Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Bądź duszą towarzystwaNiektórzy mają to coś w sobie i dla nich bycie duszą towarzystwa to coś naturalnego i oczywistego. Jeśli jednak Ty należysz do grupy, która na ogół stoi z boku – nie przejmuj się, bo bycia duszą towarzystwa da się nauczyć! Czytaj dalej, a będzie Ci dużo łatwiej znaleźć się w centrum uwagi.

 

Bądź duszą towarzystwa

Bycie duszą towarzystwa to nic innego jak wysokie umiejętności interpersonalne. Jak to bywa z umiejętnościami – człowiek jest w stanie nabywać nowe oraz rozwijać już posiadane. Co więc stoi na przeszkodzie żeby stać się duszą towarzystwa? Otóż nic. Zupełnie nic. Dlatego jeśli chcesz w grupie zabłysnąć i stać się główną atrakcją wieczoru, zastosuj się do naszych wskazówek i rad.
 

Zainteresowania

Przede wszystkim jeśli chcesz mówić, to musisz mieć o czym. Nie staniesz się duszą towarzystwa jeśli jedynym tematem, na który masz coś do powiedzenia to najnowszy Radeon HD6990. Nie tędy droga. Aby zjednać sobie publikę oraz zdobyć przychylność słuchaczy musisz sypać ciekawymi tematami jak z rękawa. Na każdy temat musisz mieć coś do powiedzenia. I to nie byle co tylko interesujące fakty, ciekawostki, mocne punkty do dyskusji. Dlatego powinieneś ciężko pracować nad swoją wiedzą i zainteresowaniami. Czytaj dużo gazet, magazynów i książek. Canal+ zamień na Discovery. Rób wszystko aby ciągle powiększać wiedzę o otaczającym Cię świecie. Miej swoje poglądy i bądź w stanie ich racjonalnie bronić. Nie wszyscy muszą z Tobą zgadzać, ale niech wiedzą że nie jesteś w ciemię bity.
 
Bądź duszą towarzystwa

Zaangażuj się

Świetnym treningiem interpersonalnym jest także uczestnictwo w różnego rodzaju kółkach, organizacjach czy stowarzyszeniach. Im więcej kontaktu z innymi ludźmi, tym więcej możliwości rozwijania swoich umiejętności. Poza tym wspólne rozwiązywanie problemów i praca w grupie pozwoli docenić atrybuty innych ludzi, a tym samym łatwiej do nich trafiać i myśleć ich torami. Wszystko to się przekłada na doskonalsze i łatwiejsze dostosowanie się do każdej grupy z jaką przebywasz.
 
Bądź duszą towarzystwa
 

Dzięki Perfect Dating posiądziesz także inne ważne umiejętności np. Mowa Ciała 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin