Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Dżentelmen XXI-go wieku part IIKilka dni temu pojawiła się pierwsza część tego artykułu, w której ogólnie przybliżyłem Wam zasady bycia dżentelmenem w tych nowych, burzliwych czasach. Teraz zapraszam do lektury części drugiej, z której dowiecie się jeszcze więcej.

 

Dżentelmen XXI-go wieku część 2

Skończyliśmy na idealnym przykładzie dżentelmena naszych czasów – agencie 007. Dlaczego jest tak idealny? Czy widzieliście kiedyś, żeby Bond z maślanymi oczami i służalczym uśmiechem rzucał swoją marynarkę na kałużę pod nogami kobiety? Na pewno nie. Bo to nie o to chodzi. On zna swoją wartość, swoją siłę i jest pewny siebie – co wykorzystuje w kontaktach z kobietami. Jest pomocny i cierpliwy, ale nie traktuje kobiet jakby same nie umiały zadbać o siebie i nie potrafiły same ominąć tej przeklętej kałuży. I to jest właściwe podejście. Bycie dżentelmenem XXI-go wieku oznacza znalezienie tego złotego środka między opieką nad kobietą, a uszanowaniem jej niezależności.
 
Dżentelmen XXI-go wieku part II

Okrycie wierzchnie

Bycie dżentelmenem to nie tylko otwieranie drzwi kobiecie, ale także dbanie o swój nienaganny wygląd. I tu także ważnym elementem jest znalezienie złotego środka. Idealny dżentelmen dba o siebie, ubiera się elegancko, ale nie może w tym być dokładniejszy niż kobieta. Droga metroseksualna nie jest drogą, którą powinieneś wybrać.  Masz ładnie pachnieć, nie chodzić w pomiętych ciuchach i emanować czystością i schludnością, ale nie możesz spędzać godzin przed lustrem i być przedstawicielem Avonu. To kobieta ma zachwycać i być w centrum uwagi, a prawdziwy dżentelmen o tym wie i do tego dąży.
 
Dżentelmen XXI-go wieku part II
 

Język

Nie klnij – brzmi banalnie i staroświecko, ale w 100% prawdziwie. Gdy Twoje co drugie słowo to k***a, bądź pewien że każda kobieta nie uzna Cię za dżentelmena, a zwykłego bezmózgiego kretyna. Używanie bogatego i czystego języka to cnota, która pomoże Ci nie tylko z kobietami, ale ze wszystkimi ludźmi na świecie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że czasami dobrze rzucone mięcho jest idealnym podkreśleniem żartu słownego bądź sytuacyjnego oraz czasami po prostu nie można się powstrzymać od tak intensywnej puenty i to pochwalam, ale po prostu nie chcę abyś używał tych słów – bo innych nie znasz.
 
Dżentelmen XXI-go wieku part II
 

Rozwój

Prawdziwy dżentelmen dba o swoje zachowanie, swój wygląd i o swój rozwój. Choćbyś był nie wiem jak dobrze ubrany i szarmancki poza domem, jeśli po powrocie do niego zakładasz brudne bokserki, otwierasz taniego browara i bezmyślnie oglądasz jakąś sieczkę w telewizji do końca dnia – dżentelmenem nie jesteś. Z ch*ja bata nie ukręcisz (użycie usprawiedliwione wcześniejszym akapitem). Jeśli chcesz być dżentelmenem, bądź nim pełną parą. Tutaj nie ma półśrodków. Staraj się rozwijać w każdej możliwej dziedzinie. Dużo czytaj, interesuj się światem, znajdź sobie jakieś ciekawe hobby – rób wszystko aby poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania. Dzięki temu, nie tylko zawsze będziesz miał o czym z kobietą rozmawiać, ale także staniesz się osobą ciekawą, a nawet inspirującą. Prawdziwym dżentelmenem!  
 

Chcesz poznać więcej tajemnic sztuki podrywania? Zamów szkolenie DVD Perfect Dating już dziś!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin