Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego dziewczyny niechętnie odbierają od Ciebie telefony po pierwszym spotkaniu? Czy chcesz dowiedzieć się, które z tematów przez Ciebie poruszonych mogły okazać się całkowicie nieatrakcyjne dla kobiety? Ten artykuł odpowie Ci w tych pytaniach.

 

O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?

Jeżeli myślałeś, że są tematy o których nie warto dyskutować z nowo poznaną kobietą to… masz rację. Zastanów się przez moment, czy dziewczyny rozmawiają w 100% na te same tematy co mężczyźni? Jak tylko twój umysł podsunie Ci odpowiedz na to pytanie, możesz usiąść wygodnie w swoim fotelu i delektować się poniższą wiedzą, którą Ci przekazuje drogi czytelniku.
 

Każdy ma swój własny umysł

Nigdy nie wiesz co ma w głowie druga osoba, którą dopiero co poznajesz. Każdy z nas, żyjących na tym świecie ma swoją unikalną historię, przeżył swoje dzieciństwo na swój własny wyjątkowy sposób. Każdy z nas ma inne odczucia co do spraw głęboko zakorzenionych mu przez najbliższych. Jeżeli wychowywałeś się w Arabii Saudyjskiej to zapewne uważasz, że posiadanie 10 żon to dość przeciętny wynik. Jeżeli jesteś Chińczykiem to niedopuszczalnym wyda Ci się fakt, obrażania własnego przełożonego, nawet wtedy gdy dokonał pomyłki. Jeżeli w tym momencie czyta ten artykuł kobieta to zapewne zgodzi się ze mną, że pocałunek nie jest pewnikiem wyznaczającym rozpoczęcie się związku. Co innego uważa większość mężczyzn żyjących w Polsce. Świadomość faktu, że każdy ma swoje własne uporządkowane dane tyczące się otaczającego go świata, znacznie ułatwi Ci zrozumienie tego co za chwilę przeczytasz.
 
O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?

Religia i polityka drogą do nikąd

Jednym z tematów, które są jedną wielką paczką informacji umieszczonych w naszej psychice przez  całe nasze życiowe doświadczenie to opinie na temat religii i polityki. Zastanów się przez chwilę jak wiele osób w twoim otoczeniu uznaje te tematy za bardzo ważne i próbują o nich mówić jak tylko mają okazję. Jak wielu mają oni przeciwników i wrogów, spowodowanych różnicą poglądów. Nie chce w tym momencie mówić o tym, że ktoś może mieć racją bądź nie. Pragnę jedynie dać Ci pewną wskazówkę. Większość kobiet na tej planecie nie interesuje się polityką. Dla nich znacznie ważniejsze jest to co tyczy się bezpośrednio ich życia osobistego. Nie bez powodu w polskim parlamencie w znacznej większości zasiadają mężczyźni. Nie jest to z pewnością spowodowane brakiem równouprawnienia czy dyskryminacją kobiet. One po prostu rzadziej interesują się polityką. Tak samo jak mało, który facet interesuje się modą, polskimi serialami czy makijażem.
 
O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?
 

Śmierć, choroby, nienawiść, ból

Jeżeli kiedykolwiek na pierwszej randce w głęboki sposób zaangażowałeś się w dyskusję o śmierci, chorobach czy bólu to gratuluję. Kobieta z którą spędziłeś ten czas będzie Cię kojarzyć z negatywnymi uczuciami i codziennymi problemami, od których tak pragnie się wydostać. Nawet jeżeli spotka się z tobą jeszcze raz to prawdopodobnie zostaniesz umieszczony w szufladce ,,przyjaciel’’. Dlaczego tak się stanie? Dlatego, że staniesz się dla niej tamponem emocjonalnym, który znosi jej problemy, któremu może się wyżalić. Następnie z przyjemnością spotka się z intrygującym i wesołym mężczyzną z którym będzie mogła być szczęśliwa!
 
O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?
 

O wszystkim co negatywne

Zastanów się przez moment czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się narzekać na jakikolwiek temat tyczący się twojego życia w obecności kobiety? Co mogłeś powiedzieć, a o czym należy nie rozmawiać z kobietami? Za chwilę dowiesz się w jaki sposób odbierają kobiety twoje negatywne opinie na temat swojego życia:

On - Nienawidzę swojej pracy!
Ona- ,,Nie jest w stanie znaleźć pracy, która daje mu szczęście! Beznadzieja!’’
On- Nie cierpię swojego kolegi Marka, zawsze jest taki chamski…
Ona- ,,Jak on może obrażać swoich przyjaciół? Czyżby był tak słaby, że nikt fajny nie chce się z nim zadawać

Obierz właściwą drogę do sukcesu! Zamów X - Kodeks Wygranych już dziś!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin