musi ona kierować się pewnymi wartościami, które uznajesz bądź szanujesz.

Zainteresował Cię ten temat? Już dzisiaj zamów Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!

Komentarze   

+3 # Beata 2011-10-27 09:31
Odpowiem na artykuł (jako kobieta) cytatem:

"Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności."
Moliere

Kobiety, jak słusznie cały czas podkreślasz, myślą inaczej. Dla nich na początku jest więź emocjonalna, dopiero potem seks. Dla mężczyzn często jest odwrotnie. Dlatego jeśli mężczyzna zaklasyfikuje kobietę jako przyjaciółkę, trudno przeskoczyć do kategorii partnerka. U kobiet, jak w wielu innych kwestiach - jest odwrotnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Seba 2012-02-11 12:52
Masz racje, może mężczyźni myślą zbyt prosto ale powiem Ci że, jeśli miał bym przyjaciółkę która by mi się podobała a nie miał bym stałej kobiety to nie był by to żaden kłopot dla "przyjaciółki" żeby było coś więcej z tego... Jeśli więc obiekt Twoich zainteresowań jest wolny oraz WIE co byś od niego oczekiwała to zwyczajnie go nie kręcisz....

Uwaga, jeśli On nie wie o Twoich zamiarach no cóż może należy go nieco uświadomić... Ale nie gadaniem o tym...:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Wojtek 2011-11-27 13:09
Więź emocjonalna powinna rozwijać się w tym samym stopniu co więź seksualna. Rozwijanie samej więzi emocjonalnej może bardzo szybko doprowadzić do zakwalifikowani a jako przyjaciel, a z tamtąd praktycznie nikomu nigdy nie udaje się zostać partnerem swojejej przyjacióki. W wypadku mężczyzn jest tak samo. Jeżeli chcą oni stworzyć związek z kobietą to zarówno więź emocjonalna jak i seklsualna powinny być rozwijane w tym samym stopniu. Mężczyzna klasyfikując kobietę jako przyjaciółkę musi wiedzieć, że nie pociąga ona go seksualnie. W takim wypadku kobieta nie może zrobić praktycznie nic, aby to zmienić.

Wojciech Dudek- trener Perfect Dating
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin