Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak pokonać nieśmiałość?Ludzie bardzo często mówią, że są nieśmiali. Przez to na co dzień powstrzymują się przed robieniem rzeczy, które pragną. Jeżeli należysz do jednych z nich to czas się zastanowić czy Ci to nie przeszkadza. Przypomnij sobie teraz ból, kiedy przechodziła obok Ciebie piękna kobieta i jedyne co wtedy chciałeś zrobić to ją poznać, ale nie zrobiłeś NIC! Totalnie NIC! Czemu? Bo zatrzymała Cię twoja nieśmiałość. Zapewne męczyły Cię później wyrzuty sumienia, bądź też znajdowałeś logiczny powód dlaczego tego nie zrobiłeś. Czy jesteś z tego powodu skazany na samotność? Odpowiedz na to pytanie znajdziesz w tym artykule.

 

Jak pokonać nieśmiałość?


Wszystkiego w życiu można się nauczyć, jeżeli ktoś inny jest w stanie nam to tylko przekazać. Za chwilę przeczytasz o prawdopodobnie najlepszym i najłatwiejszym sposobie na to jak pokonać nieśmiałość. Przygotuj się na najprostsze rozwiązanie, które prawdopodobnie wniesie olbrzymie zmiany w twoim życiu. Zastanów się jeszcze przez moment nad tym jak cenne byłoby dla ciebie pokonanie nieśmiałości. Ile wspaniałych dokonań mógłbyś odnotować w swoim pamiętniku, o ile pewniej szedłbyś przez swoje życie, ile pięknych i wspaniałych kobiet mógłbyś poznać.

 

 Jak pokonać nieśmiałość?

 

Skąd wzięła się twoja nieśmiałość?

Zanim dowiesz się jak pokonać nieśmiałość, chciałbym abyś zastanowił się w jaki sposób zagnieździła się w twoim ciele. Zauważ, że jako małe dziecko nie miałeś pojęcia o tym co jest dobre a co złe. Byłeś otwarty i uśmiechnięty na świat. Cieszyłeś się każdym elementem i zachwycałeś chwilą, a kiedy miałeś kilka lat twoja wyobraźnia nie znała granic. Samolotem mogło być nawet pudełko po zapałkach, a zwykły samochodzik stawał się wozem opancerzonym posiadającym tysiące ukrytych karabinów i magicznych elementów. Co więcej, cieszyłeś się na samą myśl na zabawę z innymi. Co spotkało Cię w przedszkolu? Zauważyłeś, że nie zawsze to co myślisz i robisz musi być akceptowane przez grupę. Mógł Cię ogarniać strach przed reakcją innych. Kiedy rosłeś dalej, tworzyłeś sobie kolejne bariery w swoim umyśle i twoja nieśmiałość miała Cię chronić od bólu i upokorzenia. Nieśmiałość ograniczała twoje działania do tego stopnia, że nie raz i nie dwa bałeś się odezwać do innych, kiedy czułeś taką potrzebę. Twoja nieśmiałość zamiast Cię ochraniać zaczęła dostarczać frustrację do twojego życia! Nauczyciele jeszcze bardziej to pielęgnowali poprzez trzymanie rygoru na lekcjach i piętnowanie głośnych zachowań.

 

Jak pokonać nieśmiałość?

 

Uświadom sobie bezsens nieśmiałości 

Zastanów się przez chwilę czy twoja nieśmiałość kiedykolwiek pomogła Ci w życiu. Czy istniał choćby jeden moment w którym pomógł Ci w życiu, fakt że zamiast działać i czynić to czego pragniesz stałeś jak kołek i szukałeś usprawiedliwienia dla swojego braku działania? Prawdopodobnie będziesz miał problem z przytoczeniem takich sytuacji. Prawda jest taka, że nieśmiałość nie daje Ci nic dobrego. Ogranicza Cię, sprawia że twoje życie nie wygląda dokładnie tak jak je sobie wyobrażasz. Krępując twoje ruchy, sprawia że w przyszłości będziesz miał do opowiedzenia swoim bliskim znacznie mniej fantastycznych historii ze swojego życia i dość często wprowadza zrezygnowanie i poczucie stresu przed przegranym życiem.

Chcesz poznać więcej cennych rad? Sięgnij po nasze szkolenie DVD Głęboka Pewność Siebie!

 

Zacznij małymi kroczkami

Niczego nie da się zbudować w ciągu jednej chwili. Musisz poświęcić trochę czasu zanim wyzbędziesz się swojej nieśmiałości. Najpierw wyobraź sobie samego siebie jakbyś wyglądał, gdybyś był całkowicie pewny siebie, pozbawiony nieśmiałości. Czy przyniosłoby Ci to szacunek do samego siebie i przełożyło się na twoje szczęście? Na pewno. Postanów sobie w głębi serca, że pokonasz swoją nieśmiałość i zaczniesz żyć pełnią życia, bez strachu przed innymi. W tym celu zacznij rozmawiać z jak największą ilością nieznanych Ci ludzi. Dobrym pomysłem na początek jest wybranie się w miejsce gdzie jest dużo radosnych i pozytywnych osób, które bez większego problemu zaczną z tobą rozmawiać. Np. w centrum handlowym bądź na koncercie. Zauważ, że są to miejsca gdzie zazwyczaj każdy posiada pozytywną energię, którą z chęcią się podzieli. Następnie, zacznij zaczepiać ludzi w autobusie, na ulicy, w szkole, na uczelni. Wystarczy, że zdobędziesz się u początku swojej drogi na proste pytanie o godzinę lub o drogę. Sam zauważysz, że z każdą poznaną w ten sposób osobą, z którą porozmawiasz chodź sekundę, będziesz o krok bliżej do pokonania nieśmiałości. Im więcej ludzi poznasz, im więcej zaczniesz działać w tym kierunku, tym łatwiej będzie Ci nawiązywać nowe znajomości i raz na zawsze pozbędziesz się nieśmiałości.

 

Jak pokonać nieśmiałość?

 

Nie masz się czego bać

W momencie kiedy masz podejść do nieznajomej osoby pojawia się w twoim umyśle czerwona lampka mówiąca, że jest to dla Ciebie niebezpieczne. Na samą myśl, że masz rozmawiać z nieznajomą kobietą twój umysł (oczywiście mając na celu twoje dobro) bombarduje Cię setkami negatywnych informacji w których za każdym razem ponosisz porażkę. Prawda jest jednak zupełnie inna. O ile nie masz przed sobą bandy pijanych gangsterów z motykami bądź siekierami w rękach to nie masz zupełnie czego się bać. Może boisz się, że usłyszysz kilka niemiłych słów? I co z tego! Jeżeli chcesz pokonać nieśmiałość to powinieneś sobie uświadomić, że nie warto martwić się tym co mogą o tobie mówić inni. Nie masz totalnie wpływu na to jak wygląda życie nieznajomych Ci osób, dlaczego więc, nie znając zupełnie ich sytuacji przejmujesz się tym co do Ciebie mówią? Możesz usłyszeć kilka niemiłych słów tylko z tego powodu, że ktoś chwilę temu miał nieszczęśliwą sytuację. Co więcej wysłuchanie drugiej osoby, niezależnie co będzie miała Ci do powiedzenia, Cię nie zabije! Nic się nie stanie! Przecież masz przed sobą jeszcze miliardy innych osób, które z przyjemnością poznasz, jeżeli nie zaczniesz działać to nigdy nie będziesz miał okazji ich poznać!

Chcesz poznać więcej cennych rad? Sięgnij po nasze szkolenie DVD Głęboka Pewność Siebie!

 

To ty jesteś panem swojego losu.

Zacznij jeszcze dzisiaj, wyjdź z domu i zapytaj się o godzinę najbliższej osoby jaką spotkasz. Chwilę później podejdź do następnej i powiedz szczery komplement np. na temat elementu stroju. Z uśmiechem na twarzy zapytaj się najbliższej kobiety czy wie jaka jutro będzie pogoda i czy zna przepis na jakąś śmierdzącą zupę bo przed chwilą przegrałeś z siostrą zakład, a teraz musisz ugotować jej obiad. Nie bój się mówić tego na co masz ochotę! Właśnie zacząłeś  pokonywać swoją nieśmiałość. Szybko zauważysz, że poznałeś olbrzymią ilość fantastycznych i otwartych osób, a na te pozbawione radości i uśmiechu po prostu brakuje Ci czasu. Twoja otwartość na innych pomoże Ci na każdym kroku i już niedługo zaczniesz patrzeć przed siebie pewnością i uśmiechem!

Komentarze   

0 # Wojtek 2012-05-01 07:45
Bardzo dobre streszczenia.
Są ludzie którzy mają potrosze ze wszystkim problem, i gdyby chcieli być " Ateraz Banderaz" musieli by kupić Twe wszystkie pozycje naukowe a i tak czegoś by brakowało, więc takie ogólnikowe streszczenia pozwalają na uświadamianie sobie gdzie jest największy problem
Więcej tego typu rzeczy
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # ROb 2012-08-29 06:30
,,Następnie, zacznij zaczepiać ludzi w autobusie"...
To znaczy jak? ,,Bileciki do kontroli"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # jan 2014-10-31 13:19
ROb nie chodzi o "bileciki do kontoli" tylko zagadujesz np.: "co czytasz?", "czego słuchasz", " ej czy my się przypadkiem nie znamy", możesz nawet poprzez komplement np.: "ładną masz bluzkę", "prześliczny masz uśmiech powinnaś się uśmiechać częściej" itp
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin