Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Bądź duszą towarzystwa part IIOstatnio miałem okazję przybliżyć Ci kilka sposobów na stanie się duszą towarzystwa. Dowiedziałeś się również jak podnieść umiejętności interpersonalne. Dziś czas na dalszą naukę…

 

Bądź duszą towarzystwa część 2

W tym artykule chciałbym zwrócić Twoją uwagę na kolejne ważne aspekty zwiększania swoich umiejętności. Jeśli zrobisz ten ważny krok i zaczniesz zgłębiać te zagadnienia, każda publiczność będzie Ci jadła z ręki.

Mowa ciała

Mowa ciała jest niesamowicie ważnym elementem  komunikacji. Podczas gdy to co mówisz oraz barwa i ton głosu to zaledwie 30% całego przekazu, mowa ciała stanowi aż 70%! Jeśli więc opanujesz tą trudną sztukę, będziesz w stanie odbyć ciekawą rozmowę z każdym. Każda osoba w Twoim towarzystwie będzie nie tylko słuchała Cię z zainteresowaniem, ale będzie wręcz dążyła do kontaktu z Tobą. Nie ukrywam, że trudno jest poznać wszystkie meandry mowy ciała, ale na szczęście na rynku istnieje wiele pozycji opisujących ten temat. Żeby daleko nie szukać, polecam Ci nasz przewodnik po komunikacji niewerbalnej: Mowa Ciała. Dzięki niemu poznasz podstawowe zasady zjednywania sobie ludzi i efektownej komunikacji z nimi.
 
Bądź duszą towarzystwa part II

Humor

Prawdziwa dusza towarzystwa jest osobą zabawną. Pamiętaj jednak żeby nie mylić bycia zabawnym z byciem śmiesznym, ponieważ między tymi dwoma określeniami jest diametralna różnica. Osoba śmieszna wywołuje śmiech swoją fajtłapowatością, niezaradnością i niezdarnością. Śmieszny jest np. klaun. A przecież żaden szanujący się i znający swoją wartość człowiek, nie chce być klaunem w życiu codziennym. Dlatego powinieneś być zabawny, mieć poczucie humoru. Składa się na to kilka cech, których można się nauczyć; błyskotliwość, cięta riposta, udany sarkazm oraz odpowiednie wyczucie momentu. Wszystkie te cechy sprawiają, że Twoje poczucie humoru jest na najwyższym stopniu i potrafisz zarazić śmiechem i wprawić w zachwyt nawet najszerszą publikę. Pomocne w pracy nad poczuciem humoru na pewno okażą się nasze materiały DVD – Poczucie Humoru. Zachęcam do zapoznania się z nimi!
 
Bądź duszą towarzystwa part II
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin