Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zazdrość przez internetJako że pozostaje w ciągłym kontakcie z naszymi kursantami oraz zwykłymi zbłąkanymi duszyczkami, mam wgląd na aktualne sprawy damsko-męskie, które sprawiają duże kłopoty. Dziś zajmę się tematem zazdrości przez internet. Czytaj dalej i dowiedz się o co chodzi…

 

Zazdrość przez internet

Wielu z Was, niezależnie od płci, boryka się z podobnym problemem: „jak mam mu/jej zaufać jak ciągle gada z kimś na facebooku? I do tego nie chce mi powiedzieć z kim i o czym!”. W dobie wielu portali społecznościowych, komunikatorów (ach ta młodzież i to ich gg) coraz częściej pojawia się problem z zaufaniem i z zazdrością w kontekście Internetu.
 

FB, GG, G+, NK…

Coraz częściej dostaje maile, w których przedstawiacie swoją trudną sytuację. Najczęściej scenariusz jest podobny: jest świeża para, a nawet wieloletnie małżeństwo, które zaczyna się sypać bo jedna ze stron non stop gada z kimś przez jakiś komunikator. Jedna strona gada, a druga zachodzi w głowę z kim i o czym. To prowadzi prędzej czy później do konfrontacji, gdzie jedna osoba okazuje swoją zazdrość, a druga chce bronić swojej prywatności. Na początku są to tylko małe sprzeczki, ale z czasem mogą ewoluować do wielkich bezsensownych kłótni, pozostawiających po sobie dymiące zgliszcza związków.
 
Zazdrość przez internet

Ty

Aby wyjść cało z problemów, trzeba postawić się w sytuacji swojej drugiej połowy. Załóżmy, że Twoja dziewczyna całe wieczory spędza klikając z kimś na facebooku. Ty chcesz z nią obejrzeć film albo pobaraszkować po pierzynką, a ona nic tylko z kimś pisze. Więc wreszcie kierowany ciekawością z domieszką zazdrości, za wszelką cenę próbujesz się dowiedzieć wszystkiego o jej tajemniczych konwersacjach. Gdy pytasz o to wprost, ona się oburza, zmienia temat albo go unika. Więc Ty ciśniesz dalej posuwając się nawet do przeglądania jej kontaktów, smsów i rozmów – co już jest sięgnięciem samego dna.
 
Zazdrość przez internet
 

Ona

A teraz popatrzmy na to ze strony dziewczyny. Ma wielu znajomych, z którymi utrzymuje kontakt i lubi rozmawiać. Ty nie zawsze jesteś chętny na wyjścia i przesiadywanie z jej znajomymi, więc rozmawia z nimi o pierdołach przez internet. Ale nagle Ty, zupełnie bezpodstawnie, wysuwasz oskarżenia o zdradę, niewierność itp. Ona naturalnie (przypominam, że to jest skomplikowana kobieca psychika) nie pokaże Ci swoich rozmów, ale będzie je ukrywała i podsycała Twoją zazdrość, tylko po to żebyś sam uświadomił sobie swój błąd.
 
Zazdrość przez internet
 

Rozwiązanie

Rozwiązanie nie jest wcale tak daleko, ponieważ siedzi w Twojej psychice. Pokazując swoją zazdrość, pokazujesz także dwie inne rzeczy. Po pierwsze, to że jej nie ufasz i pośrednio oskarżasz o zdradę. Po drugie to, że sam jesteś słaby i Twoje poczucie własnej wartości oscyluje gdzieś w okolicach pięt lub kostek. Czyli wcale go nie masz.  Musisz być pewny siebie i pewny swojej kobiety. Nie możesz na każdym kroku zastanawiać się, czy ona Cię nie zdradza, bo wreszcie sam na siebie sprowadzisz to nieszczęście, i Cię zdradzi. Nie zaszkodzi także takie zorganizowanie czasu, aby więcej rozmawiała z Tobą. Częstsze wyjścia, czas sam na sam. W ten sposób nie będzie miała ani czasu, ani potrzeby wielogodzinnych debat na facebooku.  
 
 
 

Komentarze   

+2 # Kamyck 2011-12-27 21:11
To smutne ale mojego znajomego żona zostawiła go dla gościa poznanego na przeglondarkowe j grze online.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin