Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Sztuka uwodzenia kobietCzy myślałeś kiedykolwiek, że sztuka uwodzenia kobiet jest tajemnicą, z którą rodzą się tylko wybrani? A może myślałeś, że jest to zbiór szatańskich sztuczek i gier, które poprzez manipulację pomagają zaciągnąć kobietę do łóżka, gdzie przy użyciu hipnozy rozbierane są i doprowadzane do orgazmu piękne dziewczyny? Sztuka uwodzenia kobiet, to tak naprawdę nic innego jak sztuka bycia szczęśliwym. W tym artykule dowiesz się czym naprawdę jest sztuka uwodzenia kobiet.

 

Sztuka uwodzenia kobiet

Sztuka uwodzenia kobiet nie powstała w ostatnich latach, nie została wymyślona przez jednego geniusza, który w tajnym zakonie przekazywał tą wiedzę dalej. Sztuka uwodzenia kobiet to tak naprawdę zbiór prostych zasad, które od tysiącleci były i nadal są niezmienne, a Ty za chwilę dowiesz się skąd możesz czerpać wiedzę na ten temat. Dlatego usiądź wygodnie, skup się, i poczuj magię chwili w której już za chwilę dowiesz się czym tak naprawdę jest sztuka uwodzenia kobiet.
 
Sztuka uwodzenia kobiet

Poznawanie kobiet jest proste

Po pierwsze, chciałbym, abyś uświadomił sobie, że wszystko to czego się możesz tutaj dowiedzieć jest proste. Sztuka uwodzenia kobiet jest całkowicie pozbawiona manipulacji i sztuczek, które najzwyczajniej w świecie nie działają. Tak, to prawda. Sztuka uwodzenia kobiet nie jest niczym innym niż zrozumieniem odwiecznych zasad relacji damsko męskich i wykorzystywanie tej wiedzy w etyczny i naturalny sposób. Z pewnością chcesz, aby twoja kobieta była z tobą szczęśliwa. Sztuka uwodzenia kobiet może w tym momencie okazać się bezcenna, aby stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek. Chciałbym, żebyś zrozumiał jeden element o którym więcej będziesz mógł przeczytać niżej. Kobiety są inne niż mężczyźni. Nie mam tutaj na celu obrażanie nikogo, po prostu stwierdzam fakt biologiczny. Ty nie masz macicy, twoim ciałem kierują inne hormony, posiadasz w sobie znaczącą ilość testosteronu, kiedy w kobiecie buzują porównywalne ilości estrogenu. Teraz możemy przejść dalej.
 
Sztuka uwodzenia kobiet
 

Sztuką jest zrozumienie delikatnych różnic

Sztuka uwodzenia kobiet polega na zrozumieniu tego, że kobieta i mężczyzna różnią się od siebie i potrzebują od życia innych bodźców w pewnych sytuacjach. Zauważ, że gdy ty miałeś ciężki dzień w pracy bądź w szkole to pierwsza rzecz o której marzysz po przyjściu do domu to odcięcie się chodź na chwilę od codziennych problemów i wyłączenie swojego mózgu. Grasz wtedy w gry komputerowe, czytasz gazety, oglądasz telewizję. Ładujesz w ten sposób pokłady testosteronu w swoim organizmie. Kobieta natomiast, po ciężkim dniu bądź gdy ma problem pragnie się spotkać ze swoją przyjaciółką i gadać. Tak naprawdę dla nas, mężczyzn może to być niezrozumiałe, bo gdy my mówimy o problemach, zawsze na celu mamy znalezienie jakiegoś logicznego rozwiązania. Kobiety natomiast w tym momencie ,,przeciążenia’’ poszukują osoby, która jedynie je wysłucha. W ten właśnie sposób na nowo regenerują poziom estrogenu w swoim organizmie. Co jest sztuką w tym momencie? Sztuką uwodzenia kobiet w tym konkretnym przypadku będzie wysłuchanie swojej dziewczyny, opanowanie się przed udzielaniem rad, przytuleniem i zapewnieniem, że wszystko będzie dobrze. Kobieta tylko tyle od nas, mężczyzn, w tym konkretnym przypadku wymaga.
 

Porozumiewamy się w innym języku

Sztuka uwodzenia kobiet to także zrozumienie tego, że kobiety porozumiewają się innym językiem niż ty logiczny mężczyzno. Kiedy ty rozmawiasz ze swoim przyjacielem to wasza rozmowa ma logiczny ciąg. A prowadzi do B, B prowadzi to tematu C, C prowadzi do rozwiązania na D. U kobiet takiego ciągu logicznego całkowicie nie musi być. Kobiety porozumiewają się językiem emocji. Ciężko jest im rozdzielić to co mówią z tym co sobie wyobrażają. Kiedy więc opowiadasz jej o swoim nowym samochodzie, wyobrażają sobie najczęściej czy będzie on wygodny, duży czy czerwony. Twój kolega natomiast od razu zapyta Cię o to jaki masz silnik i o ilość koni.
 
Sztuka uwodzenia kobiet
 

Umiejętność sprawiania, aby kobieta była przy tobie szczęśliwa.

Prawdziwą sztuką uwodzenia kobiet to sprawianie, aby twoja dziewczyna była przy tobie szczęśliwa. Kobiety potrzebują odmiennych bodźców niż mężczyźni. Sam fakt, że facet potrafi uprawiać seks przez 2 minuty i być w 100% zaspokojonym może w łatwy sposób ukazać, że różnimy się od kobiet. Dla kobiety gra wstępna to najwspanialszy element wspólnej nocy. Jeżeli więc chcesz sprawić, aby twoja kobieta była szczęśliwa z tobą, to skup się w łóżku na tym aby dostarczyć jej jak najwięcej przyjemności. Sztuka uwodzenia kobiety polega na tym, aby twoja dziewczyna była przy tobie szczęśliwa podczas każdego wspólnego momentu. Dlatego, naucz się dostrzegać różnice jakie panują pomiędzy tobą i twoją kobietą. Wykorzystaj je do tego, aby stworzyć wspaniały związek.

 
Czas na pozytywne zmiany. Dzięki naszemu szkoleniu DVD Przemiany, na pewno Ci się uda!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin