Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

3 błędy w podrywaniuJeśli odwiedzasz nasza stronę, to zapewne znasz już kilka sposobów na poderwanie dziewczyny. Jeśli dalej się nie udaje, to zapraszam do lektury, bo masz szansę poznać podstawowe błędy w podrywaniu.

 

 

3 błędy w podrywaniu

Podrywanie to nie fizyka jądrowa. Nie ma tu żadnych skomplikowanych równań, jest za to mieszanka uczuć i logiki. Aby pomóc Ci skutecznie podrywać stworzyłem listę kilku najczęstszych błędów popełnianych w stosunku do nowo poznanych kobiet. Jeśli tylko przyswoisz sobie te błędy i będziesz na nie uważał podczas podrywania – sukces gwarantowany!
 

1.    „Miękki siusiak”

Otóż to jest najczęstszy, a zarazem najpoważniejszy błąd. Brak pewności siebie może zaprzepaścić każdą nową znajomość. Zachowywanie się jak „miękki siusiak” może stwarzać problemy nawet podczas kupna jogurtu w sklepie, a co dopiero podczas podrywu. Jeśli podchodzisz do dziewczyny i zaczynasz rozmowę od: yyyy ...przepraszam…yyy…ja….chyba….yyy…chciałbym…yyy.. – to równie dobrze możesz się z nią od razu pożegnać. Musisz być pewny siebie, swojej wartości i musisz sam wiedzieć czego chcesz.
 
3 błędy w podrywaniu

2.    Poddawanie się

Kolejnym często popełnianym błędem jest łatwość z jaką się poddają przeciwnościom losu. Wiele osób którym już pomogliśmy, przyznało się że w momencie kiedy jedna lub dwie dziewczyny odrzuciły ich „zaloty”, oni się poddawali i nie mieli siły na ponowne próby. Tak być nie może. Podrywanie jest poniekąd grą liczb. Jeśli zagadasz do dużej ilości dziewczyn, masz dużą szansę na sukces. Jeśli zagadasz do małej ilości dziewczyn, masz mniejszą szanse na sukces. Logiczne prawda? Nie uda się raz, próbujesz znowu, i znowu, i znowu. Gra liczb panie kolego.
3 błędy w podrywaniu
 

3.    Burak Style

Kolejny błąd, który powoduje automatyczne odrzucenie Twojej kandydatury. Nigdy, ale to przenigdy nie należy podchodzić do dziewczyny z nadętą mina buca, wymachując kluczykami z breloczkiem BMW. Choć może Ci się wydawać, że robisz na niej wrażenie i pokazujesz postawę macho-bogacza – w jej oczach jesteś tylko nadętym frajerem. Nawet jeśli wozisz się najnowszą betką, schowaj breloczek do kieszeni, a dziewczynę niech zainteresuje Twoja osobowość – a nie samochód. Twoją twarz powinien zdobić ciepły, zachęcający do rozmowy uśmiech – a nie mina osiedlowego zabijaki.
 
3 błędy w podrywaniu
 

A może potrzebujesz więcej treningu? Ćwicz pod okiem doświadczonych trenerów na szkoleniu weekendowym. Zapisz się już dziś!

Komentarze   

0 # Johny 2013-07-19 14:17
Witam.
Widze, że masz ogromne doświadczenie, więc wbijam do Ciebie o rade.
Od dluzszego czasu czuje, że brakuje mi ciepła kobiety. Wstaje rano i cala energia idzie w pizdu. Podchodze, rozmawiam jednak dziewczyna wyczuwa, że jestem needy. Na co dzień mam co robić, ale jak juz sobie pomyśle, że znowu obudze się sam w łóżku to cała energia ze mnie zlatuje. Jak wyjść z takiej sytuacji?
Pozdro.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jan Gajos 2013-07-22 07:19
Hej, a czytałeś nasz ostatni artykuł dotyczący nastawienia na wynik?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin