Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać kobietę na ulicy?Przypomnij sobie ten moment, kiedy mijała cię na ulicy piękna kobieta. Spojrzała Ci w oczy, uśmiechnęliście się do siebie i … nic. Ona poszła w swoją stronę, a ty cały dzień przeklinałeś samego siebie za straconą okazję. Mogła być to najbardziej wartościowa kobieta jaką kiedykolwiek do tej pory spotkałeś, ale nie jesteś w stanie już zmienić przeszłości. Za chwilę dowiesz się o najłatwiejszym sposobie zapoznania się z kobietą, którą spotykasz na ulicy. Przygotuj się na moment w którym zostanie Ci zdradzona największa tajemnica uwodzenia, usiądź wygodnie i spróbuj jak najszybciej wykorzystać to co otrzymasz w tym artykule.

 

Jak poderwać kobietę na ulicy

Czy kiedykolwiek chciałeś podejść do nieznajomej Ci kobiety i pragnąłeś tego tak bardzo, że twoje serce omal nie wybuchło od żaru i chęci? Czy w tamtym momencie byłeś już o krok od tego, aby poderwać kobietę na ulicy, ale coś Cię przed tym powstrzymało? Czy w twoim umyśle nie pojawiło się tysiące wytłumaczeń dlaczego nie podszedłeś i nie zacząłeś rozmawiać z nieznajomą? Może usłyszałeś: ona na pewno nie będzie chciała ze mną rozmawiać; później jeszcze jak ją spotkam to z nią porozmawiam; jestem zbyt śmierdzący; jestem zbyt pachnący; nie mam teraz czasu; śpieszę się; na pewno ma chłopaka; na pewno nie będzie miała dla mnie czasu; na pewno zacznie się śmiać. Tak? To teraz zdradzam Ci tajemnicę: to tylko twój umysł Ci tak powiedział! Teraz pomogę Ci w pokonaniu twoich własnych barier i wytłumaczeniu Ci  jak poderwać kobietę na ulicy.
 
Jak poderwać kobietę na ulicy?

Najważniejszy jest pierwszy krok

Moment w którym ujrzysz piękną kobietę powinien być tym samym, który rozpoczyna twoje kilka sekund wędrówki w jej stronę. Dzięki temu twój umysł nie będzie miał czasu wytworzyć setek, jeżeli nie tysięcy wymówek (takich jakie wymieniłem wyżej). Po prostu zaczniesz działać i zapewne w momencie w którym zaczniesz rozmawiać stres Cię całkowicie puści. Brawo, podszedłeś do niej! Zrobiłeś coś na co nie mogłeś się zdobyć wcześniej! Bez tego pierwszego kroku nie masz żadnych szans poderwać kobietę na ulicy. Zdradzę Ci kolejną tajemnicę. Kobiety będą zaskoczone, że do nich podszedłeś! Praktycznie, żadna piękna kobieta nie została nigdy w inteligentny sposób zaczepiona na ulicy. Każdy trzeźwy i normalny facet bał się tego zrobić. Już na samym starcie jesteś na pozycji wygranej bo zrobiłeś coś na co inni nie mieli odwagi!
 
Jak poderwać kobietę na ulicy?
 

Kontakt wzrokowy

Kontakt wzrokowy to podstawa do tego, aby odkryć tajemnicę jak poderwać kobietę na ulicy. Większość ludzi unika kontaktu wzrokowego, patrzy przed siebie, a gdy dojdzie do skrzyżowania spojrzeń to spuszcza głowę i udaje, że nic takiego nie miało miejsca. Jest to błąd, którego ty już nigdy nie będziesz wykonywać. Spuszczenie wzroku okazuje twoje niskie poczucie własnej wartości. Jeżeli chcesz wzbudzić w kobiecie szacunek do twojej osoby, jeszcze zanim zdążysz do niej podejść, to utrzymuj z nią jak najdłużej kontakt wzrokowy. Będzie zaszokowana tym, że się jej nie boisz!
 
 

Uśmiech

Pamiętaj, żeby nie brać podrywania kobiety na ulicy zbyt poważnie. Nie chcesz przecież zostać uznanym za psychopatę, który chce obrabować każdą kobietę do której podchodzi. Jeżeli chcesz wiedzieć jak poderwać kobietę na ulicy to baw się każdym niepowodzeniem. Przecież, fakt że coś zepsułeś i powiedziałeś coś niestosownego nic nie znaczy. Po prostu masz powód do tego, aby jeszcze szerzej uśmiechać się do następnej kobiety, do której podejdziesz. Zastanów się przez chwilę z jakimi ludźmi wolisz rozmawiać:  z uśmiechniętymi i potrafiącymi śmiać się z samych siebie (mających dystans do życia) czy też z ponurymi ludźmi ciągle narzekającymi na temat wszystkiego co ich otacza? Kobiety momentalnie wyczuwają toksycznych ludzi i nie chcą z nimi spędzać choćby minuty.

Zatrzymanie i rozpoczęcie rozmowy

Po tym jak już zaczniesz iść do kobiety, spojrzysz jej głęboko w oczy i uśmiechniesz się od ucha do ucha powinieneś zacząć z nią rozmawiać. W jaki sposób to zrobić? W jakikolwiek! To co mówisz na samym początku nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Równie dobrze, możesz zapytać o rozmiar kół do wozów pancernych produkowanych w Tajlandii, jak i o to dlaczego kobiety zaplatają sobie końskie warkocze przypominające westernowe rumaki. To nie ma żadnego znaczenia! Najważniejsze jest, żeby rozpocząć rozmową i prowadzić ją na tyle zabawny i interesujący sposób, abyś zarówno ty jak i twoja partnerka rozmowy mieli z tego ubaw. Pamiętaj, że podrywanie powinno sprawiać Ci radość. Jeżeli chcesz zobaczyć na własne oczy jak podrywać dziewczyny na ulicy, jakich tematów unikać i o czym najlepiej rozmawiać skorzystaj z książki Krzysztofa Króla ,,Księga Związków, Podrywu i Seksu’’.
 
Jak poderwać kobietę na ulicy?
 

Traktowanie kobiety jak starej znajomej

Od pierwszego momentu twojej rozmowy z kobietą traktuj ją jak swoją starą znajomą. Nigdy, przenigdy nie mów do niej per pani. Tworzysz w ten sposób bariery, których później nie sposób zlikwidować. Jeżeli zaczepiasz ekspedientkę w sklepie to traktuj ją jak swoją koleżankę i nigdy nie pozwól się traktować jak klienta. Nie chcesz przecież nic od niej kupić, chcesz ją poznać. Chcesz się z nią trochę pośmiać i spotkać znowu. W tym celu przejdziemy do następnego punktu jakim jest domknięcie.

Domknięcie

Domknięcie nie jest niczym innym jak doprowadzenie do momentu, kiedy obydwoje decydujecie się zrobić następny krok. Pierwszym prawdziwym domknięciem jest wzięcie numeru telefonu od kobiety, z którą rozmawiałeś. Bez tego nie masz szans znowu się z nią spotkać i stworzyć potężny i fantastyczny związek. W jaki sposób wziąć numer telefonu od kobiety? Możesz się tego dowiedzieć na szkoleniach bądź materiałach promocyjnych Krzysztofa Króla, który wraz ze swoimi przyjaciółmi (trenerami szkoły Perfect Dating) z przyjemnością zdradzi Ci tą jak i wiele innych tajemnic.

Komentarze   

+1 # marcinoss 2013-03-01 23:21
Zaczepiłem dziewczyne w galerii dominkańskiej we Wrocławiu pobiegła do ochroniarza , który kazał mi pójść z nim na zaplecze tam zostałem ośmieszony i poniżony następnie powiedział ten ochroniarz ,że przez miesiąc mam się nie pokazywać w tej galerii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # marcinoss 2013-03-01 23:36
Zaczepiłem dziewczyne w galerii dominkańskiej we Wrocławiu pobiegła do ochroniarza , który kazał mi pójść z nim na zaplecze tam zostałem ośmieszony i poniżony następnie powiedział ten ochroniarz ,że przez miesiąc mam się nie pokazywać w tej galerii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Patryc 2013-05-29 21:21
najwidoczniej zrobięłs to "na psychopate" ;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Tom 2013-10-18 10:29
Na nagraniu widzimy mężczyznę ubranego w koszulkę Roberta Lewandowskiego w Borussii Dortmund, chodzi po ulicach w USA i próbuje dzięki swojej "sławie" zdobywać numery telefonów dziewczyn. I to mu się udaje! Z jedną nawet się całował!

http://m.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jURa0W2k5LY&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DjURa0W2k5LY%26feature%3Dplayer_embedded

Czy mógłbyś wytłumaczyć z angielski na polski tego filmu, będę wdzięczny za pomoc :))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin