Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak umówić się na randkęCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak umówić się na randkę? Czy zastanawiałeś się nad gotowym tekstem, który zadziała na twoją wybrankę? Może głowiłeś się nad tym, czy napisać jej smsa, albo nagrać się na skrzynkę głosową? Czy były dni, kiedy nie mogłeś się dodzwonić do dziewczyny pomimo setki prób i nie wiedziałeś co robić dalej? Ten artykuł wyjaśni Ci, w jaki sposób najlepiej umówić się na randkę.

 

Jak umówić się na randkę

Jeżeli kiedykolwiek martwiłeś się w jaki sposób zaprosić dziewczynę na spotkanie to za chwilę poznasz najprostszą i najefektywniejszą na to metodę:

Zadzwoń

Nie pisz smsów! Odbierasz sobie w ten sposób całą moc, jaką możesz wykorzystać przez telefon. Zauważ, że to samo zdanie, wypowiedziane w różny sposób, wykorzystujące różny stopień modulacji głosem może oznaczać zupełnie coś innego. Nie pozbawiaj się możliwości pokazania swojej wartości poprzez spokojny i pewny siebie głos słyszalny z drugiej strony słuchawki. Jako ciekawostkę powiem Ci, że w języku chińskim to samo słowo wypowiedziane w różnej intonacji, ma zupełnie różne znaczenie. Po za tym unikniesz czekania godzinami na odpowiedz na smsa, która tak naprawdę może nigdy nie nastąpić bo np. wiadomość z przyczyn całkowicie od Ciebie nie zależnych nie doszła do odbiorcy. Zauważ, że szybciej i na bieżąco możesz także rozwiewać wszystkie ewentualne wątpliwości kobiety.

 

Jak umówić się na randkęBądź konkretny

Jak umówić się na randkę? Po prostu bądź konkretny i nie bój się poprowadzić rozmowy w sposób w jaki ty tego oczekujesz. Jeżeli chcesz się spotkać z kobietą do której dzwonisz to jej to powiedz. Najprostszymi słowami jakie znasz. Nie dyskutuj godzinami na słuchawce i nie próbuj przekupywać dziewczyny w żaden sposób. Daj jej propozycję, gdyż kobiety kochają być prowadzone przez mężczyzn. O czym możesz przeczytać w książce ,,Księga związków, podrywu i seksu’’ autorstwa Krzysztofa Króla. Umówić się na randkę możesz prostymi słowami: ,,spotkajmy się jutro w kawiarence na rogu o 14.00.’’. Tyle wystarczy! Pamiętaj, że musisz być pewny siebie i dać konkretne propozycje kiedy możesz wygospodarować czas dla kobiety, a kiedy nie będzie to możliwe. Unikaj zmian terminu, i nie wdawaj się w żadne dyskusję przez słuchawkę.

 

Jak umówić się na randkę

 

Nie kombinuj

Nie zastanawiaj się godzinami nad magicznymi tekstami, miejscem gdzie możesz zabrać kobietę, czy też jakimiś innymi elementami, które tak naprawdę nie mają większego znaczenia. Po prostu weź telefon, wybierz jej numer i zadzwoń. Unikaj jak ognia wyrażeń w stylu: ,,może byś chciała...’’, ,,przypadkiem do Ciebie zadzwoniłem bo nie wiem czy nie chciałabyś…’’ itp. Komunikujesz w ten sposób kobiecie, że nie spędzi z tobą zbyt dobrze czasu, gdyż ciągle będziesz się zastanawiać co będziecie robić za chwilę, strasznie się przy tym denerwując. Kobiety kochają konkretnych facetów.  Pamiętaj o tym, że aby umówić się na randkę, wystarczy zakomunikować kobiecie, z którą chcesz się spotkać, że zabierasz ją w określone miejsce, o odpowiedniej porze i ma szanse z tego skorzystać. Jeżeli nie będzie chciała to z pewnością Ci o tym powie, jednakże nigdy nie błagaj o inny termin bądź zmianę miejsca spotkania. O ile sama nie da konkretnej propozycji to uszanuj jej decyzję bo właśnie prawdopodobnie zdecydowała, że już się z tobą nie chce spotkać i jest to wg niej najdelikatniejszy sposób na zakomunikowanie tego tobie.

Dużo więcej przydatnych rad i informacji znajdziesz w naszym największym poradniku DVD Perfect Dating!

Dlaczego ona nie odbiera?

Zdobyłeś numer do kobiety, spotkaliście się, a później nie było od niej żadnego sygnału życia? Zadzwoń do niej wieczorem jeden raz. Jeżeli nie odbierze to napisz jej pojedynczego smsa, żeby zadzwoniła do Ciebie jak będzie mogła rozmawiać. Nie robisz NIC więcej! Szanuj swój czas i energię. Jeżeli kobieta będzie chciała się z tobą spotkać to z pewnością się do Ciebie odezwie. Jeżeli tego nie zrobi, to nie namówisz jej poprzez wysyłanie setki smsów z pytaniami, dzwonienie bez skutku i pisanie na fejsie. Z każdą dodatkową próbą umacniasz ją w przekonaniu, że dobrze zrobiła nie odbierając od Ciebie telefonu. Nikt nie chce przecież spotykać się z osobą, która zachowuje się jak psychopata. Tak! Kobieta nie chce spotykać się z osobami, które mogą okazać się dla niej niebezpieczne, a tego typu zachowania uważa za oznakę niebezpieczeństwa ze strony mężczyzny.

 

Jak umówić się na randkę

 

Szanuj siebie i swój czas

Dając jej propozycję spotkania, ona ma szansę spotkać prawdopodobnie najfajniejszego mężczyznę, jakiego w życiu spotkała. Skoro już wiesz jak umówić się na randkę, to pamiętaj że nie zawsze Ci się to uda. Pamiętaj, że jeżeli ktoś nie chce skorzystać z twojej propozycji to widocznie wykorzystałeś dla tej osoby wystarczająco dużo swojego czasu. Na świecie czeka na Ciebie jeszcze grubo ponad milion pięknych i wartościowych kobiet, których nie będziesz miał okazji poznać jeżeli będziesz ciągle patrzeć za siebie. Tylko ten kto ma odwagę przyznać, że nic nie jest w stanie już ugrać, jest w stanie podejść do nowej gry i mieć szansę wygrać główną nagrodę.

Dużo więcej przydatnych rad i informacji znajdziesz w naszym największym poradniku DVD Perfect Dating!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin