Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zimowy podrywJeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się gdzie zimą można poznać fantastyczne kobiety i gdzie możesz się później z nimi spotkać to ten artykuł Ci w tym pomoże. Zimowy podryw posiada swoje piękne atrybuty, które wystarczy dostrzec i wykorzystać. Czy śnieg, chłód i zamarznięta tafla wody powinna być przeszkodą w poznaniu nowych kobiet? Usiądź wygodnie i rozkoszuj się lekturą.
 

Zimowy podryw

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób możesz poderwać dziewczynę zimą, kiedy śnieg sprawił, że cała twoja okolica jest biała, to świetnie trafiłeś. Ten artykuł pomoże Ci w dowiedzeniu się na czym polega zimowy podryw i czy różni się od tak naprawdę od tego w jaki sposób poznajesz kobietę w ciągu letnich wakacji.
 

Spróbuj naszych szkoleń DVD z zakresu Pewności Siebie. Naprawdę warto!

Zasady są te same

Pierwsza tajemnica jaką chciałem przed tobą odkryć to fakt, że zasady są takie same. Nie ważne czy jesteś na pustyni, Antarktydzie, nad morzem, czy jest ciepło czy zimno, jeżeli chcesz poderwać kobietę to musisz ją sobą zainteresować. Nie będziesz miał ku temu żadnej sposobności, jeżeli z nią nie porozmawiasz. Dlatego też, tak ważna jest zasada 3 sekund polegająca na tym, że od momentu w którym zobaczysz kobietę ma minąć 3 sekundy do czasu, aż zacząłeś z nią rozmawiać. Jeżeli nie wykonasz tego pierwszego kroku to prawdopodobnie czeka Cię bardzo zimna i samotna zima.
 
 
Zimowy podryw

Bariery są w tobie, nie szukaj wymówek

Oczywiście możesz tworzyć sobie wymówki, że nie podejdziesz do kobiety, która Cię zaintrygowała. Np. możesz stwierdzić, że jest za zimno. Możesz także wymyślić wymówkę, że latem byłoby Ci łatwiej z nią rozpocząć rozmowę i stworzyć relację. Najgorsze jest to, że w tym momencie to Ty sam sobie odbierasz możliwość spotkania (prawdopodobnie) wspaniałej kobiety! W momencie, w którym sam sobie wymyślasz wymówki (wbrew samemu sobie), stajesz się wrogiem samego siebie! Przestań. Uświadom sobie, że aby mieć jakiekolwiek szansę w życiu (czy to z kobietami czy też z jakimikolwiek innymi sytuacjami życiowymi) to musisz zacząć działać!
 
 
Zimowy podryw
 

Gdzie można spotkać kobiety zimą?

Kobiety zimą można spotkać tam, gdzie spędzają czas ludzie w chłodne dni. Centra handlowe, kluby czy puby są przepełnione dziewczynami nie lubiącymi siedzieć samotnie w mieszkaniach. Nie ograniczaj się jednakże tylko i wyłącznie do tych miejsc! Kobiety możesz poznawać praktycznie wszędzie, a skoro wiesz, że bariery mogą być tylko i wyłącznie w tobie to zaczniesz działać. Nie będzie dla Ciebie miało znaczenie, czy kobieta z którą chcesz porozmawiać będzie właśnie kupowała bluzkę w sklepie czy też wędrowała w chłodny zimowy poranek przed urzędem miasta. Prawda jest taka, że po prostu do niej podejdziesz i zaczniesz działać. Dasz sobie szansę, a co ważniejsze dasz tej konkretnej kobiecie szansę na poznanie fantastycznego mężczyzny jakim jesteś. Nie zapominaj o tym.
 
Zimowy podryw
 

Pomysły na randkę

Niektórzy usprawiedliwiają swoje lenistwo brakiem pomysłów na randkę zimą. Jest wiele fantastycznych czynności, które możesz wykonywać z wybraną przez siebie kobietą tylko i wyłącznie w zimowe dni! Zastanów się sam na moment. Jestem pewien, że masz już przed oczami kilka konkretnych pomysłów. Podpowiem Ci tylko, że tylko zimą możesz wybrać się na lodowisko, ulepić bałwana, porzucać się śnieżkami, zjeżdżać na sankach. Pamiętaj jednak, żeby nie próbować kobiety kupić np. poprzez zabieranie jej na wyjazd w góry, gdzie opłacasz wszystkie elementy wycieczki. Tego typu nagrody zostaw dla kobiety, która w pełni sobie na to zasłuży i która nie odbierze tego jako sposób na kupienie drogi do swoich majtek.


Spróbuj naszych szkoleń DVD z zakresu Pewności Siebie. Naprawdę warto!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin