Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

 

Czego nie mówić na randcePo wielu próbach, po wielu porażkach i ciężkich doświadczeniach, wreszcie udało Ci się umówić z dziewczyną na randkę. Rozmawiacie sobie spokojnie i wszystko jest OK., ale miej się na baczności! Istnieją pewne tematy i teksty, które mogą zniweczyć Twoje starania. Czytaj dalej i dowiedz się czego nie mówić na randce.

 

Czego nie mówić na randce?

Choć istnieje tak wiele tematów, które można bezproblemowo poruszyć będąc z nowo poznaną kobietą, łatwo jest wpaść w pułapkę. Przybliżę Ci teraz kilka takich „ruchomych piasków”, w które wchodzić nie należy.
 

Bo moja była…

To chyba najgorsza rzecz jaka może wyjść z Twoich ust. Wspominanie swojej byłej nawet w jakiejś totalnie błahej sytuacji, jest strzałem w kolano. Po pierwsze dziewczyna może pomyśleć, że skoro myślisz o swojej byłej, to pewnie nie jesteś gotowy na nowy związek. Po drugie dziewczyny nie cierpią konkurencji, dlatego każdy taki rzucony tekst wywoła u dziewczyny ducha zażartej wojowniczki. Pół biedy jeśli będzie chciała udowodnić, że jest lepsza od Twojej byłej – znacznie gorzej jak Cie po prostu oleje.
 
Czego nie mówic na randce

Śmierć szczeniaczków…

W sumie nie ma znaczenia czy są to szczeniaczki, Osama, czy Twoja śp. babcia – śmierć jest tematem, który wywołuje negatywne uczucia zawsze i wszędzie. Widzieliście może odcinek „The Pickup Artist”, w którym gość na pierwszej randce z dziewczyną zapytał skąd jest?
On: Skąd jesteś?
Ona: Z Nowego Orleanu.
On: To chyba tam gdzie ta Katrina uderzyła, nie?
Ona: Trzech członków mojej rodziny wtedy zginęło.
Nie muszę chyba mówić, że reszta randki nie należała do rewelacyjnych. Jeśli wywołasz w dziewczynie negatywne uczucia, ona będzie Cie z nimi kojarzyła, a tym samym wątpię żeby chciała się z Tobą umówić ponownie. No chyba że jest masochistką…
 
Czego nie mówic na randce
 

Problemy…

Randka, a szczególnie ta pierwsza nie jest po to żeby rozwiązywać problemy, wyżalać się i narzekać. Masz do dupy pracę? Zmień ją, zrób cokolwiek, ale nie poruszaj tego tematu na spotkaniu z dziewczyną! Nie zasypuj ją gradem swoich problemów bo wyjdziesz na wiecznie narzekającego nieudacznika. Zresztą jeśli ona zacznie opowiadać o swoich problemach, to także staraj się szybko ale grzecznie i z taktem zmienić temat bo w końcu nie jesteś tam w roli psychoterapeuty. Takie negatywne tematy mogą tylko zepsuć spotkanie.
 
Czego nie mówic na randce
 

 

Ostatnia szansa na promocyjną cenę szkoleń weekendowych! Zapisz się tutaj.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin