Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak poradzić sobię z zazdrością?Czy kiedykolwiek byłeś zazdrosny o to co robi twoja kobieta? Chcesz wiedzieć jak poradzić sobie z zazdrością? Zastanów się o ile łatwiejsze byłoby twoje życie, gdybyś nie musiał sprawdzać swojej kobiety na każdym kroku, bo i tak wiedziałbyś że przenigdy Cię nie zdradzi. Może chciałbyś przestać wysłuchiwać od swojej dziewczyny, że jesteś zazdrosny. Ten artykuł pokaże Ci co należy zrobić, aby poradzić sobie z zazdrością.


Jak poradzić sobie z zazdrością?

Czy wiesz, że bycie zazdrosnym może doprowadzić do końca związku? Czy uświadomiłeś sobie kiedykolwiek, że zazdrość jest uczuciem równie negatywnym co złość, nienawiść czy smutek? Dokładnie! Jeżeli chcesz, aby twoje życie przepełnione było szczęściem i spokojem, powinieneś poradzić sobie z zazdrością w swoim życiu. Nie jest to trudne, wystarczy uzmysłowić sobie tylko kilka elementów, które już za chwilę poznasz w tym artykule. Teraz usiądź wygodnie i skup się na tym, aby odnieść to przeczytasz do własnego życia i podejmij decyzję o poradzeniu sobie z zazdrością, którą otrzymujesz bądź którą obdarzasz innych.

 

Jak poradzić sobie z zazdrością?
 

Uświadom sobie swoją wartość

Zazdrość wynika z niskiego poczucia własnej wartości, strachu przed utratą czegoś co jest dla Ciebie wartościowe. Strach przed tym, że twoja kobieta może poznać kogoś lepszego od Ciebie, może doprowadzić do okazywania chorej zazdrości. Przejawia się to sprawdzaniem jej na każdym kroku, wypytywaniem o to gdzie i z kim była, sprawdzanie jej na każdej kroku, aż w pewnym momencie doprowadzi to do katastrofy. Zamiast skupiać się na tym, żeby ograniczać swoją kobietę, po prostu uświadom sobie kilka faktów. Po pierwsze, to Ciebie z pośród miliardów mężczyzn na świecie, wybrała twoja kobieta na partnera. Sam ten fakt, powinien być dla Ciebie wystarczający, abyś uświadomił sobie że jesteś najwyższej jakości towarem w tym uniwersum. Po drugie, jeżeli będziesz świadomy, tego że jesteś doskonałym partnerem to twoja kobieta za nic nie będzie chciała Cię stracić. Po trzecie, jeżeli i tak Cię zdradzi, pomimo że nigdy nie robiłeś jej wyrzutów, ani nie sprawdzałeś jej na każdym kroku, to przecież i tak nie masz już więcej czasu dla niej. Skoro, jesteś jednym z najbardziej wartościowych mężczyzn na tej planecie to nie będziesz długo rozpaczać nad kobietą, która nie była w stanie dochować Ci wierności. Stać Cię na najlepszą i wyjątkową kobietę!
 

Zastanów się co możesz stracić przez swoją zazdrość

 
Przez moment zastanów się do czego może doprowadzić zazdrość. Czy twoja kobieta w ten sposób zrozumie, że ją kochasz? Gwarantuje Ci, że zamiast tego wolałaby usłyszeć od Ciebie wyznanie przepełnione szacunkiem i uczuciem. Może fakt, że doprowadzasz kobietę do smutku poprzez swoją zazdrość sprawia Ci przyjemność i jesteś z tego powodu dumny? Zakładam jednak, że tak nie jest i pragniesz, aby twoja kobieta zawsze się przy tobie uśmiechała i spędzała z tobą wspaniale czas. Przez zazdrość marnujesz okazję do tego, aby twoja dziewczyna kojarzyła Cię z radością i uśmiechem, zamiast tego zapisuje sobie w swojej pamięci obraz bólu i strachu, który w niej wytworzyłeś. Co więcej, skoro i tak jej nie ufasz, to jaki jest sens w tym, żeby starała Ci się pokazać, że jest inaczej? Skoro i tak ma plakietkę ladacznicy w twoich oczach to będzie jej wszystko jedno czy Cię zdradzi czy nie.
 
Jak poradzić sobie z zazdrością?
 

Jak sprawdzić, aby druga strona nie była zazdrosna

 Niestety, nie masz wpływu na poczucie wartości twojej partnerki. Jeżeli posiada ona niskie poczucie własnej wartości to będzie się to bezpośrednio przekładać na jej zachowanie względem Ciebie. Będzie Ci robić wyrzuty sumienia o każdą twoją koleżankę, każdą twoją imprezę na którą poszedłeś bez niej, w skrajnych przypadkach nawet o to, że spędzasz święta z rodziną zamiast z nią. Moja rada dla Ciebie jest bardzo prosta: nie buduj tam gdzie się nie da. Możesz oczywiście spróbować przekazać drugiej stronie, że nie musi się o Ciebie martwić, gdyż wiesz z jak wartościową osobą masz do czynienia i nie chcesz tego stracić, ale w pewnych przypadkach lepiej nie brnąć dalej w coś co z góry skazane jest na rozpad. Związek powinien być przepełniony szacunkiem, zaufaniem i radością. Zazdrość odbiera wszystkie te trzy elementy i prowadzi do jego rozpadu. Wracając do poprzednich części artykułu, uświadom sobie raz jeszcze, że stać Cię na najlepszą kobietę tego świata, która nie będzie Ci robiła wyrzutów sumienia, ani nie będzie zazdrosna. Twoja dziewczyna powinna czuć, że wasz związek opiera się na czymś innym niż podejrzenia i negatywne emocje.

 

Jak poradzić sobie z zazdrością?

 

Co odbiera Ci zazdrość?

Zazdrość, tak jak i gniew, nienawiść, strach, stres i wszelkie inne negatywne emocje, doprowadza każdy związek do ruiny. Zamiast spędzać czas razem, tworząc zdrowy i szczęśliwy związek ludzie często wolą zarzucać sobie niestworzone rzeczy i brnąć dalej w bagienko zazdrości i żali. Uświadom sobie, że im więcej czasu poświęca jedna ze stron na obwinianie, bądź okazywanie zazdrości, tym mniej czasu posiada na przeżycie wielu radosnych i fantastycznych momentów ze swoim partnerem. Jeżeli chcesz poradzić sobie z zazdrością, to wypełnij czas, który spędzasz ze swoją partnerką, emocjami pozytywnymi, pełnymi radości i szczęścia.

Nie stój w miejscu i pracuj nad sobą. Dzięki naszemu szkoleniu DVD Przemiany, staniesz się lepszym człowiekiem!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin