Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Dlaczego moja przyjaciółka ma faceta debila?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego twoja znajoma ma chłopaka totalnego debila i przygłupa? Przecież ten facet nie posiada w sobie za grosz inteligencji, a jednakże posiada kobietę o której ty możesz tylko marzyć. Czemu tak się dzieje?

 

Dlaczego moja przyjaciółka ma faceta debila?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie dlaczego przyjaciółka ma faceta debila to dobrze trafiłeś. W tym artykule zdradzę Ci, dlaczego większość mężczyzn posiadających kobiety na które całkowicie nie zasługują są szczęśliwsi niż niejeden znacznie inteligentniejszy i wartościowszy mężczyzna z prawdziwego zdarzenia. Już za moment zdradzę Ci tajemnicę…

On podszedł i zadziałał

Jak myślisz ilu mężczyzn dziennie podchodzi do najpiękniejszych kobiet? Stu? Dwustu? Błąd. Nie podchodzi praktycznie żaden (trzeźwy) mężczyzna. Oczywiście mam tutaj na myśli samodzielne podejście i rozpoczęcie interakcji. Do najbardziej urodziwych i ponętnych kobiet z zasady nie podchodzą mężczyźni inteligentni, gdyż paraliżuje ich strach (a raczej wewnętrzne przemyślenia). Dlatego też, jeżeli w ogóle ktoś będzie na tyle odważny, żeby podejść w normalnych warunkach do kobiety to istnieje olbrzymia szansa powodzenia. Czemu? Bo nic lepszego takiej kobiecie się nie przytrafiło do tej pory. Możliwe, że taki skończony debil był jedynym, bądź jednym z pośród jeszcze gorszych kandydatów, spośród których dziewczyna była zmuszona wybrać partnera.
 
Dlaczego moja przyjaciółka ma faceta debila?

To co kobiety najbardziej intryguje w mężczyznach to ich pewność siebie. W momencie w którym zaczynasz inicjatywę w rozmowie z kobietą zdobywasz w jej oczach bardzo ważnego plusa. Jeżeli boisz się do niej podejść to wykorzysta to ktoś inny.
 

Dziewczyna potrzebuje seksu, a nie gadania.

Wiesz jaki błąd najczęściej robią mężczyźni, przez który kobiety nie traktują ich jako potencjalnych kochanków? Stają się ich przyjaciółmi. Poprzez setki godzin rozmów, próbują nawiązać więź z kobietą i przekonać ją, że są lepszymi materiałami na mężów niż inni mężczyźni. Brzmi znajomo? Ja też przez to przechodziłem. Co więcej, zastanów się czy debil zrobiłby coś takiego. Nie. Zamiast tego skupiłby się na tym, aby zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Co ciekawe, kobiety pragną seksu znacznie bardziej niż mężczyźni. Znacznie wartościowszy dla nich jest dobry kochanek niż nieszczery przyjaciel, który tak naprawdę pragnie czegoś więcej. Dlatego, debil znacznie szybciej będzie pokazywał kobiecie co tak naprawdę chodzi mu po głowie. Co więcej ma znacznie większe szansę powodzenia, bo każdy ma swoje potrzeby, a marzenia kobiet na temat nocnych swawoli to temat nie jednej książki.
 
Dlaczego moja przyjaciółka ma faceta debila?
 

Co zrobić, aby przyciągać kobiety lepiej niż tępi kolesie?

 
To bardzo proste. Od dzisiaj zaczynasz pracę nad tymi elementami swojej osoby, które są odstraszające dla kobiet. Sam fakt, że natrafiłeś na ten artykuł niezmiernie mnie cieszy. Prawdopodobnie chcesz zrozumieć drugą płeć i być szczęśliwym człowiekiem. Dlatego zachęcam Cię serdecznie do uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach weekendowych.
 
 

Komentarze   

0 # dslihaedrrtrrr 2013-01-30 12:22
wydupiać gimbaza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin