Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Czego pragna kobiety?Chcesz się dowiedzieć dlaczego kobiety mówią o tym, że chciałyby mieć romantycznych facetów, grzecznych i służących im pomocą, podczas gdy spotykają się z chamskimi i twardymi mężczyznami? Czemu kobiety mówią, że chciałyby trafiać na grzecznych mężczyzn, a ciągnie je do bad boyów? W tym artykule dowiesz się czego pragną kobiety. Będzie to prawda zupełnie odmienna od tego co mogłeś od nich sam usłyszeć. Dlatego przygotuj się na szok.

Czego pragną kobiety?

Od tysiącleci nie zmieniło się zupełnie nic w kwestiach relacji damsko męskich. Pomimo, że jeździmy szybszymi i lepiej wyposażonymi samochodami, za pomocą Internetu jesteśmy w stanie w zaledwie kilka chwil dowiedzieć się wszystkiego o drugim człowieku, to nie zmienia to reguł jakimi kierują się kobiety podczas wyboru partnera. Jeżeli myślisz, że różnimy się w znaczący sposób od jaskiniowców, którymi byliśmy tysiące lat temu to…. jesteś w błędzie. Kobiety pragną dokładnie tego samego co w zamierzchłych czasach. W tym artykule dowiesz się czego pragną kobiety, i co możesz im podarować, aby były z tobą szczęśliwe.
 

Mity

Czy kiedykolwiek myślałeś, że pieniądze są potrzebne do tego, aby zdobyć piękną kobietę? Oczywiście możesz pójść do domu publicznego, wydać pieniądze i spędzić upojną noc. Mam jednak nadzieję, że skoro czytasz ten artykuł to wolisz kochać się z ukochaną, wybraną przez Ciebie kobietą, we własnym łóżku, wiedząc że twojej kobiecie zależy na tobie, a nie na grubości twojego portfela. Prawda jest taka, że to co masz wpisane w PIT (rozliczeniu na koniec roku) nie ma dla kobiety absolutnie żadnego znaczenia! Ona ma to gdzieś, czy jesteś prezesem dużej firmy, piłkarzem, sędzią, prawnikiem czy nauczycielem w podstawówce. Pieniądze nie sprawią, że będzie się przy tobie czuła szczęśliwa. To czego pragną kobiety to mężczyzn idących przez życie z pasją! Fantastyczna i bogata kobieta może bez najmniejszego problemu związać się z biednym studentem, o ile dostrzeże w nim to coś. A tym czymś, są jego pasje, cele i dążenie do ich spełnienia.
 
Czego pragną kobiety?

Zaradność

Kobiety nie znoszą być mamusiami swoich chłopaków. Jeżeli chcesz, aby kobiety Cię pragnęły, to musisz być zaradny w każdym momencie twojego życia. Nie ma nic gorszego niż widok mężczyzny, który załamuje się w momencie, w którym powinien podjąć się działania. Podejmowanie decyzji i dążenie do nich to, to co pragną kobiety. Kiedy tysiące lat temu mężczyzna przychodził z polowania z gołymi rękami to nie siedział w jaskini i płakał nad swoim losem, skupiał się nad tym aby jak najszybciej podjąć decyzję, która uchroni jego rodzinę bądź plemię od zagłady. Tak też jest teraz. Kobieta pragnie czuć, że w momentach krytycznych będziesz potrafił wziąć odpowiedzialność na swoje barki i poprowadzić ją przez życie.
 
Czego pragną kobiety?
 

Kobiety pragną mężczyzn, a nie dziewczynek

To czego pragną kobiety to mężczyźni. Dzisiejsze media atakują nas obrazem mężczyzny, który zachowuje się jak homoseksualista, oddaje swojej kobiecie wszelkie decyzje do podjęcia, boi się wyzwań i porażek. Najlepiej do tego, jakby nie miał swojego zdania i bał się urazić innych. Miej to gdzieś! Nigdy, przenigdy nie będziesz w stanie zadowolić wszystkich ludzi na świecie! Jeżeli chcesz, aby kobiety Cię pragnęły to czuj swoją wartość. Musisz być świadomy własnych zasad i bez wahania być wstanie chronić swoich racji i wartości. Pamiętaj, że nie ma dla kobiety większego afrodyzjaku niż mężczyzna potrafiący brać od życia tego czego pragnie. Nie zapominaj jednak o szacunku do innych ludzi i świadomości, że nie masz czasu spędzać go z tymi, którzy Cię nie szanują.
 
Czego pragną kobiety?
 

Kobiety pragną dobrego seksu

To czego pragną kobiety to wspaniałego seksu z ukochaną osobą. Naucz się być doskonałym kochankiem i dowiedz się co sprawia kobietom przyjemność w łóżku. Pamiętaj o tym, że mężczyzna jest zbudowany zupełnie inaczej niż kobieta i to co otrzymujemy w filmach porno to nic innego jak shit, który z prawdziwym życiem nie ma nic wspólnego. Do tego każda kobieta może mieć trochę inne marzenia seksualne na które nie powinieneś być głuchy. Na szkoleniach Krzysztofa Króla możesz się dowiedzieć o doskonałej metodzie, dzięki której możesz doprowadzić każdą kobietę do orgazmu.  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin