Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

PodrywCzym tak naprawdę powinien być podryw? Czy wyobrażałeś go sobie jako serię sztuczek i tekstów, które wykorzystujesz to manipulacji kobiety? Jeżeli powiem Ci teraz, że jest to coś zupełnie innego, prostego i odnoszącego się do podstawowych zasad relacji międzyludzkich to uwierzysz mi na słowo? Zdradzam Ci tajemnicę: podryw jest prosty. Wystarczy się tego nauczyć. W tym artykule dowiesz się czym naprawdę jest podryw kobiety.
 
 

Podryw

 
Podrywanie, flirtowanie i spotykanie się z kobietami jest podstawową potrzebą każdego faceta. Przecież i Ty chcesz mieć w swoich ramionach fantastyczną kobietę z którą będziesz mógł stworzyć fantastyczny związek. Zdradzę Ci tajemnicę: sama nie wskoczy w twoje ramiona. Musisz zacząć grę, rozpocząć podryw. Jeżeli nie chcesz dowiedzieć się czym jest podryw i jak doprowadzić do zaintrygowania kobiety swoją osobą to nie czytaj dalej tego artykułu. Jeżeli natomiast pragniesz zmian w swoim życiu i chcesz zrozumieć czym tak naprawdę jest podryw to usiądź wygodnie i wczytaj się w lekturę.
 
Podryw

Sama nie podejdzie

To czym faszerowali twój umysł w każdym filmie i serialu romantycznym można o wrzucić pomiędzy bajki o smokach i dziewicach czekających na rycerzy w srebrnych zbrojach. To się po prostu nie zdarza. Kobiety nie rzucają się same w ramiona mężczyzn. Muszą najpierw dostrzec w nim to ,,coś’’ czego poszukują. Kobiety boją się zrobić pierwszy krok bo nie mają pojęcia z kim mogą mieć do czynienia. Tak, właśnie tak, kobiety boją się tego, że możesz okazać się kolejnym psychopatą, który będzie jej wysyłać tysiące smsów dziennie czekając jednocześnie obok jej drzwi i trzymając w ręce bukiet róż. Zresztą, w naszym męskim instynkcie jest potrzeba bycia zdobywcą. Dlatego to ty musisz zrobić pierwszy krok, aby poznać swoją przyszłą kobietę. Wykonałeś go? Podszedłeś? Brawo, właśnie zacząłeś ją podrywać.
 
Podryw
 

Podrywanie to gra

Podryw to tak naprawdę gra o serce wybranej przez Ciebie kobiety. Nie możesz od razu zdobyć głównej nagrody jaką jest serce dziewczyny. Musisz się trochę o to postarać, wypełnić odpowiednie misje, zdobyć punkty. Od pierwszego momentu w którym dostrzegasz kobietę zaczyna się zbieranie tych punktów. Pierwszy dostajesz w momencie w którym podejdziesz i zaczniesz z nią rozmawiać. Brawo, wykonując do zadanie możesz przejść do następnego. Teraz musisz przekazać jej, że warto z tobą rozmawiać. Musisz ją zaintrygować. Kobieta musi poczuć, że warto z tobą rozmawiać. Tutaj rozpoczyna się gra w której musisz jednocześnie zbierać punkty i unikać pocisków wysyłanych przez otaczający Cię świat, próbujące za wszelką cenę zbić Cię z tropu. Mogą to być testy ze strony kobiety, twoje zachowanie na nagłe sytuacje, twoja pomysłowość i poczucie humoru mogą Ci pomóc przejść do następnego etapu.
 

Kolejne zadanie

Musisz płynnie przechodzić przez kolejne elementy podrywu, aby wykonać swój plan jakim jest rozkochanie w sobie kobiety i stworzenie z nią szczęśliwego i opartego na zaufaniu związku. W tym celu musisz być świadomym tego, że musisz spotkać się z kobietą po raz kolejny, utrzymywać z nią kontakt i móc dalej zdobywać punkty w jej oczach. Twoim zadaniem jest więc zdobycie numeru telefonu od dziewczyny i umówienie kolejnego spotkania. Z każdym spotkaniem podryw powinien iść w kierunku poznawania się was nawzajem. Kobieta także powinna na tym etapie walczyć o punkty u Ciebie. Przecież chcesz podrywać tylko te dziewczyny, które spełniają twoim wymaganiom. Ona także będzie Cię podrywać na różne wymyślne i magiczne sposoby. Wie, że warto się o Ciebie starać, dlatego w intrygujący sposób będzie z tobą wchodzić na kolejne poziomy znajomości.
 
Podryw
 

Podryw nie kończy się nigdy

Kiedy uda Ci się stworzyć z kobietą wspaniały i przepełniony szacunkiem związek nie przestawaj jej podrywać! Pamiętaj, że kobiety (wbrew temu co mówią media i możliwe, że nawet twoja dziewczyna) kochają być podrywane. Dalej więc musisz zbierać u niej punkty, tym razem prowadząc ją przez swoje życie, sprawiając że każdy dzień z tobą będzie dla niej wyjątkowy. Nigdy nie popadaj w monotonnie, nie zmieniaj się po wykonaniu zadania jakim jest doprowadzenie do związku. Teraz czeka Cię jeszcze trudniejsze zadanie, musisz zbierać punkty podczas wspólnego życia ze swoją wybranką. Tutaj zbieranie punktów jest o tyle ważne, że bezpośrednio przekłada się na twoje szczęście: na to jak wygląda każdy nowy dzień twojego życia, kiedy budzisz się rano i zaczynasz działać. Nie zapominaj o tym, że trzeba podrywać dalej. Bo podryw to najlepszy sposób na uszczęśliwienie twojej kobiety.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin