Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Dżentelmen XXI-go wiekuKażdy wie, że kobiety należy traktować z szacunkiem. Jednak czasy się zmieniają i to co kiedyś było dobre, dziś już może być nieaktualne. Dlatego czytaj dalej i dowiedz się jak być dżentelmenem w XXI wieku.

 

Dżentelmen XXI-go wieku

Dżentelmen – brzmi przestarzale, ale jednak wiele zasad, którymi kierowali się staroangielscy dżentelmeni, obowiązuje do dziś. Oczywiście nie słabnąca walka kobiet o równouprawnienie, nowoczesne podejście do wielu spraw i zmieniająca się kultura, miała znaczny wpływ na te zasady, ale jedna reguła pozostaje niezmienna – kobiety zasługują na szacunek! Miej na uwadze wszystko co zaraz przeczytasz, a każda kobieta którą spotkasz będzie miała Cię za kogoś wspaniałego i wyjątkowego.
Dżentelmen XXI-go wieku

Madame…

Bycie dżentelmenem to zbiór drobnych reguł i zachowań, które pokazują że kobieta jest wyjątkową istotą, która zasługuje nie tylko na szacunek, ale także na opiekę. Nie znaczy to, że masz na nią chuchać i dmuchać, ale masz dbać o jej bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Na przykład sprawa drzwi. Jej to zasada stara jak świat, ale dalej obowiązująca – kobietę zawsze należy przepuścić przodem. Jeśli idziecie chodnikiem, Ty zawsze musisz zająć miejsce od strony jezdni. W restauracji, Ty musisz zająć się sprawą zamówienia. Widzisz kobietę niosącą ciężką walizkę? Zaproponuj pomoc.

Mistrzem podrywu nikt się rodzi, tego trzeba się nauczyć! Najlepiej z naszym szkoleniem DVD Perfect Dating!

Są to proste zasady, a robią ogromne wrażenie na kobietach. Pamiętaj jednak, że nie chodzi tu o okazywanie swojej słabości, zniewieściałości i chęci przypodobania się kobiecie, ale Twojej męskości i pewności siebie. Pewny siebie samiec alfa, dba o swoje stado i potrafi sprawić by czuło się bezpiecznie. Kobiety to podświadomie czują i dlatego takie zachowanie gwarantuje sukces.

 

Dżentelmen XXI-go wieku
 

Mowa, etykieta i zachowanie

Swoim zachowaniem także powinieneś pokazywać, że jesteś wysoko ponad innymi, zwykłymi mężczyznami. Aby oczarować każdą kobietę, musisz panować nad swoim temperamentem, nie podnosić niepotrzebnie głosu oraz nie przeklinać jak szewc. Nie wspomnę tutaj o spluwaniu i innych tego typu słabościach. Wiesz z kogo powinieneś czerpać przykład? Z Jamesa Bonda. To jest najlepszy przykład dżentelmena, który nie stara się na siłę przypodobać kobietom, ale pokazuje im że jest twardym, zdecydowanym facetem, przy którym mogą się czuć wyjątkowo i bezpiecznie.

 

Dżentelmen XXI-go wieku

 

 

Komentarze   

0 # jan 2012-01-11 20:20
fajnie sie to pisze fajnie sie to mowi jezeli facet majaja od malego nie boi sie nikogo jest odporny na stres i umnie obronic sie przed agresyjom ze kazdej strony nie jest uzalinony tylko od kolegow ze go probinom a sam nie umnie sie obronic to jak mam zapewni dziewczynie bezpiczesnto jak sam nie umie sie bic anie odac niekomu bo sie boje ze mnie pokonaj bos a bardziej mocnijesi od mnie a ja zawsze od malego do samego przeszkola az do droslego zycia mnie bronili koledzy to co am zrobic krzsiu by byc sam poradzic sobie ze t proglemy apoznie obronic i dbac o bezpoecznostwo kobiety prosze o pomoc twoja rade poz mariusz zycze powodzenia twoja kasiazka mnie duzo naluczla ze kobiety mnie bardzie blizej poznajom ale tojest jeszcze nie to co chce dac od ciebie bo nie umnie sie sam obronic poz mariusz ;]
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin