Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zerwać z kobietą?Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się w jaki sposób zerwać z kobietą to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Za chwilę dowiesz się o kilku zasadach, którymi powinien kierować się każdy mężczyzna, który pragnie rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Może zastanawiasz się jakich słów powinieneś użyć? Usiądź wygodnie i odpręż się, bo to czego się za chwilę dowiesz to wspaniała wiedza zebrana przez życiowych zwycięzców.

Jak zerwać z kobietą?

Nie wiesz jak zacząć? Może zastanawiasz się czy, aby na pewno warto zrywać z kobietą? Jeżeli podjąłeś taką decyzję to zapewne poszukujesz sposobu, aby zrobić to w jak najlepszy sposób. Jeżeli liczysz się z uczuciami drugiej osoby to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. No to zaczynamy!
Zastanów się dlaczego chcesz zerwać z kobietą.
 

Istnieje bardzo ważne pytanie, które musisz skierować do samego siebie zanim podejmiesz krok do przodu. Musisz sobie uświadomić dlaczego chcesz zerwać z kobietą, z którą tworzyłeś związek. Jakakolwiek jest odpowiedz, zapamiętaj ją. Zachowaj ją dla siebie. Jeżeli padła w niej jedna prosta myśl mówiąca, że nie jest to związek z którego jesteś szczęśliwy, to czas zrobić krok do przodu. Jak to uczynić?
 
Jak zerwać z kobietą?

Spotkaj się ze swoją partnerką

Nie bądź dzieciakiem, który załatwia ważne życiowe sprawy przez telefon, smsy czy fejsa. Jesteś mężczyzną, który posiada klasę. Jesteś w stanie spotkać się z drugą osobą, nawet wtedy kiedy jest to dla  Ciebie trudne, bądź męczące i nie warte straconego czasu. Tylko poprzez spotkanie twarzą w twarz można rozmawiać o pewnych tematach i warto, żebyś zapamiętał to. Szczególnie przydaje się to podczas każdego ważnego tematu, który zechcesz omówić z twoją przyszłą kobietą.
 
Jak zerwać z kobietą?
 

Nie krzywdź jej

Nawet jeżeli twoja była dziewczyna zachowywała się w stosunku do Ciebie w sposób niegodziwy, niesmaczny i nieodpowiedzialny to… nie wrzucaj jej za to. Nie warto. Tak robi 99% facetów rozstających się ze swoimi kobietami. Ty bądź tym 1%, który ma klasę. Bądź facetem, który podaruje swojej kobiecie ostatnie chwilę pełne szacunku i uznania, nawet jeżeli na to nie zasłużyła. Pamiętaj, że kobiety (nawet na pozór męskie) są ze swojej natury delikatne. Zamiast tego wykonaj krok, na który rzadko kto znajduje w sobie siłę. Przypomnij sobie najlepsze chwile jakie wspólnie spędziliście i z uśmiechem na twarzy przypomnij jej o tym. Następnie podziękuj jej z całego serca, za to wszystko co razem przeżyliście bo mimo wszystko będziesz zawsze pamiętał o niej i o tych wszystkich wspaniałych chwilach. Czas na następny ważny krok…
 
Jak zerwać z kobietą?
 

Skończ to co zacząłeś

Powiedz, że to koniec i że nie doszukujesz się w tym niczyjej winy. Po prostu chcesz zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Co nastąpi dalej? Możliwe, że twoja była kobieta rozpłacze się, zdenerwuje, zacznie Cię obrażać, błagać o to żebyś jej nie zostawiał itd. Nic przyjemnego. Pamiętaj jednak, że ty już podjąłeś decyzję. Jeżeli w tym momencie nie skończysz tego co zacząłeś to przykro mi, ale wyrządzisz sobie i jej największą krzywdę. Ujmę to inaczej: zrywając z osobą z którą jesteś nieszczęśliwy, dajesz jej szansę na poznanie kogoś z kim będzie szczęśliwa. Nigdy nie myśl inaczej. Szkoda życia. Teraz zacznij żyć bez niej. Będzie ciężko, ale wierzę, że sobie poradzisz, przecież potrafiłeś zachować się jak prawdziwy mężczyzna i zamknąłeś za sobą pewien rozdział. Czas na nową powieść o szczęśliwym związku, twoim i pięknej fascynującej kobiety dla której zrobiłeś miejsce w swoim życiu.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin