Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co podoba się kobietom?Myślisz, że aby mieć najlepszą kobietę na świecie musisz mieć tyle pieniędzy, że zaczniesz od nich wymiotować? Uważasz, że kobiety lecą tylko na tych najprzystojniejszych? Może myślisz, że każda kobieta lubi wielkich i wypakowanych mężczyzn prosto z 10 godzinnych ćwiczeń na siłowni? W tym artykule powiem Ci, co tak naprawdę podoba się kobietom.

 

Co podoba się kobietom?

 

Co podoba się kobietom?

 

 

Zastanów się przez moment jak wygląda większość scenariuszy filmowych. Chciałbym, żebyś zastanowił się nad jakimś konkretnym tytułem filmu romantycznego. Na samym początku pokazany jest chłopiec, który jest totalną łamagą i przegranym. Ma on swoje nudne i nieciekawe życie. Nagle, pod wpływem jakiegoś magicznego zbiegu okoliczności, poznaje przepiękną i fantastyczną kobietę. Przechodzi ona obok niego, następnie uśmiechają się do siebie. Miłość rozbucha w sercu młodego chłopca, który za cel ustanawia sobie zdobycie swojej sympatii. Ona natomiast w tym czasie tkwi w związku z silnym i złym mężczyzną, który ma w życiu wszystko: kasę, pracę, przyjaciół. Młody bohater filmowy biega za swoją przyjaciółką przez cały film, aby pod koniec wyznać jej miłość. I co się dzieje? Ukochana postanawia porzucić swojego chłopaka, zrywa z nim w momencie kiedy mieli razem wyjechać na wakacje, zbiega ze schodów prowadzących do samolotu i sama rzuca się w objęcia swojego (do niedawna) przyjaciela. The end – żyli długo i szczęśliwie. Próbowałeś? Ja próbowałem. Skończyło się na złamanym sercu, wielu nieprzespanych nocach i wielu miesiącach spędzonych na zastanawianiu się co tak właściwie zrobiłem źle. Za chwilę napiszę Ci co tak naprawdę podoba się kobietom. Wykorzystaj to.
 

 

Pewność siebie

 

Co podoba się kobietom?

 

 

Kobiety kochają mężczyzn, którzy są pewni siebie. Nieudacznicy i ludzie, którzy na co dzień chodzą zgarbieni są z góry skazani na porażkę. Każda dziewczyna uwielbia widzieć pewność siebie w oczach swojego faceta. Czuje, że ma wtedy do czynienia z kimś wyjątkowym. Zastanów się sam: ile znasz osób, które idą przez życie jak burza? Co łączy tych ludzi? Czy kiedykolwiek widziałeś jak się chowali przed nadchodzącymi zadaniami? Tacy ludzie są jak magnes na kobiety, każda chce się stać elementem tej drogi, którą obrał mężczyzna. Czy kiedykolwiek widziałeś piękną dziewczynę prowadzoną za rękę przez wielkiego mężczyznę, którego słownictwo skupiało się do kilku przekleństw? Nie miej jej tego za złe. Najwidoczniej tylko taki mężczyzna miał  odwagę podejść do niej i spróbować swoich sił.
 

 

Ile masz w sobie energii

 

Wyobraź sobie teraz dziewczynę, która całymi dniami ogląda seriale, je chipsy i nie wychodzi nigdzie dalej niż do najbliższego spożywczego. Czy znalazłbyś z taką kobietą jakikolwiek wspólny temat do rozmowy? Zapewne nie byłoby ich dużo. Działa to także w drugą stronę, jeżeli chcesz aby najatrakcyjniejsze kobiety były tobą zainteresowane to… żyj! Żyj na 100%! Każdy nowy dzień przynosi Ci setki, jeżeli nie tysiące, a nawet miliony możliwości. Jeżeli kobieta zrozumie, że życie z tobą jest niekończącą się historią pełną przygód i nowych wrażeń to z góry będzie chciała stać się tego częścią. Mężczyzna, który ma pasje, marzenia i dużo historii z własnego życia jest towarem deficytowym w dzisiejszych czasach. Większość ludzi ogląda telewizje, gra w gry internetowe i nagle orientuje się, że do niczego tak naprawdę w życiu nie doszli. Pamiętaj tylko, że nie musisz mieć najlepszego życia w porównaniu do innych ludzi. Masz mieć mieć najfantastyczniejsze życie w TWOIM i tylko TWOIM mniemaniu. Masz być z tego powodu dumny i radosny, i cieszyć się z każdego poranka (nawet tego na największym kacu). Masz mieć w sobie tyle energii z każdego kolejnego dnia, aby spełniać swoje marzenia i cele. Jeżeli będziesz przy tym emanować energią i pozytywnym nastawieniem to inni także będą uznawać to co robisz za coś wspaniałego. I wtedy staniesz się magnesem na wartościowe kobiety.

 

Zaradność

 

Co podoba się kobietom?

 

 

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś, że dzięki pieniądzom możesz stać się atrakcyjny dla kobiet to wiedz jedno: byłeś w błędzie. Oczywiście są i takie, które szukają łatwych pieniędzy, ale wydaje mi się że nie chcemy się skupiać na marginesie. Postawmy je po prostu na równi z prostytutkami i innymi kobietami do towarzystwa. Za pieniądze są po prostu w stanie zrobić niezły występ, nawet z dodatkowymi efektami. Skoro jednak czytasz ten artykuł to zapewne nie chcesz skupiać się na tego typu kobietach. Wartościowe dziewczęta poszukują w mężczyznach czegoś innego: masz być zaradny. Oczywiście łączy się to z zarabianiem pieniędzy dla rodziny, ale znacznie ważniejsza jest umiejętność załatwiania bieżących spraw i obowiązków bez pomocy innych. Nawet jeżeli nie będziesz miał grosza przy duszy, a uda Ci się w  jakiś magiczny przygotować wszystko co wspólnie zaplanowaliście, to gwarantuje że twoja kobieta będzie pod olbrzymim wrażeniem. Na nikim nie robi wrażenia majątek podarowany przez bogatego tatusia, natomiast jeżeli doszedłeś do czegoś sam i własnymi rękami to każdy grosz i każda kropla potu ma znacznie większą wartość niż jakiekolwiek zera na koncie.
 

 

Kobiety w twoim życiu

 

Dla dziewczyny nie ma nic gorszego niż przyklejenie jej obraźliwej plakietki ladacznicy do czoła i rozpowiadanie o tym innym. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się powiedzieć swojej koleżance, że jakaś twoja znajoma (bądź była dziewczyna) jest zwykłym kawałkiem szmaty to w umyśle kobiety pojawia się czerwona lampka. Lampka ta ostrzega ją przed tym, że jeżeli byłeś w stanie powiedzieć o innych coś takiego, to i o niej też będziesz mówić w ten sam sposób. Z drugiej strony, jeżeli kobieta widzi, że odzywasz się do innych przedstawicielek płci pięknej z należytym szacunkiem, to odbiera to jako olbrzymi plus. Jeżeli na dodatek otaczają Cię na co dzień inne kobiety to tym większą swoją wartość budujesz w oczach dziewczyny. Skoro masz przyjaciółki, koleżanki, znajome to znak, że jesteś całkowicie normalny, sprawdzony, a nawet jesteś towarem deficytowym, o który trzeba będzie zabiegać.

Komentarze   

+2 # Beata 2013-06-18 12:29
Autor tekstu trafił w 10 ! Mnie osobiście nic bardziej nie pociąga w mężczyźnie jak zaradność życiowa ( i inteligencja) .... Zaradny facet przeważnie posiada wszystkie pozostałe cechy charakteru pożądane przez kobiety..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Błażejek 2015-04-30 09:17
Mnie kiedyś parę osób powtarzało że jestem flegmatyczny i że mam mało energii ale tylko jeden jak widać prawdziwy przyjaciel poradził jak temu zapobiec mianowicie zapisać się na siłownie i chodzić tam co rano i robić po jednej serii na każde mięśnie a po miesiącu zwiększyć trening w miarę swoich możliwości dzięki temu ciało przyzwyczai się do wysiłku a codzienne obowiązki staną się banalnie łatwe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin